Кантора Митрани

  • 15 341
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 253
Започва нов сериал довечера по Тв7.

http://www.youtube.com/watch?v=iQPZFJxNHEw&feature=related
http://tv7.bg/news/8452742.html
http://tv7.bg/news/8336102.html


"Първият български адвокатски сериал "Кантора "Митрани" започва  на 25 април в ефира на ТВ7. Сюжетът  е взаимстван от българската действителност. Сериалът разказва за реални съдебни казуси, в които можем да открием самите себе си или историята на наши съседи и приятели. В актьорския състав  има  доказани имена, както и тепърва изгряващи таланти.
 
Всеки епизод от поредицата разглежда актуални юридически казуси, вдъхновени от действителни съдебни случаи. Основната сюжетна линия проследява съдбите и личната борба на трима адвокати от "Кантора Митрани", които често работят заедно по различни, заплетени дела. Главният герой е адвокат Берто Митрани, ролята е майсторски изиграна от  Любомир Младенов.
 
Двамата верни помощници на Берто са амбициозният и напорист адвокат Борис Видолов и младата стажантка Милена Хаджийска.
 
Моят герой се опитва по наистина всякакъв начин да докаже правотата на своите клиенти, обяснява Атанас Михайлов за ролята си в сериала. Млад и амбициозен, импулсивен, в никакъв случай не се колебае, но пък от време на време се замисля за нещата от живота,  тъй като е мъж на моята възраст 30-35 години, ориентиран е, знае точно какво иска. В същото време обаче е като едно дете, което се лута, което нон-стоп търси одобрението на своя идол шефа на кантората "Митрани", но и много самостоятелен – обича да взима нещата в свои ръце, обича да импровизира и е готов на всичко да се докаже пред своя гуру.
 
В сериала участва и  победителката от първото актьорско риалити в българския ефир – Star Machine, Светла Георгиева, която играе Леа-дъщерята на Берто Митрани. Във вярната секретарка на адвокат Митрани – г-жа Табакова се превъплъщава Меглена Караламбова."

# 1
  • София
  • Мнения: 11 538
Звучи интересно. Ще го видя днес епизодът и ако ми хареса, ще продължа с гледането.

# 2
  • Мнения: 534
Аз ще го потърся в тубата  Peace Режисьорът на 'Под прикритие' бил снимал 1-вите 2 епизода  Party
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2012-04-21&article=407461

# 3
  • Мнения: 1 253
Сериалчето започна. Само аз ли го гледам?

# 4
  • Мнения: 0
Щом има български сериал - аз съм тук!

Сериалчето, поне в този първи епизод е много слабо!

Адвокатски сериал предполага сложен случай, който главният герой да разплете хитро и оригинално.

Като за първи епизод трябваше да представят нещо много по-сериозно като казус, нещо супер заплетено...

Не видях никъде "заплетен случай" за разплитане! Скучно и еднообразно беше. Някаква баба, някакви клеми, някакъв зет и някакъв баща. Прекалено битово. Не усетих тръпка изобщо. Опитаха се да налеят изкуствен драматизъм и да го направят да изглежда модерно с тези ала американски SCI FI филм вмъквания на "схемите" и припомняния.

Много ми хареса как изглежда, като картинка. Главният актьор не дразни и като цяло останалите не дразнят. Нищо друго позитивно не мога да кажа.

И между другото, най-вероятно ще има мнение от типа на "Дай му шанс"! Ами не съм съгласна да давам шанс на всяка глупост по българската телевизия, само защото е българска. Това означава да си пропилея живота в даване на шанс на другите...

Дадох шанс на Столичаните, Стъклен Дом и Под прикритие, зщото бяха първите. След Седем часа  ... нататък не смятам да давам повече шанс. И самите сериали нямат право на грешка!

# 5
  • Мнения: 5
Определено ме заинтригува. Хареса ми! Великолепна игра на Любомир Младенов!   bouquet

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 735
един положителен глас и от мен  Peace

# 7
  • Мнения: 794
Хареса ми! Беше ми приятно да го гледам, най-вече защото много харесвам Любомир Малденов, има много от излъчването на Ал Пачино в "Усещане за жена", а гласът му е прекрасен! Много добър подбор на актьори!

# 8
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
На мен ми хареса!  Peace

# 9
  • Мнения: 534
И на мен ми допадна сериалчето  Peace
Случаите са малко обикновени, но затова пък истински (понататък може да има и по-сложни  newsm78 ) ... готиното е, че има загадка и самият случай се разплита в процеса на делото (в хода на епизода) и по класически завършва с ''кой е убиеца' Grinning


 Любомир Младенов, има много от излъчването на Ал Пачино в "Усещане за жена", а гласът му е прекрасен!
Вярно  Grinning  Flutter Не помня Пачино имаше ли такова разкошно куче  Heart Eyes newsm78  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 11 538
Изгледах го първи епизод и аз вече, много добра игра, хареса ми. Случаят беше малко обикновен наистина, но и то нямаше време за по-сложен тъй като трябваше в началото да ни въведат в героите. Дано втори епизод е по-интересен!

# 11
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Кои дни дават този сериал?

# 12
  • Мнения: 1 253
В сряда и петък. Довечера е втори епизод.

И на мен ми хареса, въпреки че случаят беше малко битов. От друга страна, омръзнаха ми разни мафиоти и престъпници; не е чак толкова лоша идея да е различен. Иначе като визия и актьорска игра се е получило. Освен Любомир Младенов, на мен ми хареса и асистентката, Милена. Много е красива и има хубаво излъчване.

# 13
  • Мнения: 125
      Много ми хареса сериала.Любимите ми филми са на адвокатска тематика.Ще го следя с интерес,сериала е базиран на истински случаи,така че не очаквам много "заплетени"истории.
      Приятно гледане на всички довечера!

# 14
  • Мнения: 18
И на мен много ми хареса. Ще го следя и много ме радва, че всеки епизод е сам за себе си, защото с тези деца не е лесно да гледаш нещо. Браво на телевизията и на екипа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт