Калории броим,здравето ценим и кила топим!- тема 4

  • 67 008
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Ето и моя отчет за деня7
 
З: филия с луканка, маслини
Втора З: сладолед
О: краставици, домат, извара
В: яйца, 50 гр кисело мляко, краставици и домат

Тотал:1223 ккал. Личи си, че съпружеското тяло днес не беше у нас и нямах изкушения!!! hahaha

В-48%, М-29%, Б-23%

Отчитам се с 30-мин крос рано-рано сутринта и довечера - Джилиан. bowuu

ira_d , тъкмо се чудех къде зачезна!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 80
И аз да се отчета
з: 100гр.кисело мляко с канела+фреш от грейпфрут и портокал
О: 2 преп.филийки с кашкавал и сирене+зелена салата+редче шоколад
сл.з; 60гр белтък+20гр.кашкавал+ мляко с нес кафе
2сл.з.1 парче черен шоколад+1 хапка кекс(добре че не беше вкусен  hahaha )+ 10гр. жълтък
3сл.з 100гр.царевица+20гр.кашкавал.
в: 1 яйце+3с.л.кисело мляко+голяма зелена салата+зелен чесън
Тотал: 1277 дано не се изкуша с още нещо,че много ме напира към хладилника Simple Smile особено за сладичко.
Б-25  М-25  В-50

# 17
  • Мнения: 1
ени - Пробвай да хапваш псевдо-засищащи зеленчуци от типа на краставицата... Значиии... 1 средно-голяма краставица (към 400 гр.) е 38 ккал... Особено, ако я извадиш от хладилника е двойно по-освежаваща!  Twisted Evil Е, сегаааа... ако не можеш да хапваш толко студено (1-4 градуса) - остави я малко да се поотвърне на стайна темп. Най-перфектно е да се изстудява краставицата на вода... Тъй че ако имаш такава възможност - ползвай я смело! И без това е препоръчително за краставици, марули др. подобни да се мият обилно преди ядене. Може да си я белиш ил пък не.... А ако е поизсъхнала (НЕ е голяма рядкост по наште пазари и супермаркети), то я потопи тая краставица във вода за няколко часа да са "понапомпа"...  Peace

Ох чакайте, че аз като в оня виц за краставицата... Все краставицата, та краставицата!  Laughing

Непокорна - ама каква секси втора закуска си правиииишш...  Mr. Green Искам и аз!  Blush

kiksi - ам то така като те "подгони" треската за сладко, най-вече вечер, вземай си по 1 лъжичка мед. Направо ликвидира всекаква жажда за сладко, хем е полезно за здравето вечерно време преди лягане!  Party  Hug Peace

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099

Непокорна - ама каква секси втора закуска си правиииишш...  Mr. Green Искам и аз!  Blush

hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 80
ее не ссе сдържах 2 блокчета шоколад-45 кал.Чашка кисело мляко с канела- половин лъжичка сладко-75
Тааа тотала 1400 Mr. Green
Маями това с меда преди съм го пробвала на мен не ми действа Simple Smile то лакомията си е лакомия Simple Smile

# 20
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Даааа, и при мен не действа лъжичката с мед!!!  Crossing Arms Хвърля ли око на шоколада - край!!! Свършено е и с него, и с добрите ми намерения!!! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте! Днес на 1-ви май - Празника на труда и трудещите се - за мен е и двоен празник - стават ми 100 дни броене на калории, за което време "хвърлих през рамо" 14 кг! Не е зле, нали? Simple Smile Защото иде лято и е време за ВЕЛИКИ дела!  Sunglasses В средата на м. януари си правех план, малко аматьорски така за КГ и СМ по талия и ханш с хоризонт 15-и юни... Оттогава досега съм с -12 см в талията и -7 см по ханша... Мога да кажа, че по КГ и ханш съм ТОЧНО колкото си мислех, че мога да постигна, а в кръста (талията) съм само 1 см над моята самооценка от тогава!  Twisted Evil Резултата за ханш ми е по-малък в цифри, поради костната ми структура на това място - писал съм за това и преди.... Нооо.. няма как да не съм удолетворен! Още повече, че към днешна дата съм рамките на калориите средно на ден, който си мислех да изпозвам като репер (граница, ориентир)!!! Т.е. теорията ми подейства на практика в пълна сила!  bowuu

Успехи на всички от тази тема и въобще захванали се да преобразят себе си чрез броене на калории и здравословен режим!!!    bouquet  bouquet  bouquet baloni

# 22
  • Мнения: 0
УАУ ! Браво, страхотна си ! Simple Smile
А от колко тръгна ако не е тайна ( Маями бийч ) ?

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
УАУ ! Браво, страхотна си ! Simple Smile
 
Маями е момченце!!! Mr. Green
Иначе - наистина браво!!! Доста си постигнал, даваш стимул на останалите!!! Пишеме ти едно голямо 6+ !!! Grinning

# 24
  • Мнения: 1
darina_pancheva - първо да кажа, че съм М... вероятно единствения тук, сериозен и решил да махне някое друго килце в приятна компания!   Peace Знам, че не е много обичайно, ама да спомена де.... Grinning Ти сигурно не си изчела темата, та да знаеш! Не се сърдя. де, ей! Hug Бих ти препоръчал да изчетеш темата (вече има 3 стари) за да научиш доста неща за метода на броене на калории и защо той е по-готин, не само според мен, а също кое е полезно и здравословно за хапване и по колко и кога.... и още и още и още... Тогава можеш да решиш дали и как да се присъединиш към темичката и да напредваш в твоята си посока! Peace По въпроса ти - накратко, тръгнах от положение на непрестанно (малко по малко) ошишкване, което бе трудно да се спре особено в зимния период! Тръгнах най-вече от това, че четох именно тука серия постинги от една sivila (тя от доста време не е в темата), която пишеше как е хванала диабет след напълняване и как се бори с него сега и си направих сметка на индекса на телесната маса.... После разбрах че това означава редица потенциални проблеми защото бях към-то 29 по тоя индекс, а реших, че трябва да направя всичко за да ги избегна, минимизирам и прочие (освен естетическия ефект, който можеше да се получи и се получи и също не е за пренерегване)... Това съм го писал и преди де.... Wink Сега при ръст 177 см, вече съм към 24.6 по ИТМ, което е под 25, т.е. в зелената (здравословна) зона, което беше и целта! Simple Smile Все едно, досега умишлено не съм публикувал абсолютни данни за КГ и СМ, но днес като разносметка - ЕТО - почнах на 23.01.12 с 91 кг (може и 91 и нещо да са били,че меря с механично кантарче), талия 105 см, ханш 110 см, като сега на 01.05.12, 100 дни след началото на броенето, съм 77 кг, талия 93 см и ханш 103 см. Ако кликнеш на линийката ми - мисля че излиза и графика с движението нагоре-надолу на КГ, която е с обществен достъп... Simple Smile Мерил съм и бедра и др. чат-пат, но са ми непълни данните, а и са подробности... Мога да кажа, че вчвра при инцидентното ми мерене отчетох ЯСНО 76.5 кг - защото стрелката беше точно по-средата между 76 и 77 кг...  Rolling Eyes Но си го считам за инцидентно това....  Peace

Направих си 1 супер-аматьорско фото.... ама ако изкарам някое по-свястно тия дни - може да публикувам Wink За съжаление нямам такова от началото (м. януари 2012),,,, но пък имам от мин. лято, когато положението ми не беше много по-розово...  Shocked Не ме е срам от изгледа - аз и тогава си изглеждах мн.добре! Ще видя само някое по-добро фото да изкарам, стига да искате да видите "разлика" bowuu  hahaha hahaha hahaha

Да кажа още, че без всички в тази тема нямаше да успея да направя това, за което ви пиша днес! Тенкю, значи!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Вярвам, че горното действа доста мотивиращо на четящите.... И така трябва да бъде!  Peace

Ще помогна на всички тук, които искат, за да постигнат, което искат!!!  Hug

# 25
  • Мнения: 1
Пишеме ти едно голямо 6+ !!! Grinning

Непокорна - мерси за 6+!!! Ма знаеш, че имам още да те "гоня", щото ти си с 6 и 1/2!!!  Rolling Eyes  Peace  Hug

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099


Направих си 1 супер-аматьорско фото.... ама ако изкарам някое по-свястно тия дни - може да публикувам Wink За съжаление нямам такова от началото (м. януари 2012),,,, но пък имам от мин. лято, когато положението ми не беше много по-розово...  Shocked Не ме е срам от изгледа - аз и тогава си изглеждах мн.добре! Ще видя само някое по-добро фото да изкарам, стига да искате да видите "разлика" bowuu  hahaha hahaha hahaha
Давай да видим разликата!!! И някой друг беше обещал да покаже, ама не помня вече... Embarassed

Мерил съм и бедра и др. чат-пат...
smile3532 ... извинявай, не се сдържах... rotfImao rotfImao rotfImao ....  Embarassed

Маями, и при мен има още малко какво да се желае, ама честно казано и на това съм доволна, за сега...ще взема пък прекалено пИрфеКтна да стана!!!  hahaha

# 27
  • Мнения: 1
Непокорна - абе аз за бедрата се надявах да не вървят към намаление или застой сантиметрите, ама малко спортувах от Нова година насам, главно щото ми се явиха и здравословни проблеми (травми, НЕ от спорт)... Ше ги борим тия СМ сега + запазване на СМ в кръста, вервай ми!  Peace

# 28
  • Мнения: 80
Miami,надявам се че тези думи не са заключителни,на каквито ми приличат и да не ни напуснеш,Сега можеш да си броиш за задържане на килограми Simple Smile Иначе резултатите ти са впечатляващи,то за себе си мога да кажа,че за по-малко от 2 месеца свлих 6-7 кила,в съчетание и със спорт и да кажа,че не съм била толкова стриктна като теб.Но наистина действаш много надъхващо  bouquet
За днес съм до тук 700 кал.като включа и среднощното хапване на кашкавал,защото снощи окъсняхме мнооооого,ни си ги броя Simple Smile  успях и да поспортувам малко Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1
kiksi - думите ми са обобщаващи и като за равносметка Wink Да кажа още, че за тия 100 дни имам малко над 60 000 ккал НЕпоети, т.е. под нивото за поддържане на тегло. Това средно е -600 ккал на ден, т.е. нивото на моята ЦЕЛ! Имал съм и периоди със силно НАД нужните ми ккал - 2-3 седмици общо, но разкъсано в 100-те дни.... Т.е.  1 седмица по-силно или по-слабо НЕрежимна, но после другите 3 седмици в месеца "по-сгънати" за компенсация. Така "проработи" тая моя система, никъде НЕпрочетена... В началото само планирана и звучейки логично - взе че стана, въпреки че и аз самият НЕ вярвах в началните седмици, че ще проработи истински  Rolling Eyes Казвам го все пак за да не си мислят някои, че могат да имат цели 50 последователни НЕрежимни дни с +600 ккал разлика от необходимите, последвани от 50 дни по-сгънати и режимни с -1200 ккал разлика от необходимите и ето ти на теория пак 100 дни със средно -600 ккал за ден! Това едва ли ще работи... макар да не съм го изпробвал, де!  Twisted Evil

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 18:11 от Miami_beach

Общи условия

Активация на акаунт