Избор на климатик

  • 245 991
  • 1 651
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 126
Не иска да ме чуе, смята ме за  претенциозна..

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 21:29 от Pipilota2

# 1 171
  • София
  • Мнения: 11 977
Не иска да ме чуе, смята ме за глупава и претенциозна. Аз да прочета повече и че никога няма да сложи такъв климотик. Заемал място и бил неефективен...

А ти какво правиш с мъж, който те смята за глупава?!?

# 1 172
  • Варна
  • Мнения: 995
И тия неща защо не си ги коментирате на четири очи, не е нужно и други хора да знаят за 'драмата ви'. Дай му да чете тука и да види, че греши, ааамаха. Wink Grinning

# 1 173
  • Мнения: 488
Те хорате не знаят и двамата.Жената пита дали има външно тяло.От това личи.

# 1 174
  • Мнения: 111
Здравейте,  аз се отоплявам с парно, но искам да си взема климатик с основна цел- отопление в преходния сезон за  и функция пречистване на въздуха- да може да вкарва и озонира въздуха, някой може ли да сподели опит с климатик,който и пречиства въздуха.Естествено търся бюджетен вариант, няма да е основно  на него отопление.

# 1 175
  • Мнения: 2 892
Няма бюджетни климатици, които вкарват свеж въздух в помещението. Вариант е Уруру Сарара на Daikin, но цената му е доста висока.

# 1 176
  • София
  • Мнения: 6 308
Няма бюджетни климатици, които вкарват свеж въздух в помещението. Вариант е Уруру Сарара на Daikin, но цената му е доста висока.
А, той вкарва свеж въздух, така ли?

# 1 177
# 1 178
  • Мнения: 111
Ами моята сметка е следната, един пречиствател на въздух Уруру сарара на Дайкин е 1000 лв + един климатик около 2000 лв трябва да не е повече от 3000 лв, но уви цената е още по-висока, ами ще чакаме за вариант на климатик, който може да работи и като качествен  пречиствател .Въздухът отвън не е свеж уви, и все пак си мисля, че вечер когато няма движение е моментът за проветрение и вкарване на въздух отвън. Защо да нямам опция проветрявай нощем.

# 1 179
  • Мнения: 488
Ами вземете го констроирайте вие. Вариант за свеж въздух може да има само климатици които се монтират с две дупки, а такъв е въпросният дайкин. Ако не ви харесва си взимате климатик и пречиства тел на въздух.

# 1 180
  • Мнения: 111
Имам си пречиствател на въздух.Какво пък му е лошото климатиците да имат и функция  вкарай въздух, проветри малко само с натискане на копче. Бъдещето е прибирам се у дома, вратата ме разпознава и се отваря,няма ровене за ключове , прахосмукачката робот е изчистила вече и т.н.

# 1 181
  • Мнения: 9 754
Няма нищо лошо в техническия прогрес, естествено, особено като ни улеснява.
Но да не ни се изглади и мозъка, че той, нищо че не е мускул, ако не го ползваш и си намалява КПД-то.

Между другото знаеш ли, че според някои прекалената хигиена е причина за увеличаване на алергиите. Да не станем маниаци като Джако.

# 1 182
  • Мнения: 488
Имам си пречиствател на въздух.Какво пък му е лошото климатиците да имат и функция  вкарай въздух, проветри малко само с натискане на копче. Бъдещето е прибирам се у дома, вратата ме разпознава и се отваря,няма ровене за ключове , прахосмукачката робот е изчистила вече и т.н.
Няма лошо госпожо,просто ви казах ,че в момента няма такава техника.Аз не разбрах,но вие май питахте дали няма такова нещо,а аз ви отговорих,а сега вие взехте да ми обяснявате.

# 1 183
  • Мнения: 558
Търся по-добрия вариант от бюджетните решения стандартни стенни климатици 9ка- в момента като че ли Технополис са ми на фокус заради безплатния монтаж.
Та въпросът ми е между Hisense and Hier кой е за предпочитане...
Благодаря предварително!

# 1 184
  • Plovdiv City
  • Мнения: 250
Нито един от двата....

Общи условия

Активация на акаунт