Национални Туристически Обекти - 3-та тема

  • 51 838
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 943
Зимата има ли ограничения за качване с коли до х. Вихрен? Чета навсякъде, че може да се стигне с кола, пък сега хижарят ми каза, че имало някъде си паркинг и оттам час и половина пеша до хижата  Rolling Eyes

Така е лятото...

# 736
  • Мнения: 574
Зимата има ли ограничения за качване с коли до х. Вихрен? Чета навсякъде, че може да се стигне с кола, пък сега хижарят ми каза, че имало някъде си паркинг и оттам час и половина пеша до хижата  Rolling Eyes

Така е лятото...


Мисля, че не може, защото пътя пресича пистата томба. Стига се до един паркинг и до там с колата.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 943
Ясно, значи се отлага за лятото  Peace

# 738
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Здравейте,

Може ли някой да ми каже, къде се намира печата от с. Боженци?

# 739
  • Мнения: 0
Когато ние ходихме печата ни беше сложен от една жена на входа на селото, в дясно, мисля беше нещо като информационен център. Помня, че и сувенири продаваха на това място. По желание можеш да посетиш известни къщи там, но ние не разполагахме с такова време, а само обиколихме селото. Надявам се да съм полезна!

# 740
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Благодаря, rebel8!   bouquet

Не съм сигурна с колко време ще разполагам, но ако имам възможност задължително ще посетя къщите-музеи.

# 741
  • Мнения: 0
Rain*, ако не сте ходили в Трявна, моят съвет е да отделите време и да посетите. Щом Боженци ви допада като идея, смятам че няма да съжалявате и за Трявна.  Wink

# 742
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Съгласна съм.  Hug
Трявна съм планувала с нощувка и дори имаше надежда да е някои от тези декемврийски дни, но може би ще остане за пролетта. А Боженци ще бъде за един ден, заедно с Габрово.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт