Почивка в Турция - нужда от препоръка

  • 625
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7
Добър ви ден хора (и други същества), та те го те въпроса - решил съм тази година да ходя на море в Турция (някъде към септември). Обаче, като прегледах не малко оферти, се натъкнах на един стабилен проблем - повечето хотели (без значение курорта), по непонятна за мен причина се намират обичайно в средата на нищото. Което за почивка (само и единствено и ако си на възраст 50+) може и да е много вървежно, само че в моя случай имам остра нужда да съм в курорта, за да може разните му там забавления да са ми под ръка. Само че, не мога да се ориентирам коя агенция предлага такива почивки, при които хотелите са в курорта, а не на ххх км от него? Нещо да препоръчате (за агенция става въпрос)? И друг въпрос - първоначално се бях насочил към Мармарис, обаче на едно-две места четох, че плажа е чакъл, не пясък - това вярно ли е или не?

# 1
  • Мнения: 0
Във всеки един от курортите в Турция може да се намери хотел, който да е в населено място . На място в агенцията просто трябва да кажете, че искате такъв , за да могат да подберат измежду стотиците хотели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт