Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 12

  • 50 270
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 0
Благодаря, 2 в 1.Както винаги - много отзивчива . Много обичам такива леки романтични комедийки. Добре , че ме открехнахте на този руски сайт. Толкова много има за гледане. Приятен ден !

# 47
  • Мнения: 9 188
freedoms,на това моето му се казва тъп въпрос. Embarassed
Такеши танцува, да.Освен това група мадами му правят масаж.Пък и вана си взима.
Повече коментари за филма нямам. fiuuuuuu

"Bunny Drop" ми хареса повече от  "Perfect two" (с Вик).Вярно, че не си приличат съвсем като история, но все пак двама мъже се оказват с малко дете и в напрегнат момент (с мисълта, че могат да загубят детето) наистина осъзнават колко много го обичат.Имаме и помощник от другия пол с дете, които им помага в някои инфарктни ситуации и разбира се забавни случки.Японският ме грабна повече,някак си е по-мил и "топъл", а като се замисля колко чаках "Perfect two". И да - Kenichi Matsuyama изигра доста нормална роля,доживях го. Mr. Green
Снимки и от двата филма.
Скрит текст:






# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Tuon,простена ти е разсеяността вчера,с тези мисли за Тик във вихъра на танца,че и някакъв пилон имаше намесен Laughing.

Изгледах 4-та серия на Shiritsu Bakaleya Koukou,за което благодарности на rossonera.Наистина,няма никакви субтитри,но почти всичко се разбира.Започна се със "спойката" между съучениците.Обединиха се момичета и момчета,че даже главната девойката вече раздава усмивки и трапчинки на Тацуя(Шинтаро Моримото),недейте пита  Laughing.Само не разбрах какъв беше този поглед накрая между нея и приятеля му Тецуя(Хокуто Мацумура-любимеца ни с rossonera)  Rolling Eyes?

Да се похваля,че започнах да ги разпознавам децата,но като гледам училищни сериали ми трябват три-четири епизода за тази цел Laughing.
Песничкката към филмчето също е много симпатична и започва да ми харесва все повече с всяка изгледана серийка.

# 49
  • Мнения: 6 747
Понеделнишки, малко новини за започващите тази седмица корейски драми.

Днес започва излъчване Goodbye Dear Wife. Ryu Si Won ще се опита да се оттърве от съпругата си и да се събере с първата си любов. Нещата се оплитат още повече, когато се появява и бившата първа любов на жена му, който я е зарязал в миналото. Драмата ще се излъчва в понеделник и вторник.

 newsm23 Ryu Si Won напоследък е в "светлините на прожекторите" заради подадената молба за развод от съпругата му. Интересно съвпадение с темата на сериала и случващото се в реалния му живот.


Многсерийната семейна драма I'll Give You The Stars and The Moon също започва днес. Историята се върти около мъж, който е изживял някаква травма в детството си и жената, която го обича.


В сряда пък започва Suspicious Family. Ще се разказва за живота на любвеобилен баща и проблемите на децата му, показани по забавен и трогателен начин. Лично за мен тук ми е интересен каста. Kim Sung Su винаги ми е бил много интересен като актьор, както и Han Go Eun, която освен всичко друго, е и много красива.

# 50
  • MJF
  • Мнения: 8 584
 Mr. Green набързо изгледах Lavender (2001). Видях и Такеши и полона и масажа и ваната. Чести прескоци с мишока. Напуши ме  Laughing като разбрах че съм гледала уж сън в самия край.
Tuon , мълчиш а?! Crossing Arms  Не предупреждаваш и аз няколко секунди се чудех да не би да имам слухови халюцинации покрай ангелските истории като чух "Дилмано Дилберо" точно това изпълнение. Спрях видеото и се ослушах,  Crazy толкоз се изненадах. Мда, днес понеже съм ларж, давам още една награда на този сойто е включил песента във филма. Филма има добра идея но реализирането й ми бе често досадно.
Японския филм пак следва.

# 51
  • Мнения: 9 188
dovede,не ми напомняй,че ме е срам от себе си.  Embarassed Embarassed

Шоши, аз нарочно не казах,за да има изненада.Приятно е да чуеш нещо родно в хонконгски филм.
Няма да забравя как гледайки едно аниме на Миядзаки и прозвуча същата песен и бяха викове (от моя страна),че това е българска песен Mr. Green

# 52
  • Мнения: 196
Привет Дами,

Напоследък съм толкова заета, че не съм влизала да ви чета поне от месец.

Да се похваля - изгледах Secret Garden и съм във възторг. Толкова време да избягвам една от най-хубавите корейски дорами, голяма съм шматка. Не усетих кога минаха 20те серии и още 20 бих изгледала. Страхотен сюжет, много добра актьорска игра и много романтика, какво повече би желал човек. Определено влиза в личния ми топ 10 Simple Smile
Чак сега разбрах вашето възхищение от Hyun Bin. Толкова харизматичен актьор отдавна не бях гледала, направо приковава погледа, а като се усмихне с тези негови трапчинки.... Heart Eyes

Влязох тук да ви пиша, защото имам един въпрос: Вие с какво сте се "лекували" след Secret Garden, защото чувствам, че няма скоро да ми мине "треската" по този сериал и в следващите дни само ще се мятам от драма на драма, без да се спра на нещо?

# 53
  • София
  • Мнения: 562
karamelia,   Тайната градина на мен ми беше първия азиатски сериал, а Бини и до сега си остава моята най-голяма корейска тръпка Embarassed txtloves. Аз обикновено като ми хареса някой толкова много, се заемам   с филмографията му. Всичко що е с Бини е минало под ножа. И всички филми и сериали с него си заслужават отделеното време.Затова  не ти казвам заглавия. Wink

Аз все още се забавлявам с мацката, загубила паметта си в 18 vs.29, а междувременно си гледам и многото текущи сериали. И едно клипче с малко забавни моменти от Rooftop Prince с тримата сладури, попаднали в днешното време от времето на Чосон.Остават още две серии до края на сериала.Исках да е по-дълъг, защото е доста забавен. rotfImboТой ми е един от фаворитите от текущите. smile3508

                                   



Лек ден на всички! Hug

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Добро утро!

Tuon,извинявам се,явно прекалих с шегите,но понеже знам,че носиш на майтап,затова си позволих такъв коментар.Пък и нали сме се събрали тук,за да си влизаме в положението и да си обсъждаме на воля,това дето ни е на сърце.Няма за какво да се чувстваш така - Embarassed.В малко ли откровения съм изпадала и аз  Simple Smile

freedoms,защо 2-ве серии да остават от The Rooftop Prince?Сериалът на е ли 20-ет серии  newsm78?Аз всъщност не съм много запозната,защото го гледах до осма и сега изчаквам да приключи,за да го прегледам тогава целия,но сега като проверих видях,че са излезли 14-ет епизода.

# 55
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Tuon ,  Hug. Обичам изненадите аз. Голяма котировка на тази песен значи. Аз и български гласове дори разпознавам понякога във филмова музика, нищо че пеят нещо не българско. Помня как от воле реагирах например на британския филм The Virgin Queen (2005). Обаче 2005-2006 нет нямах а и по тв го гледах, та нямаше как да спра на секундата и да проверя дали ми се причува или е факт. Laughing. Мноого съм се разглезила сега с техниката.

Хм, амнезия си докарах. Отворих покрай freedoms 18 vs.29, разгледах резюмето, състава, 2005 и хем е изключено да не съм го погледнала до сега , хем нищо не ми говори  Thinking.

Не съм гледала тай варианта, така че японския  "Bunny Drop" ще е пръв.
2в1 , колко корейски текущи имаш  Thinking?!  Laughing направо се отнесе. Току кажеш обзор на някой.  Hug

# 56
  • Мнения: 0
Karamelia, да си призная и аз след Secret garden давах заето. Бини е толкова сладък, че и аз почти изгледах всички филми с него. Все още съм привърженичка на корейското кино - има много леки и забавни сериалчета. Така, че ти пожелавам приятно гледане !

# 57
  • Мнения: 9 188
dovede,споко  Hug То моята реплика си беше част от бъзика Mr. Green
Не си прекалила,мен ме е стах, че понякога аз прекалявам
Всичко се дължи на другият ми форум,където е в един момент се коментира всичко друго,но не и по-темата и се стига до точене на лиги,спам и подмятане на снимки и реплики. Blush пак без връзка с темата.

Шоши,уникално се почувствах Grinning
Анимето е "Only Yesterday" ако няко реши да гледа, но не ми е от любимите. Немога да си спомня защо не ми хареса Embarassed,но и желание за му хвърля око нямам.

karamelia,пробвай с нещо от друг континент - американско,европейско...някое ново филмче.

# 58
  • София
  • Мнения: 562
dovede, грешката е моя, наистина са 20, къде съм бляла и аз smile3555, но по-добре, по-дълго  ще го гледам.


# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Tuon,успокоих се  Hug  Grinning.

freedoms,да,ще гледаш по-голяма порция Мики и компания  Simple Smile.


Май ще си свалям да гледам Ikemen Desu Ne .Както си ровех из руските сайтове,попаднах на тези снимки  Taisuke Fujigaya.

Скрит текст:



Ясно е какво ме заинригува в него  Blush  Laughing.Обаче като проверих каста,се оказа,че "малката грединарка" - Miori Takimoto изпълнява ролята на японската Го Ми Нам  Thinking.Ще я преглъщам някак си.

Общи условия

Активация на акаунт