Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 май 2012, 15:05 ч.

ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

• 81 307
  • 267
  •   1
Отговори
Тъй като не намерих много отзиви за тази почивна база на НЕК, реших да пусна темата. Всъщност аз съм била там, но през 2009 год. Моля, ако някой е бил там след това, да сподели по-актуални впечатления. Например - какви са цените, Wi Fi интернет и др.
Eто и малко снимки, но са от 2009 год.:
http://djalma.snimka.bg/sea/energo-1-quot-sv-konstantin-i-elena-quot.590475

# 1
  • Русе
А тя не е ли само за работещите в системата на НЕК?

# 2
да

# 3
Здравей, Джалма, аз ходих със семейството си там по празниците в началото на този месец. Ами какво да ти кажа, последно бях там през 2004 - нищо не се  е променило. Не е лошо, чистичко е, ресторантчето долу си работи - порциите са съобразени с цените им- избор единствено и само на обяд. Наоколо цените са високи и така. Става за почивка 2-3 дни не повече, поне за мен.

# 4
Чух, че от тази година цените за спане са увеличени 50%, а храната - 20%. Вярно ли е това? Вие какво заплатихте за спането? Имаше ли интернет?
Доклкото знам, вече би трябвало да има почиващи там, може би от края на юни започваше първата смяна!?

# 5
E, не мога да повярвам, че в толкова голям форум, никой не е ходил там и няма мнения...

# 6
Ехо, момичета, никой ли не е ходил на тази база последните 2-3 години ???????

# 7
  • София
Цените са вдигнати- да. Зя служители на НЕК на са с 50%, а по-малко. Но за служители в системата на енергетиката са вдигнати с 50%. Храната с 20%. От почивали там тази година разбрах, че порциите са малки за тези цени. Има промяна и в обслужването в ресторанта, което не е на добре. Това са не лични впечатления все пак.

# 8
А какви са цените горе-долу за ядене и нощувка, някой знае ли?

# 9
  • в света на илюзиите
Кои цени те интересуват - за служители на НЕК или за служители в системата на енергетиката?

# 10
За служителите на НЕК главно ме интересува.

# 11
Здравейте!
И аз се интересувам за цените, също така и дали е вярна информацията че картите вече не са както преди за 10 дни, а са намалени на 7?

# 12
Здравейте.Аз не съм служител на НЕК,но кумовете ми и двамата работят там.Надявам,се да съм ви полезна с малкото информация,която ще дам.Преди около 3-4 дни говорих с кумата ми и каза,че са се отказали да ходят с карти ,защото е станало много скъпо и да,вече са намалени нощувките от 7 на 10.Порциите вече били като за по-голямо дете,в смисъл доста малки. Те са с 2 малки деца -на 5 и на 9 и им е по-изгодно да ходят на почивка не с карта на НЕК.

# 13
За служителите на ЕСО какви са цените, някой знае ли?

# 14
Здравейте.Аз не съм служител на НЕК,но кумовете ми и двамата работят там.Надявам,се да съм ви полезна с малкото информация,която ще дам.Преди около 3-4 дни говорих с кумата ми и каза,че са се отказали да ходят с карти ,защото е станало много скъпо и да,вече са намалени нощувките от 7 на 10.Порциите вече били като за по-голямо дете,в смисъл доста малки. Те са с 2 малки деца -на 5 и на 9 и им е по-изгодно да ходят на почивка не с карта на НЕК.

Точно така,освен това базата е доста остаряла, не е като едно време /за тогава си беше лукс/,когато нямаше хотели и предлагане. Подкрепям горното мнение и за храната - стара скара,мижава салатка, абе не бих отишла отново.

# 15
Ние всяка година почиваме,но на почивен дом Енерго 2 гр. Приморско!
Много сме доволни!Храната винаги е прясна,  а и порците не са никак малки .Стаите се почистват всеки ден и са с климатик! Наистина базата е малко поостаряла, но  в никакъв случай не е занемарена!Наистина за съжаление тази година смените са намалени от 10 на 7 дни! За служители на Нек немисля че е скъпо ,но за външни лица цените май само за спането са по- високи и то разликата не е чак толкова голяма!А и плажа е много близо!

# 16
Тази година ние отново сме се записали за карта, но за Златни пясъци или за Приморско. И аз го знам това, че дните са намалени от 10 на 7. но досега все още не са дали информация кой получава карта и кой не? Вие знаете ли нещо по въпроса?
Някой да е ходил на базата на Златни пясъци? Далече ли е плажът?

# 17
Тази година ние отново сме се записали за карта, но за Златни пясъци или за Приморско. И аз го знам това, че дните са намалени от 10 на 7. но досега все още не са дали информация кой получава карта и кой не? Вие знаете ли нещо по въпроса?
Някой да е ходил на базата на Златни пясъци? Далече ли е плажът?
Ами то засега не се знае какво ще стане с картите, защото  някаква стена се е пропукала на базата в Приморско и сега я ремонтират! Ние никога не сме ходили на Златни пякъци -то там май само шефовете се уреждат, но не съм сигурна Embarassed Знам че базата в Св "Котстантин и Елена "е доста отдалечна от плажа и не става ако си с малки деца!Но и там не съм ходила!
В Приморско базата е най- близо до плажа-пресичаш само един мост!

# 18
Ние също сме се записали за карта, дори днес мъжа ми сподели че има вероятност да ни дадат за св.Константи и Елена от 01.07.
Ходили сме и преди там, плажа не е чак толкова далеч но са стълби и с две деца вече не е удобно за нас за съжаление. Иначе базата не е лоша, от храната нямам оплаквания.
Все още се колебаем дали да ходим с карта там, спира ни това че едното дете едва сега е проходило и си трябва носене на ръце,пък стълбите не са малко.

На Златни пясъци в базата също сме ходили, не е само за шефове  Peace
Пътя до плажа не е чак толкова далеч, върви се по шосето отстрани надолу към автобусната спирка.Единствено навръщане е неприятно, защото се изкачва едно баирче.
Иначе пак е хубава базата, има люлки за децата.

В други бази не сме ходили, за тази в Приморско знам че по време на хранене са 3 смени защото са много хора и става по-бавно обслужването.

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 23:31 от little angel

# 19
little angel Аз затова написах, че за Златните пясъци не съм сигурна ,че е само за шефове! PeaceТака ни  спомена  един колега на мъжлето ми!Беше му казал ,че е много по трудно  да се вземе карта за базата  на Златните , отколкото за тези в Приморско или за Св константин и Елена ,защото е предимно за шефове!Радвам се, че не е така!Може и да отидем там някоя година, но моето мъжле не иска, защото пътя ще ни дойде по-далеч отколкото до Приморско!
А за обслужването-не мисля ,че чак толкова бавно! Не сме чакали повече от 15-20 минути което мисля че е в рамките на нормалното !До 14 ч всичко живо е яло!
Ние живот и здраве август месец ще пътуваме!

# 20
Вече мога да се похваля - от първи юли сме на Златни пясъци. Надявам се да е хубаво времето... Моля за малко повече инфо, асо някой е ходил миналата ипи предишни години.... Simple Smile

# 21
Ние също сме се записали за карта, дори днес мъжа ми сподели че има вероятност да ни дадат за св.Константи и Елена от 01.07.
Ходили сме и преди там, плажа не е чак толкова далеч но са стълби и с две деца вече не е удобно за нас за съжаление. Иначе базата не е лоша, от храната нямам оплаквания.
Все още се колебаем дали да ходим с карта там, спира ни това че едното дете едва сега е проходило и си трябва носене на ръце,пък стълбите не са малко.

На Златни пясъци в базата също сме ходили, не е само за шефове  Peace
Пътя до плажа не е чак толкова далеч, върви се по шосето отстрани надолу към автобусната спирка.Единствено навръщане е неприятно, защото се изкачва едно баирче.
Иначе пак е хубава базата, има люлки за децата.

В други бази не сме ходили, за тази в Приморско знам че по време на хранене са 3 смени защото са много хора и става по-бавно обслужването.
Ако може да разкажеш малко повече за базата на Златни пясъци....

# 22
  • Kozloduy
здравейте,моите мъже ходиха миналата година през края на юни в двойна стая на снимката ,която ми показаха изглеждаше добре храната също била хубава и разнообразно имало много деца,като се храните за обед е по -добре предварително да си изберете меню,защото обслужването е много бавно и се чака повечко,за плажа се минава през някакъв път трудно проходим за количка с малко дете.За стая се пада безплатен чадър и жезлонг. В момента има свободни стаи,обаждах се да питам, но ме спира все още студената вода в морето и променливото време.Пожелавам приято изкарване на всички.

# 23
За св. Константин и Елена ли говорите или за Златните пясъци?

# 24
  • Kozloduy
здравейте,моите мъже ходиха миналата година през края на юни в двойна стая на снимката ,която ми показаха изглеждаше добре храната също била хубава и разнообразно имало много деца,като се храните за обед е по -добре предварително да си изберете меню,защото обслужването е много бавно и се чака повечко,за плажа се минава през някакъв път трудно проходим за количка с малко дете.За стая се пада безплатен чадър и шезлонг. В момента има свободни стаи,обаждах се да питам, но ме спира все още студената вода в морето и променливото време.Пожелавам приято изкарване на всички.
Момичета ,объркала съм се тази станция на Република на Ривиера Златни пясъци е и  не е същата.

# 25
Аз съм написала за Златните в общи линии за базата.
Тогава бяхме само с 1 дете , настаниха ни в нещо като студио- стая със спалня, хол с диван и кухненско обзавеждане. Всички стаи са с тераса, ресторанта по спомени беше голям.
Има люлки за децата, пейки отстрани да си поседнеш докато детето играе.
На време път пеша е около 5-10 мин, върви се по главния път надолу към автобусната спирка.
За да стигнеш до плажа се минава през Ревиерата и се заплаща ако искаш да ползваш чадър и шезлонг + ползване на басейн ( това от Ривиерата не от базата )
Има и нещо като бунгала, но не знам цените им какви са.

Ако нещо друго ви интересува, питайте  Peace
Качих снимки от там, на които се вижда как е вътре и басейна който се ползва ако си заплатите на входа на Ривиера.

http://juji.snimka.bg/sea/zlatnite.756962
ако иска парола 654321

# 26
Никога не съм ходила на Златните пясъци. Хубав ли е плажът? Защото на Св. Константин и Елена въобще не ми хареса. Като влезеш в морето, и веднага става дълбоко.... Самият бряг е малко с наклон, доста бързо става сянка слеобяд...
Ако може малко повече да кажете за този плаж на Златните. Също така, каква беше цената, когато сте ходили, за чадър, шезлонг и басейн? Басейнът близо ли е до морето или е към някакъв хотел? И въобще всички за което се сетите, ще съм благодарна.

# 27
Джалма, като се върнеш живи и здрави от Златните, пиши тук как е плажа ,храната, базата и т.н!Моля те!Аз не съм ходила там и нищо не знам! Rolling Eyes

# 28
Джалма, като се върнеш живи и здрави от Златните, пиши тук как е плажа ,храната, базата и т.н!Моля те!Аз не съм ходила там и нищо не знам! Rolling Eyes
Разбира се, ще пиша .

# 29
През 2010г. когато ходихме на плаж на Златни пясъци, плажа беше хубав, морето спокойно без зелени водорасли и камъни.
Входа който се заплаща на бариерата на Ривиера тогава беше 15 лв за 7 дни ползване на плаж с включен чадър, шезлонг и басейна. Единия е детски, ако не се лъжа има и голям до него.
Не си спомням към хотел ли беше, на няма и минута е от плажа. Добавих още 1-2 снимки на които се вижда как е положението на басейна към плажа.

Приятна почивка и хубаво време  Peace

# 30
Има ли интернет в почивната база на Златни пясъци?

# 31
Преди 3г. имаше във фоайето, сега не знам как е  Peace

# 32
Този комплекс близо ли е до станцията?
http://grabo.bg/voden-park-07vf2m

# 33
Кои хотели се намират в близост до почивната станция, която е на Златните пясъци?

# 34
  • в света на илюзиите
Момичета, Енерго 1 е базата, която е в к.к. Св. св. Константин и Елена. Намира се над главния път Варна-Албена и е малко шумничко вечер. За да се иде на плаж се минава през подлез и според мен е по-добре да се ходи на плаж на Слънчев ден. Картите вече са по 7 дни, няма никакво намалени за служителите от системата на енергетиката. Не знам само дали служителите на НЕК се ползват с някакво намаление. Условията не са лоши, но това не важи за обслужването за съжаление, особено в ресторанта. Целите са поносими, особено на фона на цените в двата комплекса. И-нет има във фоайето.
Енерго 2 е базата в к.к. “Златни пясъци”. Намира се в началото на комплекса и както момичетата вече бяха писали плажът на Ривиера е за предпочитане, като че ли. За условията същото мога да кажа.
ПД „Енерго” Приморско си е в Приморско и е най-близо до плажа.
За всичките бази мога да кажа прилична обстановка, сносни цени и не очаквайте чудеса в обслужването. Не ми се изпада в подробности, но там би могло доста да се желае.
Приятна ваканция на всички ви желая  Heart Eyes

Кои хотели се намират в близост до почивната станция, която е на Златните пясъци?
   Сънрайз, Долче Вита, Холидей парк, Черно море

Този комплекс близо ли е до станцията?
http://grabo.bg/voden-park-07vf2m
  не

Последна редакция: ср, 19 юни 2013, 14:46 от *Jane*

# 35
Ето малко снимки от Енерго 2 - Златни пясъци
http://djalma.snimka.bg/sea/energo-2-zlatni-pyas-ci.764066

# 36
djalma ако имаш възможност разкажи малко повече- за храната, цените,  плажа.

# 37
Ето малко снимки и от почивната база на НЕК в Пампорово, която с казва "Енерго Пампорово":
http://djalma.snimka.bg/mountain/energo-pamporovo.775339

# 38
Ето малко снимки и от почивната база на НЕК в Пампорово, която с казва "Енерго Пампорово":
http://djalma.snimka.bg/mountain/energo-pamporovo.775339
Здравей!
Колко лева горе -долу ви излезе престоя в тази база?Картите за 6 дни ли са? Храната скъпа ли е как е менюто?

# 39
Според свободните места, може да се остане колкото искаш. Ето тук може да се направи резервация:
http://www.nek.bg/cgi?d=3851
Има и цени за спането.
цените в ресторанта са много поносими, смятам, че са както на почивните бази по морето. Понеже моят съпруг работи към ЕСО, а не точно в НЕК, храната за нас беше с малко по-високи цени /от порядъка на стотинки/, в сравнение с тези, които са служители на НЕК.

# 40
Здравейте!
За празници като Нова Година дали могат да се ползват базите им, знаете ли?
Тази година не се възползвахме от карта за морето, замисляме се да отидем на планина , по възможност около Коледа и НГ.
На Боровец е много хубава на външен вид, има и детска площадка с люлки и пързалка  Peace

# 41
Със сигурност знам, че базата на Св. Константин и Елена работи целогодишно!

# 42
Виждам,че от доста време никой не е писал,но дано някой се включи с информация.Моя  мъж работи в EVN ,та си мисля,че няма да можеш да се докопаме до карта за базите на НЕК ,но все пак реших да питам.Какво означава за служители в системата на енергетиката,моя мъж дали е в това число  Laughing ?Гледам,че в сайта са дадени някакви цени,но не е упоменато дали са за служители или външни лица,то не знам и ние какви се бройм де  Heart Eyes
Днес им пратили писма,че всички почивни бази на EVN се затварят от края на април и ще се разпродават.Бяха супер базите им,цените бяха повече от прекрасни...та сега се ядосваме  Sad

# 43
Мисля ,че ЕВН са частна компания!Май нямат нищо общо с НЕК!Служителите на НЕК са с предимство!Но ако има свободни места , няма да Ви откажат карта!
УСПЕХ!  bouquet

# 44
Да,EVN не са държавно предприятие,австрииско дружество са,но нали е все в енергетиката  Laughing
Иначе цените като ги гледам са доста надути,то общо взето идва като на хотел ,предвид ,че няма и включена храна

# 45
Миналата година бяхме на "Св Константин и Елена "и плащахме по 25лв за спане за трима!И храната още толкова ,максимум по 50 лв на ден!И не сме се лишавали от нищо!А и храната е много вкусна и разнообразна ,стаите също са много хубави!За нас хич не е скъпо!А иначе всяка година ходихме на Приморско, но нали базата е в ремонт!И там плащахме толкова ,а стаите и храната не са толкова хубави!Но пък плажа е по- близо!

# 46
  • София
Да, за служители на НЕК не е скъпо, то това е идеята. За всички останали вече е въпрос на избор все пак 18-25 лв. на човек на нощ.

# 47
Ние плащахме общо 25 лева за спане ,за една нощ ,за трима-двама възрастни и едно дете на 5 години!

Тази година живи и здрави сме се насочили към Златни пясъци!Дано имаме късмет за карта!

# 48
Да, базата на Златни пясъци е хубава, ние бяхме там миналата година.
Сега се интересувам от почивните бази на Боровец, Мала църква и Предела? Някой бил ли там? Чудя се дали може да се съчетае - почивка на някоя от тези бази с ходене до Гърция?

# 49
Не съм ходила в тези бази!Но на снимките  в сайта на НЕК  изглеждат хубаво!
Някой знае ли какво става с картите за море?Питам, защото друга година още февруари месец излиза графика със смените, а сега нищо?

# 50
  • София
От Предела може да се съчетае ходене до Гърция, но пак си е път. От Мала църква и Боровец е доста по-далече.

# 51
Да, и аз точно за това си мислех за Предела, защото може евентуално да идем до Гърция. А самата база в Предела хубава ли е? Къде се намира точно, може ли да ви каже някой?

# 52
djalma на Златни пясъци има ли свободна зона на плажа?Близо ли е тя до станцията?
Къде вие ходихте на плаж?

# 53
djalma на Златни пясъци има ли свободна зона на плажа?Близо ли е тя до станцията?
Къде вие ходихте на плаж?
По принцип има свободна зона. Ние ходехме на плаж на Ривиерата, където в непосредствена близост до плажа има и басейн с топла вода, и който може да се ползва. Може да си платиш 1 чадър, който да ползваш на плажа, а ако искаш да се къпеш и в басейна (без да се заплаща допълнително). Или пък може да си вземеш шезлонг на басейна само. Между чадърите на плажа на Ривиерата има малки зони, които могат да се нарекат "свободни". А иначе, след като свърши платената зона, накрая има доста свободно място. Станцията е разположена в началото на Златни пясъци, в смисъл по-близо е до Св.Константин и Елена. Може и там да се ходи на плаж

# 54
Вече има ли информация за картите?

# 55
Има да!Срока за записване беше до 16 април ,поне при нас!
За станцията на Предела една жена миналата година на морето ми разказа  че е много хубаво даже май има и басейн!

# 56
Има да!Срока за записване беше до 16 април ,поне при нас!
За станцията на Предела една жена миналата година на морето ми разказа  че е много хубаво даже май има и басейн!

Извинете, но вие /или съпруга/ към НЕК ли сте? Защото моят мъж работи в ЕСО ЕАД, и до момента никой нищо не казал за карти... Дори и на етап заявки.

# 57
А някой може ли да ми даде информация за станцията в Приморско? ЗА нея знам само, че е на плажа. И че миналата година не работеше. Дали са й направили някакъв ремонт и дали тази година ще работи? Ако някой има някакво актуално инфо, моля да сподели. Защото смятаме пак поискаме карта за Златни пясъци / ако ни дадат/, но пък защо не и за Приморско,  си мисля?  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 58
Моя съпруг работи към НЕК!
За станцията на Приморско -не е сигурно дали ще работи и този сезон ,защото още не са приключили с ремонта там!Казаха ни, че на по късен етап  ще има информация за тази база!Но кога точно не се знае!

# 59
Моя съпруг работи към НЕК!
За станцията на Приморско -не е сигурно дали ще работи и този сезон ,защото още не са приключили с ремонта там!Казаха ни, че на по късен етап  ще има информация за тази база!Но кога точно не се знае!

Благодаря !  Simple Smile

# 60
От сайта на НЕК:

ПД „Енерго” Приморско

Към настоящия момент ПД „Енерго” - гр. Приморско е в процес на ремонтни дейности. На 15.06.2014 г. на страницата на НЕК ЕАД в раздел "Почивни бази" ще бъде публикувана информация с точната дата, на която ще бъде отворена и пусната в експлоатация базата.

# 61
Значи все пак базата на Приморско ще работи? Rolling Eyes

# 62
Здравейте!

Някой посещавал ли е ПД „Енерго” Росенец, да ми сподели как е като местоположение спрямо плажа, и също така базата хубава ли е?

# 63
Здравей!Не сме ходили на   Росенец  ,но  колега на мъжлето който е бил там   е споделил , че базата е хубава. но плажа не  -било мръсно , даже почти нямало плаж !А и около самата станция нямало нищо ,най  близкия магазин се намирал на 5 км от станцията!

# 64
Здравейте!

Някой посещавал ли е ПД „Енерго” Росенец, да ми сподели как е като местоположение спрямо плажа, и също така базата хубава ли е?
Здравейте! Станцията в парк "Росенец" е малка, но много хубава. Има басейн в нещо като английски двор. Има детска площадка за по-малки деца. За по-големите има тенис на маса, джага, билярд, колела. Паркингът е достатъчен и за всяка кола си има място. Има ресторант с тераса, който работи и като барче. Наоколо има 3 плажа. Най-близкият започва точно под станцията/слиза се по стълби/ и стига чак до ВМБ "Атия". В началото е доста тесен, но ако повървиш малко се разширява. До другите два плажа по-добре да се ходи с кола. Единият е голям и е на около 2 км. Плажът е хубав и там ходят повечето летуващи. Третият е точно до входа на Нефтеният терминал на "Лукойл", но е доста малък. Мястото е идеално за хора търсещи почивка и тишина. Ако търсите дискотеки и цивилизация не е за вас. В района има и един магазин от смесен тип - зеле, вестници, сладолед-има от почти всичко. Simple Smile Дано съм бил полезен, но можете да погледнете снимки и в сайта на НЕК.

# 65
SPSt , много ви благодаря за изчерпателния отговор.

Ние сме с 2 малки деца, и точно това търсим- тихо и спокойно място.
Да ви питам, този парк Росенец в Бургас ли се намира, или извън него някак си?
Цените в ресторанта предполагам са поносими, вие почивали ли сте там?

# 66
За цените не мога да ви кажа нищо, понеже ние почивахме там преди около 5г., а оттогава станаха доста промени. Тогава цените бяха добри. Парк " Росенец" се намира на около 15 км. южно от Бургас, преди Черноморец, близо до Отманли или хижа "Странджа" ако ви говори нещо. На разклона за хижата има отбивка и оттам по вътрешен път са около 4,5-5км. Има табели тук-там, но ако не сте ходили по-добре ползвайте навигация/в сайта на НЕК има координатите/. От станцията до Черноморец са към 7-8 км. Селото е приятно и става за разходки и обяд/вечеря.

# 67
Интересува ме за ПД Енерго 1 на коя спирка се слиза идвайки от Варна ?

# 68

На спирка "Слънчев ден"

# 69

На спирка "Слънчев ден"

Такава няма ,да не би да е "Странджа' ?

# 70

На спирка "Слънчев ден"

НЕ ЗНАМ, МИСЛЯ, ЧЕ КОГАТО СМЕ пътували с автобуса до варна и обратно, когато попитахме контрольорката, че каза Слънчев ден.  Simple Smile

# 71

На спирка "Слънчев ден"

Енерго-1 се намира срещу комплекс "Слънчев ден" - от другата страна на пътя /магистралата, както му казват варненци/. Има спирка точно до комплекса.

# 72

На спирка "Слънчев ден"

Енерго-1 се намира срещу комплекс "Слънчев ден" - от другата страна на пътя /магистралата, както му казват варненци/. Има спирка точно до комплекса.

А има ли име спирката или е Сл.ден ?

# 73

На спирка "Слънчев ден"

Точно така!Спирката се казва Слънчев ден!

# 74

На спирка "Слънчев ден"

Точно така!Спирката се казва Слънчев ден!

Щото аз се обаждах до Варна на една бивша хазяйка ,при която бяхме на квартира преди години и тя каза ,че се слизало на "Странджа" за Енерго-1 .

# 75
Здравейте!
От вчера има информация ,че станцията на Приморско ще я отварят, но стола няма да работи! Може би ще се предлага само скара ,но не е сигурно!

# 76
В сайта на НЕК гледах ,няма такава информация .

# 77
Информацията е от вчера!Шефа на ММ  му я е казал!

# 78
Станцията на Приморско ще бъде отворена от 21. 07!Обадих се и ми дадоха тази информация!

# 79
И как човек може да резервира ?

# 80
Картите последно по 7 дни ли ги направиха да бъдат, знаете ли?

# 81
Картите са по 7 дни! За резервацията не знам как става!

# 82
  • There I was on a July morning ...
Здравейте!
Изчетох темата от край до край и горе-долу си съставих мнение за условията в почивната база ЕНЕРГО 1.
За мен останаха недоизяснени някои въпроси и ще съм много благодарна, ако някой ме осветли.
Колко отдалечен е най-близкият плаж от станцията? Видях в google maps, че от долната страна на пътя е входът на комплекс Слънчев ден. Може ли да се минава през него, има ли свободно място на плажа или е пренаселен? Могат ли да се наемат чадъри и на каква цена? Плажът и морето в този район чисти ли са и дали са подходящи за деца?  

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 22:37 от Скубиду

# 83
На Енерго 1 сме били два пъти - през 2009 год. и след това през 2012 год. Точно така, най-близкия плаж е като се мине през подлез, който е под пътя и от там по едни стълбички се стига до плажа. реално през Слънчев ден не се минава. Когато бяхме ние, имаше свободна зона, както и такава с платени шезлонги и чадъри. Ние ходехме само там на плаж, защото беше най-близо до станцията, така че впечатленията са ми само от тази зона, и за съжаление са, че плажът е дълбок с тесна плажна ивица.

# 84
Ние миналата година бяхме  в  почивен дом Енерго 1 ! Живи и здрави тази година пак сме там!
Как се стига до плажа и каква е плажната ивица, много точно е описано от Джалма! Има и свободна зона, тя също е близо до станцията!Намира се до платената , има мрежа за волейбол,след нея започва свободната зона, ние ходихме там!Но плажа е доста мръсен! Sad

# 85
Мерси момичета, много ми бяхте полезни. Май ще се откажа да резервирам там.   bouquet

# 86
Защо Скуби?Много е хубава станцията!Храната е вкусна и разнообразна!Е, има и минуси по отношение на плажа ,но курорта е много тих спокоен, няма я тази блъсканица по улиците както е в Приморско!

# 87
Защо Скуби?Много е хубава станцията!Храната е вкусна и разнообразна!Е, има и минуси по отношение на плажа ,но курорта е много тих спокоен, няма я тази блъсканица по улиците както е в Приморско!

Да, само заради плажа ми е колебанието, но ще мисля още.
А в началото на морето няма ли по-плитка зона, подходяща за малки деца, или веднага е дълбоко?

# 88
Ами има плитко ,как да няма!Моето дете влиза до коленете или си играе на брега!

Нашата карта днес дойде!

# 89
Здравейте. Вече имате ли информация за почивните бази на НЕ през лято 2015? Прави ми впечатление, че от сайта са махнали цените на нощувките. Дали не мислят да ги увеличават? Simple Smile

# 90
Може пък да ги намалят  newsm78 .Това в кръга на шегата, а сега сериозно, моля някой запознат да сподели външни лица могат ли да почиват на бази на НЕК, в частност на Енерго-1(2) и ако може, какъв е реда за резервиране .

БЛАГОДАРЯ !

# 91
Някаква актуална информация за цените?

# 92
Аз нищо не съм разбрала за цените.Ако нещо науча, ще пиша. Ние живот и здраве от 9 август сме там.
Но май външни лица не могат да почиват на тези станции .Преди години свекър ми взимаше карта и за зълва ми, но от две години на сам са затегнали положението, а и за тях беше по- скъпо и яденето и спането.  Но ти пак си питай.

# 93
А има ли почивали в ПД „Енерго” Мала църква , някакви скорошни отзиви от там.

# 94
[/quote
От планинските бази само в Пампорово сме били.

# 95
Трябва ми информация за базата в Приморско. Как е след ремонта и какви ще са цените тази година? Ресторанта ще работи ли?

# 96
  • на шестия етаж
[/quote
От планинските бази само в Пампорово сме били.

Търся отзиви за почивната им база в Пампорово. Има ли удобства за 3-годишно дете?
Мерси предварително   bouquet

# 97
Здравейте!

По-назад някой питаше за цените, давам информация за ПД Енерго 2- Златни пясъци, по 12,60 на човек ( за двойна стая )  деца заплащат 50 % от цената.

# 98
Енерго 1 до коя спирка на автобусите е най-близо ?

# 99
  • София
Базите могат да се ползват от външни лица.
Ние не сме служители на НЕК и днес си резервирахме за август месец.
В сайта има обявени цени за всяка една станция.
Резервациите стават пак чрез сайта където има регистрационна форма за попълване след което ви изпраща e-mail за потвърждение
http://www.nek.bg/index.php/bg/pochivni-bazi
Горе в дясно на почивни бази може да се разгледа всичко което ви интересува както за морските така и за планинските им бази.

# 100
 Puffy1988, а дали в някоя от базите предлагат изхранване?

Последна редакция: пт, 05 юни 2015, 15:13 от meduncka

# 101
Днес и аз разбрах за цените, явно вече не са както бяха преди.

# 102
Днес и аз разбрах за цените, явно вече не са както бяха преди.

И какви са цените сега?
Ние сме ходили последно през 2013 год. на енерго 2. Мъжът ми работи в ЕСО ЕАД, и платихме май по 14 лв. , а за детето 50%

# 103
Вече не са по 14 лв, в сайта на НЕК има цени
-стая с тераса- 38лв, апартамент- 58 лв, , деца от 2 до 14г. - 6лв.

# 104
Чудя се дали тези цени са за всички - без значение дали работиш в системата на НЕК или не. Защото още предишни години,  когато сме ходили имаше разлика и в цените за спането,  и в цените за храната. Най-евтино беше за служители на НЕК, след това за служители от енергийния холдинг /например  ЕСО/  и след това цени за външни

# 105
  • София
Има ресторант към станцията,но цените за нощувки не включват храната.Тя се заплаща отделно,но незнам какви са цените понеже в сайта нищо не пише.
Може да се обадите на телефона даден в сайта и да попитате дали цените за служители и външни лица са едни и същи.

Мене ме интересува точен адрес на станцията ако някой знае,защото в сайта пише само Св. Св. Константин и Елена Simple Smile

# 106
Местонахождението на станцията в Св. Св. Константин и Елена е точно над комплекс Слънчев ден и печално известния х-л Вероника.
В сайта има gps координатите на станцията. Като ги въведеш в google maps можеш да видиш точно къде се намира.

# 107
Някой бил ли е миналата година на почивната база в Приморско, за да даде актуална информация.

# 108
Чудя се дали тези цени са за всички - без значение дали работиш в системата на НЕК или не. Защото още предишни години,  когато сме ходили имаше разлика и в цените за спането,  и в цените за храната. Най-евтино беше за служители на НЕК, след това за служители от енергийния холдинг /например  ЕСО/  и след това цени за външни

Точно така!

Тази година зимата бяхме на почивната база в Пампорово!
Много е хубаво там и много чисто!

# 109
Здравейте,интересува ме за ПД „Енерго” Приморско какви са цените на храната,защото ми казаха,че е доста евтина(нещо ме съмнява) например ми казаха,че кафето е от порядъка на 0,20лв,готвените ястия около 1 лев и малко и т.н. Много бих се радвала,ако някой може да ми даде пресна информация... И някой ако знае нещо за стаите също ще съм благодарня  Embarassed
Приятно и хубаво лято  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 110
За станцията в Приморско само знам, че миналата година ресторанта не е работил, но тази година ще работи . Храната е евтина, но не ми се вярва кафето да е 20 ст.

# 111
БЛАГОДАРЯ МНОГО Simple Smile АКО НЯКОЙ Е ХОДИЛ ВЕЧЕ ТАЗИ ГОДИНА НЕКА КАЖЕ ЗА ХРАНАТА Simple Smile БЛАГОДАРЯ ПАК

# 112
Ще бъда там от 23.06. Така че ще пиша Simple Smile

# 113
Ще бъда там от 23.06. Така че ще пиша Simple Smile

Оу супер djalma ще чакам да пишеш отзиви значи,защото и ние от 05,07 сме там...ще ти бъда благодарна да кажеш малко за стаите,храната,цени и каквото на ум ти дойде Simple Smile Хайде приятна почивка и весело прекарване  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 114
А как се качват снимки тук?

# 115
А как се качват снимки тук?
Трябва първо да си направиш албум в някой сайт за качване на снимки /например snimka.bg/. После се пуска линк към албума, към отделни изображения или се прикачват самите фотоси към публикация.

# 116
Здравейте,пиша ни от Енерго Приморско.Честно казано не съм очарована от базата,както и храната ми се струва малко еднообразна. Правя уговорката , че казвам това като сравнявам с Енерго 1 и 2, които са съответно на Св.Константин и Елена и на Златните пясъци. Стаята ни е голяма, за сметка на санитарния възел, който е супер малък. Иначе плажа наистина е точно до станцията - излизаш от нея, минаваш през въжения мост и си на плажа. Централната улица, където вечер може да се разхожда човек също е много близо.За цените - не са високи. Кафето е 56 стотинки Simple Smile
Таратор - 1.10 лева, свинска пържола от врат 3 лева,  пържени картофи със сирене 1.76 лв., бургаска мускатова ракия 100гр - 2.30 лв. /цените казвам по спомен/.Има кюфтета,но не им знам цената, кебапчета няма. В ресторанта няма друго меню, от което да си поръчаш, ако не ти харесна, това което се предлага да деня.В някои от стаите няма климатици. Това е засега от мен. Днес температурата на въздуха е 26 градуса!, а на водата 23, но има и вятър.

Последна редакция: ср, 24 юни 2015, 13:58 от djalma

# 117
За служители на НЕК има още някаква отстъпка от тези цени.Т.е. по-ниски са.

# 118
И няма Интернет в станцията.

# 119
djalma, благодаря за информацията. Ние ще ходим септември. Може ли няколко въпроса.  Simple Smile
Знам, чи базата е след ремонт, но познати казаха, че ремонта бил само един латекс. Как са стаите, мебелите нови ли са? И за ресторанта, има ли готвено, казваш, че е бедно менюто, може ли да изброиш примерно какви храни предлагат за обяд и вечеря, както и какво е положението за закуска?

# 120
Аз не съм била преди тук, за да направя сравнение, но и на мен така ми се струва - освен един латекс за освежаване, не виждам друго да е правено. Санитарния възел въобще не е ремонтиран и санитарията е стара. Външната дограма е алуминиева, но не знам дали сега са я слагали. В стаята пода е от теракота. Телевизора е от старите, големите, а хладилника бучи ужасно Sad Но не е болка за умиралка ...Обзавеждането в стаите е дървено и според мен не е ново. За храната - общо взето закуската е най-бедна- компле, плод- банан, супа, миличка или нещо подобно. Не предлагат например принцеси или пържени филии... За обяд има един вид супа, таратор, два вида готвено, салати,се сертификат -ха паста например.И вечерята - отново два-три вида салати- шопска,  ред е на,  овчарска,  млечна, зеле с моркови, скара и десерт.  Иначе храната е вкусна.  На мен много ми харесва таратора и един шницел от месо, който ядох снощи. Има много деца. Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 121
Благодаря ти за отговора. Ако сметнеш, че има и друга полезна информация, пиши.

# 122
И няма Интернет в станцията.
Всъщност, оказа се че има интернет, но само при рецепцията.

# 123
Ние сме тук от 23.06. до момента.  До днес вкл. всички дни сме били на плаж. За мен обаче водата си е студена с тези 23 градуса,  особено преди обяд. Времето -вчера само преди обяд беше облачно, но след това изгря слънце и сме били до 19 часа на плажа. А днес стана облачно пък след обяда. Но не е валяло. Извън базата  -  палачинките са 2.50 /само с шоколад/ , 3 лв. шоколад и банан и т.н. На плажа - порция цаца 3.50 лв., фреш и кафе - 3.99 лв., Фрапе с минерална вода - 3 лв. и за друго не се сещам. Водната пързалка - 1 лв. за едно спускане.

# 124
А къде се намира тази водна пързалка? Какви са цените на чадър и шезлонг на плажа? Храната в станцията стана ли по-добра следващите дни?

# 125
Водната пързалка е точно в началото на южния парк. Няма как да се пропусне, защото ако ходите на плаж на "южния плаж", при всички случаи минавате покрай нея. В града има и аквапарк,но ние не сме го посещавали. Разгледахме го само отвън. В сравнение с аквапарка на Албена,  този ми се видя направо мизерен.  Храната си е все същата.

# 126
Ето и малко снимки от Енерго Приморско: http://djalma.snimka.bg/sea/energo-primorsko.872318

# 127
Благодаря за снимките. Апартаментите какво точно представляват? С две отделни стаи ли са?

# 128
Да, две отделни стаи, коридор и санитарен възел.

# 129
На мен по телефона ми казаха, че нямат апартаменти с две отделни стаи. Можеш ли да ми кажеш номера на този апартамент.

# 130
Поне стаите са с едно двойно легло и едно единично. Преди бяха три единични легла.
Но стаите в санцията на Св .Константии и Елена  са по- хубави! И храната там е по- хубава и по разнообразна.Но пък плажа е по- далече, слиза се по- стълби.Не е удобно за малки деца с колички.
Джалма, вие на Приморско първо сте били в стая ,а после в апартамент ,така ли?

# 131
Да.
Напълно съм съгласна, че станцията на Свети Константин е по-хубава,както и тази на Златните пясъци.
Някой има ли актуална информация за станцията на Златните?

# 132
Станцията в парк "Росенец" е малка, но много хубава. Има басейн в нещо като английски двор. Има детска площадка за по-малки деца. За по-големите има тенис на маса, джага, билярд, колела. Паркингът е достатъчен и за всяка кола си има място. Има ресторант с тераса, който работи и като барче. Наоколо има 3 плажа. Най-близкият започва точно под станцията/слиза се по стълби/ и стига чак до ВМБ "Атия". В началото е доста тесен, но ако повървиш малко се разширява. До другите два плажа по-добре да се ходи с кола. Единият е голям и е на около 2 км. Плажът е хубав и там ходят повечето летуващи. Третият е точно до входа на Нефтеният терминал на "Лукойл", но е доста малък. Мястото е идеално за хора търсещи почивка и тишина. Ако търсите дискотеки и цивилизация не е за вас. В района има и един магазин от смесен тип - зеле, вестници, сладолед-има от почти всичко. Simple Smile Дано съм бил полезен, но можете да погледнете снимки и в сайта на НЕК.
Някой друг има ли впечатления за Росенец? Другите бази са обсъждани доста и придобих бегла представа, но за Росенец има само 2 коментара, като другия не е особено добър...
Някой има ли представа дали се заплаща капаро при резервация от външни лица?

# 133
Някаква актуална информация за Енерго 2 на Златни пясъци?

# 134
И аз да се присъединя към въпроса на Джалма за Златните. Какви са актуалните цени на плажа за шезлонг и чадър? Чисто ли е морето? 

Много се надявам да има деца, независимо коя база ще изберем. Ще бъдем сами и ми се иска децата да не скучаят  Simple Smile

# 135
  • Стара Загора
Някой може ли да пише какви са цените на изхранването в базите? Благодаря!

# 136
Здравейте! Въпреки че в момента сте повече на морска вълна, искам да проуча мнения за Предела - ние сме с дете на 3,6г. и пътят ни до там е доста, така че се колебая. Базата ми изглежда отдалечена от всичко, има ли подходящи места за разходка в района - пътеки, река, нещо с пешеходен достъп? Къде най-близо има магазин, ако се наложи? За условията не сме претенциозни, стига да е чисто, ядем всичко. Търсим хладина и чист въздух.

# 137
  • Хасково
Здравейте! Въпреки че в момента сте повече на мороска вълна, искам да проуча мнения за Предела - ние сме с дете на 3,6г. и пътят ни до там е доста, така че  се колебая. Базата ми изглежда отдалечена от всичко -ами да отдалечено е около нея има само почивни бази, има ли подходящи места за разходка в района - пътеки, река, нещо с пешеходен достъп-няма много къде да се разходи човек в гората наоколо? Къде най-близо има магазин, ако се наложи?Банско За условията не сме претенциозни, стига да е чисто, ядем всичко. Условията са идеални и храната е приличнаТърсим хладина и чист въздух. - Спокойствие, тишина и чист въздух

Ако сте с кола и не ви притеснява пътуването има къде да се ходи но с кола и от там да ходите пеша.

# 138
Ако сте с кола и не ви притеснява пътуването има къде да се ходи но с кола и от там да ходите пеша.

Много благодаря! Мисля, че ще ни хареса.

# 139
  • София
И мен ме интересува ако някой е ходил скоро да каже какви са цените на храната в базата?
Благодаря предварително за отговора Simple Smile
Ние заминаваме на 9-ти за 7 дни и след това ще пиша за впечатленията си Simple Smile

# 140
И ние ще сме там от 9 -ти живи и здрави Sunglasses

# 141
Здравейте Simple Smile Ние също ще ходим с малкия на Приморско от 09.08 и ни е за първи път. Та се чудех как стоят нещата с чадърите по плажа. Дали ние да си носим, или си има срещу заплащане. Нещо не ми се влачат чадъри и не ми се " гъзурчи" да го забивам  Blush .

# 142
Здравей!
Ние няма да бъдем на Приморско ,а в Св. Константин и Елена.
За чадърите -ние когато сме ходили преди години на Приморско, сме си носили чадър ,но има и срещу заплащане. Плажа е много близо до станцията-пресича се само един мост, така ,че ако решеш да си носиш чадър, няма да го носиш повече от 5 минути. Приятна почивка!

# 143
Явно грешно съм разбрала за Приморско   Blush мерси за отговора   irina_77   bouquet И аз разбрах от колеги, че плажа е много близо. И за това се навих за там. Въпреки, че не ми се гледат колеги и в почивката ми, но май е най-добре за почивка на някоя от базите на НЕК.

# 144
Едни приятели се върнаха преди дни от Приморско и казаха, че храната е гола вода-не е разнообразна. Дано не е така и да си прекарате страхотно.

# 145
Едни приятели се върнаха преди дни от Приморско и казаха, че храната е гола вода-не е разнообразна. Дано не е така и да си прекарате страхотно.

И аз на това се надявам, но Приморско- голямо, капанчета дебнат от всякъде  Mr. Green Храната на мен не ми е фактор в интерес на истината. Казаха, че и ремонт са правили, било по- хубаво от предишни години, но нямам база за сравнение.

# 146
Само са пребоядисали стаите-това е ремонта.

# 147
Здравейте, ние също ще сме от 9ти на св. Константин и Елена. Интересува ме, има ли свободна зона на плажа и ако има далече ли е от станцията?  Някой ако има инфо и храната как е, има ли разлика в цените за служители и неслужители, моля да сподели!

# 148
Има свободна зона на плажа. Минава се през подлеза и се слиза по едни стълби и си на плажа.
Храната е много хубава и разнообразна ,но мисля че цените на храната и спането се променят всяка година. Съдя по това, че миналата година плащахме по 25 лв .за спане на ден, а сега ще плащаме по 29лв,  за двама възрастни и едно дете . Моя мъж е служител на НЕК ,за неслужители е малко по-скъпо.

# 149
Здравейте! Въпреки че в момента сте повече на морска вълна, искам да проуча мнения за Предела - ние сме с дете на 3,6г. и пътят ни до там е доста, така че се колебая. Базата ми изглежда отдалечена от всичко, има ли подходящи места за разходка в района - пътеки, река, нещо с пешеходен достъп? Къде най-близо има магазин, ако се наложи? За условията не сме претенциозни, стига да е чисто, ядем всичко. Търсим хладина и чист въздух.

Някакви впечатления от Енерго Предела имате ли вече?  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 150
Някой да е ходил в базата в Боровец, да даде мнение. А цените за изхранване какви са, на всички бази ли са долу-горе еднакви?

# 151
Сега като бяхме в Енерго  1 имаше едно семейство което са били на Боровец преди да дойдат на морето. Казаха ,че базата е много хубава. Храната е малко по скъпа от другите бази, но хубава и разнообразна. Само че няма карти, а поръчваш -плащаш,ресторанта е категоризиран. Ние сме ходили на Пампорво, там също е много хубаво и чисто.

# 152
Благодаря ти Ирина. Може ли да ми кажеш какви са цените в Енерго 1 на основни неща, например салата, бира, порция кюфтета или пържола, пържени картофи, за да се ориентирам от колко е по-скъпо. Благодаря ти!
Аз си направих вече резервация, казаха че там са за 6 дни, и казаха, че цените не са високи, но все пак.