СЕПТЕМВРИйските кореми се надуват и сладки бебчета във тях бушуват!

  • 30 388
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 237
Фейт,   bouquet

От готовите комплекти за изписване и аз няма да си купувам, струва ми се че, половината неща в тях са излишни или ще се ползват само тогава.
Септември както може да е много горещ, така и хладен. Пък и зависи да ли е 1 септември или 30, много е относително. Термина ми е 24 август, но може да се роди и на 1 септември и да е дъждовно.
Аз ще си приготвя по-дебели и по-тънки дрешки, а като дойде момента ще кажа какво да донесат.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 420
цоп и аз тук Mr. Green
Тия комплекти са чиста спекула от страна на търговците. Използват еуфорията около появата на малкото човече, както и желанието на баби, дядовци и други щастливи роднини да дарят нещо на малкото. С Ники майка ми беше отишла и тръснала сумай ти пари за нЕкви турски плюшеноподобни парцали, дето точно 1 път ( на самото изписване само ги сложихме), че бяха най-миниатюрен размер Peace За справка, само за един месец цоцане, синът ми качи 1, 100 грама, което автоматично ни прати към два размера по-големи дрехи, само за седмици.
Мартичка е права - не се знае какво ще е времето (хващаме най-променливия месец на втората половина от годината). Аз имам също и тънки и по-дебели дрешки.

# 17
  • Мнения: 184
  bouquet И аз открих сезона на покупките... Просто не можах да се сдържа. Качих ги в албумчето

# 18
  • Мнения: 24
Момичета попаднах на една тема на вече родили мами и пише списък за родилно.Ако някой иска ще го кача и него,но моя конкретен въпрос е -пише ,че трябвало някакъв заверен от нотариус документ за бащата ,че ще признава бебето.За какво става въпрос ,някой знае ли?
Това при условие ,че родителите не са сключили брак,де;)

# 19
  • София
  • Мнения: 104
Момичета попаднах на една тема на вече родили мами и пише списък за родилно.Ако някой иска ще го кача и него,но моя конкретен въпрос е -пише ,че трябвало някакъв заверен от нотариус документ за бащата ,че ще признава бебето.За какво става въпрос ,някой знае ли?
Това при условие ,че родителите не са сключили брак,де;)


Ооооо, това ни интересува живо  Heart Eyes

# 20
# 21
  • Бургас
  • Мнения: 420
Момичета попаднах на една тема на вече родили мами и пише списък за родилно.Ако някой иска ще го кача и него,но моя конкретен въпрос е -пише ,че трябвало някакъв заверен от нотариус документ за бащата ,че ще признава бебето.За какво става въпрос ,някой знае ли?
Това при условие ,че родителите не са сключили брак,де;)
Да, задължително! Ако таткото иска да припознае детето, е нужна заверка от нотариус. Всеки такъв знае за какво става дума. Като се появи малкото, или докато мама ражда, тати може да скочи и да го свърши туй полезно дело. Става много бързо, ако не се лъжа беше към 15-20 лева услугата, в зависимост обаче от нотариуса. Peace Ние  с мъжа ми нямаме брак все още, а тогава, като се роди малкия (аз родих много рано сутринта), мъжО вече чакал нотариус да отвори и рано-рано към 8-9ч. донесъл в болницата документа.
Иначе всяка болница си има различен списък. Там където раждах, отидох само със своите дрехи на гърба. Всичко друго се предоставяше (даже и чехлите) от клиниката Peace

# 22
  • Мнения: 135
Здравейте и аз в новата тема .За комплектите за изписване от опит и аз не бих взела нещо от рода на 10 части с ръкавици и шапки които в следващата седмица -две вече са умалели .А за родилното и аз знам е познат вади документи нотариално заверени за сина си за да го признае.

# 23
  • Мнения: 2 802
Момичета попаднах на една тема на вече родили мами и пише списък за родилно.Ако някой иска ще го кача и него,но моя конкретен въпрос е -пише ,че трябвало някакъв заверен от нотариус документ за бащата ,че ще признава бебето.За какво става въпрос ,някой знае ли?
Това при условие ,че родителите не са сключили брак,де;)

Качвай го , да видим   Heart Eyes

Стефис ... много са сладки тези боденца ... искам и аааззззз  Crazy

Августа, страхотни покупки, браво  Hug

П.П. Момичета, мисля да го махна този албум от Великден ... за и против Whistling

# 24
  • Мнения: 369
Запис! Фейт страхотна темичка!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 773
eva_82 задължително дрехите да са по-голям размер. На бебето трябва да му е свободно и удобно Simple Smile
Гледахме комплектите на Aziz i bebe има доста добре направени. Понеже не се знае какво ще е времето  , тези ще са ми идеални. Един от тях включва боди с къс ръкав, пижамка или връхно боди както искате му казвайте, шапка и пелена. Всичко е от много мек памук. Ръкавите на връхната дрешка е с подгъв , така че нямате нужда от смотаните ръкавички, които могат да направят голяма беля. Хубава идея е също да си вземете отделно дрехи. Peace

Хубави дрешки сте взели момичета. Гледайте само поне през първия месец два дрехите да не са през главата , а с копчета. Бебетата много се стресират.

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 11:41 от Barbera

# 26
  • Мнения: 2 096
За сладкото и кофеина - при прием бебето става по активно. Да не ви учудва. Ако някой не си го усеща да хапне и пийне кафе с вафла (Фейт, подозирам че твоето не е от кротките Wink )
За изписване ще взема 2 комплекта дрешки от 56 размер. Ще включва боди, гащеризон, чорапки и шапка. Една пелена за увиване и това е. Нищо друго не ми трябва. Като ги израсте ще взема по-голям размер.

Скай, аз вече си  купих количка http://www.detskidrehi.com/detska-kolichka-pegprego-blueroyal-p-3190.html
В албума с покупките съм я снимала. Понеже със сина ми имах количка с големи гуми и страшно тежка, за мен водещо беше да е лека, с малки гуми и лесно да се сгъва. Харесвам и Инглесините. Общо взето колички с такава визия, задължително амортисьори, кош за новородено и да не е триколка бяха моите изисквания.
Ох моите изисквания са същите, обаче предходната ми количка беше точно такъв модел.Надуших ви аз че с Melly търсите същото, като мен.  Много си я харесвах, но имаше един недостатък. Вариантът без кош е тесничък за дете над 1г. За това тогава взех лятна Нико като навърши 1г. Но сега това се пада срещу зимата. Така че плановете са купената количка да се ползва 1г и половина. И то със зимни якета. та ме тревожи да не му е тясна. Нико беше (и все още е) от по дребните деца, така че не е до неговите размери. Иначе това е и моята идея за количка. Остава да реша на кой компромис съм готова. Други на коитосъм хвърлила око са Лола и Макси кози. Но по старите модели дето са с две дръжки. С една ще гледам за летен вариант, защото както е казала Барбера е по лесна за управление с една ръка, но до тогава две дръжки са ми по комфортни.

# 27
  • Мнения: 39
Хеййй,много нещо пак сте изписали.От ранни зори ви чета и все не смогвам. Laughing
За количките-за сега съм в застой,което не мога да кажа за килограмите си.
За комплекта за зписване-само съм се спряла на цвета-синичко,оранжевичко или жълтичко.Това е идея да се купи по отделно всичко.
А пък за сладоледа-ако нямам във фризера ме хваща лудостта и все още не съм се отказала от идеята да се пробвам с кг  сладолед.Нещо на последък много ми се ядът и вафлички Фокус  Mr. Green
Фейтче,какво да ти кажа за темичката.Отново направена с толкова много любов и вкус Heart Eyes
Хубав ден,майчета и галки на бебчовците   bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 773
danaya80 вафли Фокус бледнеят пред вафли Ная   Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 802
За сладкото и кофеина - при прием бебето става по активно. Да не ви учудва. Ако някой не си го усеща да хапне и пийне кафе с вафла (Фейт, подозирам че твоето не е от кротките Wink )


Изобщо не е от кротките, което до някъде ме радва, че да не го мисля. Явно обаче трябва да намаля ФаФлите вечер  Crazy явно  не му действат толкова добре като на мен  Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт