Вьпрос за летището Сharles de gaulle в Париж

  • 830
  • 9
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Здравейте,
Погледнах темата за Париж, но не успях да намеря отговор на вьпроса ми Embarassed.
ще пьтувам с прека4ване на това летище, пьрвият полет пристига на терминал 2F, вторият полет трьгва след 45 минути от 2F сьщо сьс сьщата компания, но като 4ета за летището пише 4е е много голямо, и не сьм сигурна дали ще ми стигне времето да направя трансборда от единят полет до другият. Някой има ли представа за разстоянието на 2F?
Пьтувала сьм през това летище ,но преди мноооого години, ве4е нищо не си спомням, а тези 45 минути ,много ме притесняват Confused.

# 1
  • Мнения: 371
Ние сме стигали за 30 минс от един до друг терминал ( далечни един от друг ) С автобуси е и има спирки. Ние успяхме, но багажа ни не . Вече бягам от толкова кратки транзити. Недай си боже самолета закъснее. Късмет и ти пожелавам всичко да е точно.

# 2
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Мерси много за информацията. Това с багажа и на мен ми се е слу4вало преди време, пристигна после след два дни в кьщи.
Като гледам май ще хвана друг полет с престой три 4аса Confused, но е по сигурно, ако закьснее единят полет, то другият няма мен да 4ака Laughing
  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 378
Ние за час не успяхме да стигнем от 2F на 2E. Летището е много голямо и не оперира по най правилния начин. Няма достъчно отворени секютити гейтове. Образуват се огромни опашки и чакането е доста. На нас ни се наложи да прередим буквално всички и когато с тичане стигнехме до гейта, той се оказа затворен 20 мин преди полета. С голям скандал го отвориха.
Тази година пак там трябва да прекачвам и съм в паника дали ще се оправя сама. За съжаление нямам избор на друг полет.

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ужас,  Confused
Ние в крайна сметка сменихме полета за друг с пове4е време на летището.
Мерси за информацията Hug

# 5
  • Мнения: 351
Здравейте,

Майка ми ще пътува през това летище другата седмица и много се притеснявам, дали ще се оправи. Престоят й е 4 часа, но не знае езици, освен руски.
Дали указанията на летището са достатъчно ясни, за да се оправи сама, въпреки че летището е голямо?

# 6
  • Мнения: 1 378
Добре е да и обясните от кой терминал на кой трябва да отиде. В автобуса има карта на летището и на всяка спирка светва на картата да покаже къде се намира автобуса в момента. Няма как да се обърка. Вече на самия терминал е малко по сложно особено ако има много хора. На отиване вече разказах по горе. На връщане имахме престой 3 часа, пристигнахме в 18 часа и летището беше много празно. Зависи от часа в който пътува.

# 7
  • Мнения: 351
Гилти, благодаря ти за отговора.   bouquet
Аз говорих за самото летище. Но разбрах, че разстоянието, което трябва да мине е едва 400 метра, така че колкото и да не е ориентирана и да не говори английски/френски, все за 4 часа ще си намери гейта  Mr. Green  надявам се.

# 8
  • Мнения: 1 378
По пряка линия може да е само 400м, но автобусите вървят само в посока на часовниковата стрелка, така че може да се окаже доста време. Влез в сайта на летището и там има карта на терминалите. Провери за колко време се взема това разстояние от 400м.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 990
Queen Klara, подготви й листче с превод на най-често срещаните думи по указателните табели, за да може да се ориентира по-лесно.
Аз така процедирах с мои роднини, които имаха и нощувка в хотел извън летището и бях в приключение дали ще стигнат до крайната дестинация.

Общи условия

Активация на акаунт