Ранна бременост-симптоми и тестове

  • 3 091
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте,искам да питам знае ли някой ,колко време след зачеването ,показват тестовете за бременност ,просто имам всички симптоми,като с първата ,гърдите са ми ужасно болезнени ,сутрин ми се гади,усещам и дърпане в корема,но не знам дали не е прекалено рано за тест?

# 1
  • Мнения: 337
14 дни след половия акт или на 1 ден от закъснението. Има и тестове, които уж отчитат резултат след седмица, но не знам доколко са надеждни.

# 2
  • Мнения: 27 524
Ако нямаш закъснение и е рано  за тест, то със сигурност е супер рано и за подобни симптоми. Изчакай си поне датата за цикъла и тогава направи тест  Peace

# 3
  • Мнения: 506
Аз имах симптоми за бременност 10-тина дена след като ми свърши. Бях сигурна, че съм бременна, а 2 теста показаха отрицателен. След като ми закъсня си направих трети и след няколко секунди се появи втората чертичка. Изчакай закъснението за обикновен тест, а кръвния предполагам трябва да покаже.

# 4
  • Мнения: 73
Благодаря ви много,и аз смятам че е рано защото трябва да ми дойде на 1 ,но ще изчакам няколко дни ,пък ще видим какво ще стане!!!

# 5
  • Мнения: 1 310
Тестът ми отчете бременност една седмица преди датата на цикъла ми. Най-обикновен тест от 1.85лв. Но за симптоми е доста рано според мен. Peace

# 6
  • Мнения: 1 677
То не пречи и сега да направиш теста, но не знам дали ще е точен. Най-добре е да изчакаш закъснение.

# 7
  • Мнения: 196
моите симптоми започнаха да се проявяват след 1 м и половина , така че според мен 2 седмици са малко за симптоми , успех  Peace

# 8
  • Мнения: 140
Тъй като не са много скъпи домашните тестове, а и ако те гложди любопитство - можеш да го направиш - на мен и в средата на 2ри месец ми беше отрицателен теста, така че не може да им се разчита съвсем Peace

# 9
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
При мен пък първите симптоми се появиха седмица след зачеването - много слабо зацапване (даже зацапване е силно казано, по-скоро 2-3 капки кръв по бельото) и предменструални болки, но много по- силни от обикновено. Около датата на цикъла ми се появи и много леко гадене. Теста си направих на 1 седмица закъснение и резултата беше повече от категоричен  Grinning

# 10
  • Мнения: 506
Всеки човек е различен и това, че на един симптомите на бременността са се появили след месец-два, не означава, че при друг не може да се появят след седмица-две  Peace При мен, както бях писала, се появиха след около 10-тина дена и бях сигурна, че съм бременна. Много хора от форума ми писаха, че е рано за признаци и най-вероятно или са предменструални ( за които беше много рано) или овулационни (каквито никога не съм имала). Успех!

# 11
  • Мнения: 2 052
Аз пък въобще нямах симптомии, така че наистина при всеки е различно.  Peace

# 12
  • Мнения: 806
Аз съм на мнение, че теста ще покаже ако го направиш днес.  Поне добър тест.  Със сигурност ще е най добре примерно в събота /  неделя ... но мисля, че може и днес ако нямаш търпени.

# 13
  • Мнения: 179
При мен теста беше положителен три дни преди да почне да ми закъснява!  baby_neutral успех

# 14
  • Мнения: 135
Тест Престо (или нещо подобно), 1 ден преди очаквания МЦ показа бледа втора черта. 2-3 дни след закънението- съвсем ясна.
Симптоми имах седмица след зачеването-много ми се спеше, боляха ме гърдите и имах вълчи апетит. В момента имам подобни симптоми и със се шашнала тотално, а цикъл чакам най-рано на 7-8 юни....

Общи условия

Активация на акаунт