Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 327
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 255
Преди 5 години и аз ходих при д-р Петрова,изключително доволна останах и горещо я препоръчвам.Не знам как е сега,но по мое време не правеше записи(т.е. диск),защото бавел часовете,а за нея е по-важно да види дали всичко е наред с бебето.Има огромна плазма срещу леглото и прекрасно се вижда всичко

# 256
  • Мнения: 86
tedincence честита ви рожба. Нека да расте здраво, щастливо и умно детенце, да изпълва душите и сърцата ви с любов и надежда. А на тебе бързо да забравиш за шевовете. Simple Smile)

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 176
tedincence честита ви рожба. Нека да расте здраво, щастливо и умно детенце, да изпълва душите и сърцата ви с любов и надежда. А на тебе бързо да забравиш за шевовете. Simple Smile)

Благодаря, вече почнах да сядам и вървя по-смело  Laughing
Кога ли вече ще забравя за тях и кога ще почнат да падат?

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 10
Тединце, аз родих преди 12 дни и още ме мъчи единия шев, надявам се скоро да мине!

# 259
  • Мнения: 65
Здравей,Бетина   bouquet Ако искаш да караш колело,си вземи квартира в Лазур или Изгрев.Лазур е точно до Морската градина,а от Изгрев можеш много лесно да стигнеш до морето по алеята на здравето.Или евентуално нещо в центъра.Цените на читавите квартири(обзаведени) започват от 300 лв.Внимавай с обявите за квартири,защото голяма част от тях са фалшиви с цел да налапаш въдичката на някоя агенция.Най-добре е директно от собственика,но внимавай да не е някоя изкукала лелка/бабка.

Здравей, Стефанел!  newsm03
Благодаря за насоките!
Засега ми предложиха жилище в кв. Славейков, било близо мисля до Учителски университет. Имало много магазини, заведения и др. Работата ми е по картата на града в другия край - Възраждане  newsm78
Та се чудя, далече ли е, близо ли е, или да търся някакъв друг квартал?
Добър ли е за живеене Славейков?

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 23:50 от betina_st

# 260
  • Мнения: 150
Бетина, тъй като от скоро пиша в този форум искам да те попитам -ти имаш ли детенце или дали си бременна. Ако е така - Възраждане не ти го препоръчвам. По принцип с мъжа ми живеем там, сега за известно време сме в Крайморие при майка ми заради бебчо точно поради тази причина - не е подходящ комплекс за живеене с деца или бебче. Паркът е твърде малък за всички деца, майки и възрастни хора в комплекса, презастроено е - уличките са малки и тясни, а сградите високи. Върха на всичко е, че има и едни отвратителни гларуси, които денонощно крещят и понякога те изнервят до такава степен, че от това не можеш да заспиш. Тротоарите на повечето места в комплекса гледам, че са ги пооправили, но въпреки това не можеш да стигнеш от точка А до точка Б с бебешка количка без да ти се налага да слезеш на улицата. Освен това има страхотен проблем с паркирането, а и понеже се води Център цените на квартирите са по-високи, в сравнение с тези по комплексите.
Пишеш, че са те посъветвали за Славейков - смятам, че този комплекс или Изгрев биха били по-удачния избор. Доста по-просторно е, наистина хипермаркетите и моловете са в близост до тях, и в двата комплекса има и детски градини, и здравни заведения - за дечицата говоря.
Що се отнася до Лазур - смятам, че единственото му предимство е близостта с морската градина.
Надявам се, да съм ти била поне малко полезна с информацията  Simple Smile Успех !

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 420
Напълно подкрепям казаното от Гогова мама Peace Аз самата съм от Меден Рудник, но с мъжа ми вече години сме в центъра Sad Ами какво кажа - направо имам чувството, че се задушавам тук на моменти. Предимството е, че си е център и не ти се налага да ползваш транспорт, но както и да е - за да се добереш до големите хипер маркети, пак ти трябва МПС Peace

# 262
  • Мнения: 105
Здравей,Бетина   bouquet Ако искаш да караш колело,си вземи квартира в Лазур или Изгрев.Лазур е точно до Морската градина,а от Изгрев можеш много лесно да стигнеш до морето по алеята на здравето.Или евентуално нещо в центъра.Цените на читавите квартири(обзаведени) започват от 300 лв.Внимавай с обявите за квартири,защото голяма част от тях са фалшиви с цел да налапаш въдичката на някоя агенция.Най-добре е директно от собственика,но внимавай да не е някоя изкукала лелка/бабка.

Здравей, Стефанел!  newsm03
Благодаря за насоките!
Засега ми предложиха жилище в кв. Славейков, било близо мисля до Учителски университет. Имало много магазини, заведения и др. Работата ми е по картата на града в другия край - Възраждане  newsm78
Та се чудя, далече ли е, близо ли е, или да търся някакъв друг квартал?
Добър ли е за живеене Славейков?

аз живея в точно този район на славейков, който описваш и много си ми харесва тук:)

# 263
  • Мнения: 27
Здравей,Бетина   bouquet Ако искаш да караш колело,си вземи квартира в Лазур или Изгрев.Лазур е точно до Морската градина,а от Изгрев можеш много лесно да стигнеш до морето по алеята на здравето.Или евентуално нещо в центъра.Цените на читавите квартири(обзаведени) започват от 300 лв.Внимавай с обявите за квартири,защото голяма част от тях са фалшиви с цел да налапаш въдичката на някоя агенция.Най-добре е директно от собственика,но внимавай да не е някоя изкукала лелка/бабка.

Здравей, Стефанел!  newsm03
Благодаря за насоките!
Засега ми предложиха жилище в кв. Славейков, било близо мисля до Учителски университет. Имало много магазини, заведения и др. Работата ми е по картата на града в другия край - Възраждане  newsm78
Та се чудя, далече ли е, близо ли е, или да търся някакъв друг квартал?
Добър ли е за живеене Славейков?

аз живея в точно този район на славейков, който описваш и много си ми харесва тук:)

Аз живея точно до учителския Simple Smile Детската градина е точно срещу нас, Базовото.  Имам в близост няколко магазина, парк и много детски кътове. В нашата кооперация дават апартаменти под наем и сме 50 на 50 собственици и наематели.


Честито на родилите на скоро мами Simple Smile Бързо да се оправяте и по разходки с  бебоци.

# 264
  • Мнения: 65
Момичета, благодаря на всички за подкрепата и отговорите!
Явно ще бъде Славейков! Пък ако нещо има накриво, ще го оправяме.
Та, скоро ще съм бургазлийка  Mr. Green
Свикнала съм да карам колело напоследък, та дано там из комплекса да колелуваме.  hahaha

# 265
  • Мнения: 105
Здравей,Бетина   bouquet Ако искаш да караш колело,си вземи квартира в Лазур или Изгрев.Лазур е точно до Морската градина,а от Изгрев можеш много лесно да стигнеш до морето по алеята на здравето.Или евентуално нещо в центъра.Цените на читавите квартири(обзаведени) започват от 300 лв.Внимавай с обявите за квартири,защото голяма част от тях са фалшиви с цел да налапаш въдичката на някоя агенция.Най-добре е директно от собственика,но внимавай да не е някоя изкукала лелка/бабка.

Здравей, Стефанел!  newsm03
Благодаря за насоките!
Засега ми предложиха жилище в кв. Славейков, било близо мисля до Учителски университет. Имало много магазини, заведения и др. Работата ми е по картата на града в другия край - Възраждане  newsm78
Та се чудя, далече ли е, близо ли е, или да търся някакъв друг квартал?
Добър ли е за живеене Славейков?

аз живея в точно този район на славейков, който описваш и много си ми харесва тук:)

Аз живея точно до учителския Simple Smile Детската градина е точно срещу нас, Базовото.  Имам в близост няколко магазина, парк и много детски кътове. В нашата кооперация дават апартаменти под наем и сме 50 на 50 собственици и наематели.


Честито на родилите на скоро мами Simple Smile Бързо да се оправяте и по разходки с  бебоци.


Donita  аз съм в 48 блок - високите:) еха ние сме комшийки значи Wink

# 266
  • Мнения: 3
Здр. Бетина! Мога да те уверя, че ж.к. Славейков е може би най-устроения комплекс за живеене с много училища и детски градини, парк, страхотна инфраструктура - големи магазини, МОЛ и всичко за което можеш да се сетиш....Така че, добре дошла!
Честито на всички нови майчета!

# 267
  • Мнения: 3
Здр. майчета!
Някоя от вас знае ли какво става с Черноморската болница в ж.к. Меден рудник? Откриха ли я? Има ли някаква информация изобщо?

# 268
  • Мнения: 327
Здравейте,
подкрепям с две ръце /и едно шкембе/ фактът, че Славейков е може би най-добре устроеният за живеене комплекс в града   bouquet
Единственото, което ме притеснява в момента е, че има много малко мнения във форумите за педиатрите в комплекса, от които мога да избера бъдещ лекар по ЗК на бебо. Чудя се между тези в МЦ ІІ, за които всеки казва различно, и д-р Мигарова, чийто кабинет е в бл.55. Някакви предложения???

# 269
  • Мнения: 122
Здр. майчета!
Някоя от вас знае ли какво става с Черноморската болница в ж.к. Меден рудник? Откриха ли я? Има ли някаква информация изобщо?

Аз знам само че ще има училище за бременни на 05,07,2012г от 10,00часа. Ще се проведе в корпуса на ДКЦ-то на 5етаж/не знам къде се намира в тази сграда още не съм ходила/.

Общи условия

Активация на акаунт