Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 398
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 122
В крайна сметка някой знае ли тази от Айтос дали записва диск и колко струва прегледа за ФМ при нея?

Знам че обикновения преглед на ехограф е 30лв за ФМ не знам.Обади и се и ще разбереш. Работи без записване на мен ми каза да отида за преглед следобяд от понеделник до петък.Тогава била по свободна.

# 286
  • Мнения: 3
Тета, моля те дай ми координати на д-р Петрова от Айтос и сподели твоите впечатления. Аз съм в 28 седмица  и мисля, че до 3-4 седмици макс. трябва да си я направя тази ФМ. Първата си я правих при д-р Ризова в 20 г.с., но сега още не съм я питала има ли тази апаратура в новата болница и ще извършва ли там ФМ. Пиши ако имаш възможност. Аз ще поработя още 2 седмици и ще изляза в отпуск и после в болничен. Крайно време е да си почина. Grinning

# 287
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Дидика,и аз съм 28 седмица.Така като гледам може и заедно да раждаме  Simple Smile Ти към коя болница се ориентира?

# 288
  • Мнения: 65
Момичета, като бъдеща бургазлийка и с две малки деца, моля да ме ориентирате, как стои въпроса с болничното обслужване в града?
Четох малко мнения и разбирам, че не сте много доволни от Държавната болница МБАЛ БУРГАС, а по-.горе някой пишеше, че имало нова болница в кв. Рудника, каква е тази болница и има ли детско отделение? Някои лекари оттам ако ми напишете към които да се обръщаме при нужда, ще се радвам.  bouquet

# 289
  • Мнения: 105
Момичета, като бъдеща бургазлийка и с две малки деца, моля да ме ориентирате, как стои въпроса с болничното обслужване в града?
Четох малко мнения и разбирам, че не сте много доволни от Държавната болница МБАЛ БУРГАС, а по-.горе някой пишеше, че имало нова болница в кв. Рудника, каква е тази болница и има ли детско отделение? Някои лекари оттам ако ми напишете към които да се обръщаме при нужда, ще се радвам.  bouquet

Има нова болница в к-с Зорница: http://madzhurov.com/

# 290
  • Мнения: 122

д-р Галина Петрова Петрова
Специалист: Хуманни лекари, Акушерство и гинекология
Населено място: Област Бургас, Айтос град
Адрес: гр. Айтос, ул. "Станционна" №40, ет. 1
Телефон: 0888 514407; 0558 25613

Не съм я посещавала все още и нямам лични впечатления.Впечатленията ми са само от познати.

# 291
  • Мнения: 3
Дидика,и аз съм 28 седмица.Така като гледам може и заедно да раждаме  Simple Smile Ти към коя болница се ориентира?
Все още не съм се ориентирала окончателно, но си мисля че е добре да съм там, където е моята лекарка. А д-р Ризова ще работи в новата болница в ж.к. Меден рудник. Иначе исках в Девата, но при това положение май ще си вървя пакет с лекаря. И аз незнам..., но в никакъв случай в МБАЛ, вече съм била там.... Mr. Green

# 292
  • Мнения: 25
В крайна сметка някой знае ли тази от Айтос дали записва диск и колко струва прегледа за ФМ при нея?
   Аз ходих при д-р Галина Петрова,преди 2 седмици на ФМ.Прегледа струва 70 лева,на 3D ехограф и дава снимки.Прегледа продължи 45 минути,обясни ми всичко подробно.Точно срещу кушетката на която се лежи има голяма плазма за да може да проследяваме целия преглед.Горещо я препоръчвам тази жена!!!!!!! Peace А и между другото кабинета и е на улица Софроний 16,ет.3,кабинет 14  ,GSM:0888514407.Надявам се всички който отидете да останете доволни,като мен!  bouquet

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 420
ЗДравейте, момичета! Някой да ми каже от къде мога да си взема еднократни чаршафи? Мерси Hug

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 176
ЗДравейте, момичета! Някой да ми каже от къде мога да си взема еднократни чаршафи? Мерси Hug

От всяка една аптека  Peace

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 10
Мами, как сте в тази жега?

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 420
ЗДравейте, момичета! Някой да ми каже от къде мога да си взема еднократни чаршафи? Мерси Hug

От всяка една аптека  Peace
Мерси, Теди Hug

# 297
  • Мнения: 6 704
Мами, как сте в тази жега?
Аз не мога да се оплача Grinning, излизам сутрин и после на климатик в къщи. Понася се Wink

# 298
  • Мнения: 65
Дидика,и аз съм 28 седмица.Така като гледам може и заедно да раждаме  Simple Smile Ти към коя болница се ориентира?
Все още не съм се ориентирала окончателно, но си мисля че е добре да съм там, където е моята лекарка. А д-р Ризова ще работи в новата болница в ж.к. Меден рудник. Иначе исках в Девата, но при това положение май ще си вървя пакет с лекаря. И аз незнам..., но в никакъв случай в МБАЛ, вече съм била там.... Mr. Green

Дидката, а каква е тази нова болница в Рудник?

# 299
  • Мнения: 96
Дидика,и аз съм 28 седмица.Така като гледам може и заедно да раждаме  Simple Smile Ти към коя болница се ориентира?
Все още не съм се ориентирала окончателно, но си мисля че е добре да съм там, където е моята лекарка. А д-р Ризова ще работи в новата болница в ж.к. Меден рудник. Иначе исках в Девата, но при това положение май ще си вървя пакет с лекаря. И аз незнам..., но в никакъв случай в МБАЛ, вече съм била там.... Mr. Green

Дидката, а каква е тази нова болница в Рудник?
Виж тук: http://www.dnikolov.eu/obekti/pregled/19

Общи условия

Активация на акаунт