Възможно ли е толкова рано да усещам напрежение?

  • 7 517
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички Simple Smile Искам да ви попитам кога усетихте първите симптоми, че сте бременни, и всъщност възможно ли е още от 5-тия ден (след оплождането, ако е имало такова) да усещам напрежение в яйчниците и корема, което вече 3-ти ден не спира Sad , а и вечер ми изтръпват ръцете (четох, че и това е симптом). Като цяло това ли е чувството? Като че ли ще ми идва, но не спира тази болка... Рано е да правя тестове, макар, че преди малко направих и ми излезе отрицателен, естествено.

# 1
  • Мнения: 451
Здравей!

При мен това се случи от следващият ден на оплождането кажи-речи Peace Аз бях сигурна,че съм бременна,но все пак след около две седмици направих тест за потвърждение и се оказа положителен Wink

Болеше ме корем,яйчници,гърдите ми се напрегнаха като пред МЦ ... по всичко личеше,че ще ми идва,но накрая ми дойде бебе след 9 месеца Laughing

# 2
  • Мнения: 227
Аз съм в същата ситуация  Mr. Green
Трябва да ми дойде на 10-ти, според моите изчисления оплождането (ако има такова) трябва да е било на 29-и или 30-и. Чувствам гърдите си напреганти и ми "тежат", само един път съм усещала такава тежест преди две години и резултатът сега ме чака вкъщи да се прибера от работа Laughing
Не е планирано и съм малко притеснена, още е рано да го мисля, но как ще изчакам до 10-ти, не знам Rolling Eyes
Jenia, стискам палци да си бременна ако това е което искаш Hug

# 3
  • Мнения: 196
да първия симптом и при мен беше гърдите ,  после ме боляха яйчниците като при цикъл ,  тогава имах РД и реших да  изпия бистър витамин Ц ,  и така си чаках цикъла 2 м и си милих че се бави заради витамин Ц-то а то си било бебе ... но наистина си ме болееше корема като при цикъл , но чак симптом на 5 ден - нзз рано ми се вижда . Peace

# 4
  • Мнения: 337
Много е рано за каквито и да било симптоми 5 дни след оплождането Peace Първият и най-сигурен симптом е закъснението на менструацията. Другото е...самонавиване. И аз миналото лято имах абсолютно всички симптоми на бременност, но като видях отрицателния тест изведнъж изчезнаха. Laughing

# 5
  • Мнения: 27 524
възможно ли е още от 5-тия ден (след оплождането, ако е имало такова) да усещам напрежение в яйчниците и корема, което вече 3-ти ден не спира Sad , а и вечер ми изтръпват ръцете (четох, че и това е симптом).

Според мен твърдо не. Касае се за самовнушение, което обаче не изключва бременност  Peace

# 6
  • Мнения: 2 052
Рано е за симптомии. По-скоро си втълпяваш, и аз всеки месец уж имах симптомии като бебеправихме. А когато бебето стана нямах никакви  Mr. Green Дано все пак има бременност, ако го желаеш  Peace

# 7
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
И аз мисля, че е рано.
При мен напражение като преди МЦ се появи около 1 седмиц преди датата на МЦ-то, което така и не дойде. Затова дори и не подозирах, че съм бременна. Казах си, че просто явно този път ще боли повече от друг. Но след 5-но закъснение (по принцип имам редовен цикъл) имах 2 черти Grinning

# 8
  • Мнения: 2
Всъщност се оказа друго...Благодаря ви за отговорите. Желая ви много успех и късмет  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 300
Здравейте,
След като започнаха да ви болят гърдите постоянна ли беше болката и с еднаква сила ли ? Мен преди 5 дни започнаха да ме болят ( май за първи път ми се случва без причина) Боляха ме силно два- три дни, а последните два дни по- слабо, само при натиск на върха. По същия начин два- три дни почти постоянни болки в яйчниците, сега по- рядко и по- слабо .... Още ми е рано за тест и искам да се ориентирам за вероятността да съм бременна . Искам бебе, опитваме да си направим и поради това може да е голямо внушение

# 10
  • Мнения: 3 241
Щом ти е рано за тест, най-вероятно ти е рано и за симптоми.
В повечето случаи симптомите са същите като преди цикъл, така че - изчакай си датата  Peace

# 11
  • Мнения: 27 524
Гърдите могат да болят по същия начин и преди идването на цикъла, така че засега не е показател за нищо.

# 12
  • София
  • Мнения: 300
Извинявайте ако прекалявам, но другият ми въпрос е след като трябва да ми дойде на 30-и Юли (35-дневен цикъл ми беше последните 2-3 месеца ) колко преди тази дата е верояно да покаже теста ?

# 13
  • Мнения: 227
Най- добре изчакай закъснението. Иначе може и 7 дни преди закъснение да си направиш, но после пак ще те рябва да повториш, защото не е сигурно, че ще отчете.
Успех ти желая, дано да е положителен EFP

# 14
  • Мнения: 27 524
Зависи от чувствителността на теста. Повечето тестове се "тупат в гърдите", че могат да отчитат дори преди закъснението, но реално не е така. Малко е индивидуално, има жени, при които ЧХГ хормонът се покачва по-рано и на доста високи нива (като за близнаци например, както е при мен) и тогава може да отчете рано. При други може да отчете отрицателно, дори и при бременност и след няколкодневно закъснение.
Иначе съм чувала от тук споделено, че тестовете на Престо показват бледа чертичка 2-3 дни преди закъснението. Ако си много нетърпелива пробвай, но и не бързай да се разочароваш, ако е отрицателен.

Общи условия

Активация на акаунт