Анална фисура 2

  • 120 171
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 32
Да, фисурата колкото и да е оздравяла ще си остане слабо място. За 50 -те процента си заслужава да се бориш Simple Smile

# 346
  • Мнения: 449
mimi.7299, ужас... А добре, защо така се е получило? Аз съм чувала, че абцес се получава почти веднага след операцията? Какво го е отключило при Вас?

# 347
  • Мнения: 28 396
mimi.7299, ужас... А добре, защо така се е получило? Аз съм чувала, че абцес се получава почти веднага след операцията? Какво го е отключило при Вас?
Ами то три месеца след това си ме болеше и шева секретираше, друг хирург каза, че свинктеротомията е допълнителна "врата" за бактериите...за това в много страни не се практикува!

# 348
  • Мнения: 40
Аз да не бързам да се хваля , но всякаква болка и сърбеж при мен отшумя.  Не знам дали гледам както трябва, ама и раничка не виждам вече.

Това, което правя за сега е :
 –Детралекс по 2 пъти на ден, Дуфалак сироп 15мл на ден, витамин ц от време на време
– Бани с тетра сутрин и вечер, понякога и само с топла вода
– Сутрин и вечер мазане с Проктен , между тях мажа с Цикатридина или с мехлема на Биохерба хемороидин или нещо такова :Д
- Нещо, което също ми помогна доста е  когато усетя, че ми се ходи се мажа със смес от зехтин и кокосово масло за да няма дразнене . След изхождане душ с топла вода в дупето няколко минути :Д и след това мазане с един от двата крема.

И така още поне 2 седмици ще продължа... Тегаво си е , но помага за сега Hands Plus1

П.С. Движението също е важно - ходене , йога ... по -лекички упражнения, иначе фисурата се дразни.   Като спите се пробвайте да е по корем и хранта трябва да е здравословна и преобладаващо течна, но това мисля че е ясно Smile

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 22:12 от Shaylo

# 349
  • Мнения: 49
Shaylo, това е много хубаво дано успееш да се справиш и никога да нямаш повече болки.Успех ти желая❤

# 350
  • Мнения: 40
Благодаря ти! ❤️  И аз го пожелавам на всички 🙏

# 351
  • Мнения: 441
Дано да имаме късмет всички. С хроничните фисури е по-трудно, но ще се надяваме...

# 352
  • Мнения: 28 396
Дано да имаме късмет всички. С хроничните фисури е по-трудно, но ще се надяваме...
nod 32, да не те отчайвам, но спасение няма стане ли хронична, аз я "носих" 20 години и пак не вярвам, че съм се отървала...

# 353
  • Мнения: 49
Дано да имаме късмет всички. С хроничните фисури е по-трудно, но ще се надяваме...
Надежда винаги има, макар и при хроничните да е по трудно.
Винаги съм казвала има 101 вида фисури човек незнае от какво ще се излекува.
Така, че си струва да се изпробва всичко!

# 354
  • Мнения: 28 396
Дано да имаме късмет всички. С хроничните фисури е по-трудно, но ще се надяваме...
Надежда винаги има, макар и при хроничните да е по трудно.
Винаги съм казвала има 101 вида фисури човек незнае от какво ще се излекува.
Така, че си струва да се изпробва всичко!
Така си е... и аз 20 години на това се надявах...Wink

# 355
  • Мнения: 441
Докато мога ще изпробвам каквото чуя, че е имало ефект. Дано пък някой успее в близкото бъдеще да създаде революционно средство за лечение на този проблем — малко вероятно е, но както стана дума по-рано, надеждата умира последна.

# 356
  • Мнения: 449
mimi.7299 Наистина много неприятно 😔. А това за бактериите не го знаех, явно аз съм преминала през тази опасност без проблем. Съжалявам, че при Вас така се е получило.

# 357
  • Мнения: 13
При последната операция се наложи отваряне и почистване и да ти кажа честно незнам още какво са правили беше доста се усложнило при мен, затова и операцията я направих в Турция.
[/quote]
Къде в Турция, ако можете да дадете препоръки?

# 358
  • Мнения: 49
При последната операция се наложи отваряне и почистване и да ти кажа честно незнам още какво са правили беше доста се усложнило при мен, затова и операцията я направих в Турция.
Къде в Турция, ако можете да дадете препоръки?
[/quote]
Болницата е Медикана в Бурса, доктор Баръш Гюлджу.

# 359
  • Мнения: 13

Болницата е Медикана в Бурса, доктор Баръш Гюлджу.
[/quote]
Благодаря, разпитвам защото и на мен Турция ми беше вариант, но изобщо не знаех как да се свържа. Вие директно с тях ли се уговорихме или през агент?

Общи условия

Активация на акаунт