Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юни 2012, 19:30 ч.

Анална фисура 2

• 42 933
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • София
Оперирана съм от д-р Атанас Матев, Стара Загора, вече 8 г. минаха оттогава и все още няма рецидив...пък вие си вярвайте на бабини деветини. С никакви хапчета и мазила няма как да отстраните кожен израстък с кръвоносни съдове. Можете единствено временно да обезболите.

# 106
След две операции в он клиник минаха 4 години и фисурите отново се появиха.
Първо в онклиник не правят операции, там само прибират парите на хората и второ - другите глупости със свинската мас и пържения невен няма да ги коментирам. Не сме 18-и век за да се лекуваме със стрити керемиди, мас и газ.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 23:24 от Formati

# 107
Здравейте на всички! На 7 март, 2018 година ми направиха манипулация, защото ми се появи анална фисура, която ме мъчеше от 3 месеца. Оттогава не съм имала проблем и всичко си беше нормално. От няколко дни обаче забелязвам капчици кръв по тоалетната хартия, както и лека болка и дискомфорт на същото място, където е оперираната фисура. Опасявам се, че е започнала да се отваря. Някой имал ли е подобен проблем? Ще може ли да се излекува само с крем и диета, при положение, че я хващам в началото? Не ми се иска да минавам пак през същото нещо, като преди година... На 22 съм, ако е от значение.

Поздрави!

# 108
  • София
Нали правиш разлика между фисура и хемороид? Капчиците кръв са от хемороидче.

# 109
Огледай се за да видиш какво точно е. Ако е прясна фисура, казват, че можела да заздравее с някакви мазила, трябва да проверя какви бяха.

# 110
Здравейте на всички! На 7 март, 2018 година ми направиха манипулация, защото ми се появи анална фисура, която ме мъчеше от 3 месеца. Оттогава не съм имала проблем и всичко си беше нормално. От няколко дни обаче забелязвам капчици кръв по тоалетната хартия, както и лека болка и дискомфорт на същото място, където е оперираната фисура. Опасявам се, че е започнала да се отваря. Някой имал ли е подобен проблем? Ще може ли да се излекува само с крем и диета, при положение, че я хващам в началото? Не ми се иска да минавам пак през същото нещо, като преди година... На 22 съм, ако е от значение.

Поздрави!

Направи консултация в болницата при лекаря който ти е правил операцията.
Най-точно и правилно ще ти отговори той.

Общи условия

Активация на акаунт