LinkedIn?

  • 7 688
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 796
Не, в LinkedIn няма. Има на друго място и все му пращат разни предложения, но нещо не му харесват... Confused Ще му кажа да си направи тук, може пък да изникне нещо интересно за него.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 609
Аз си ползвам профила в LinkedIn и ми е изключително полезен. Участвам в професионални групи, дискусии, следя какво се случва в сферата ми на работа (особено полезно ми е сега, когато съм в майчинство и реално не работя). Пиша препоръки, на мен ми пишат Wink Получавам и предложения за работа оттук-оттам. Полезно ми е, определено.

# 17
  • Мнения: 794
Здравейте, темата е доста стара, не ми излезе да има по-актуална за соицалната мрежа. Аз сега се регистрирах, но ми е твърде сложна още. Аз в момента не работя, но  на recent job title  си написах последната работа. Не знам обаче дали не става въпрос само за настояща професия.
Има ли хора, които си работят активно с мрежата. Как се включвате към групи и намирате хора? Какво друго основно трябва да знам за мрежата? Ако посещавам само профилите на потребители, това излиза ли им?

# 18
  • Мнения: 3 587
Ако влизаш, за да си намериш рабога, пиши не последната месторабота, а Open /looking for new opportunities или от сорта, за да заявиш, че активно търсиш.

# 19
  • Мнения: 794
Ако влизаш, за да си намериш рабога, пиши не последната месторабота, а Open /looking for new opportunities или от сорта, за да заявиш, че активно търсиш.
Благодаря ви за отговора, но според мен се изисква настояща позиция, тъй като излиза и поленце да се въведе има на компания, което е задължително. Не знам как мога да постъпя в този случай.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Linkedin е сериозна мрежа за професионални контакти - за моята сфера е много полезен.

# 21
  • Мнения: 3
Много полезен за търсене на работа и клиенти. Мога да дам съвети при нужда как да се развие.

Общи условия

Активация на акаунт