Новите ни козметични похождения 27

  • 62 680
  • 704
  •   1
Отговори
# 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Lepi, да не си избрала някаква експресна доставка  Rolling Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 976
Lodsi мерси
a.l.e.n.a не съм , то даже не ми даде опция за избиране  Rolling Eyes ще изчакам да ми се обадят за да потвърдят поръчката и ще ги питам

# 692
  • Мнения: 220
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/326723_3421 … _1476876941_o.jpg

Липсва и един мини глос на Lancome - Juicy Tubes  в алено червено, не знам как съм го изпуснала от кадър... Поръчах ги от Проавалник, момичето беше супер любезно и адски бързо  Peace

# 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
BHCosmetics - 88 Color Tropical Shimmer Palette (по грешка поръчана два пъти  ooooh! ooooh! ooooh! )



# 694
  • София
  • Мнения: 976
мини за чантата

* днес в Лили видях нови продукти за коса (поне не бях ги мяркала преди това) та да питам някои вече пробвал ли ги е , описанието им е чудесно

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 13:46 от lepidopteria

# 695
  • Мнения: 1 163
А във Варна някой знае ли от къде може да се купи този магнезиев скраб гел? newsm78

# 696
  • Мнения: 28
Вчера се снабдих отново с Метеоритите на Герлен. Много са ми любими и дълго време отнасят.

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
само 1 19 номер

# 698
  • Miami
  • Мнения: 411
Както и очаквах в Русе в аптеките не са и чували за магнезиев скраб или олио. Предлагат ми магнезий на хапчета  ooooh! След голямо търсене само в една аптека са чували и обещаха да ми го доставят в понеделник   Party

# 699
  • Мнения: 177
Здравейте момичета, до сега не съм писала в тази тема но много редовно ви следя. За магнезиевия скраб научих от тук и падна голямо търсене. Обаче се оказа, че имат национални дистрибутори и дефакто може да се поръча от всяка аптека
www.magnezij.com/bg/distributors.html
 Дано съм била полезна Simple Smile

Ох, незнам защо адреса го разпознава като спам, но национален дистрибутор са Карагьозян ООД; Стинг АД; Фармнет ООД. Така че просто накарайте в аптеките да ви го поръчат от съответните фирми

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 15:04 от pipi554

# 700
  • София
  • Мнения: 1 610
* MAC Skinfinish Star Wonder

* MAC Lipstick Bust Out

* MAC Brush 217

* Lancôme Gel Éclat

# 701
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Хайде и аз да не изостана Simple Smile
Поръчах си магнезиевия скраб от тук:
http://marulka.com/products/view/magneziev-skrab-gel-zechstein-original-200-ml
Доставката за София е безплатна (може в сайта да ви начисли транспорт, но когато ви се обадят от сайта ви казват, че доставката е безплатна)

# 702
  • Исландия
  • Мнения: 60
От цялата магнезиева гама на Цехщайн, само скрабът има козметично действие и е подходящ за лице. Другите неща не толкова- олиото се нанася локално в коремната област и под мишниците, за да се усвои от кожата и няма почистващо, нито хидратиращо действие.  Това е кратка информация от сайта магнезий.ком:
"Магнезиево олио се препоръчва при:

Хронична умора, отслабване на имунната система, мускулна слабост, камъни в бъбреците, остеопороза, зъбен кариес, проблеми с  кръвното налягане, инсулт, атеросклероза, висок холестерол, апатия, депресия, нервност, отслабване на паметта, диабет, диабетна невропатия, мускулни крампи, екзема, псориазис, брадавици, кокоши трън, разширени вени, спортни травми, аутизъм.
При чувствителна кожа разредете 1 ч.лъжичка магнезиево олио с 1 и половина ч.лъжичка  вода."

Има магнезиеви кристали, които аз не съм пробвала, подходящи за вана за краката- друг начин да си доставим магнезий в организма чрез кожата Peace

# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт