Тренировки в домашни условия: Тема 22

  • 34 544
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 091
Днес съм на Bob Harper-Beginner's Weight loss Transformation  thumbsup
Ами какво да кажа.....размазваща е  Mr. Green
Ама той през цялото време ни се подиграваше като вика...Хайдееее
та това е тренировка за начинаещи  hahaha
Уби ме тоя човек  Laughing

Имате поща ,добре дошла   bouquet
Тренировката е трепач ,така като я гледам ,аз не знам дали бих се справила  Blush
Но този пич страшно преобразяване е направил ,браво  Crazy

Момичетаа преди малко си изтеглих на Боб - Pure Burn Super Strnght и я изгледах - малеее няма такава тренировка - само до като я гледах ми се дорева Grinning някой правил ли я е да сподели все пак мнение...
МALVINA изгледах и Total body trasformation - изглежда доста добра силова тренировка заедно с кардио - ти за 1-ви път ли я правиш или не?

Инче, да -за първи път.Оставям на страна,че не бях много в кондиция, ама наистина си е тежичка.Но пък чудесно съчетание на силова и кардио.Видя ми се по-тежка от тази на Шон-за горна част на тялото, която е...Определено пак ще я правя.Аз пък ще погледна тази, за която ти си писала сега. Simple SmileОф не я намирам в руския...Ако можеш моля те дай линк Hug
Боб няма слаба тренировка ,та дори и с големите отслабващи съм
правила негови тренировки ,натоварването е на макс.... Mr. Green
Абе с две думи гледа да ни изсмуче сланинките  hahaha

А Руми има нова тренировка  Laughing http://www.youtube.com/watch?v=AxA-MZt7YX4&feature=plcp
Ей сега ще я изгледам  Peace

# 736
  • Мнения: 83
Mавина и аз както казах тая сутрин бях на същото като теб  - и е много хубаво сутрин като я правя.Исках да те питам колко кг гирички използваш за тренировката? Аз правя с 2 кг
Снощи хванах едно предаване по TLS Biggest loser - на единия тим е Боб ,на другия - Джилиан  Laughing ,но те там са доста големички състезателите.

# 737
  • Мнения: 741
Мацки пуснах новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=669879.0

# 738
  • Мнения: 1 091
Mавина и аз както казах тая сутрин бях на същото като теб  - и е много хубаво сутрин като я правя.Исках да те питам колко кг гирички използваш за тренировката? Аз правя с 2 кг
Снощи хванах едно предаване по TLS Biggest loser - на единия тим е Боб ,на другия - Джилиан  Laughing ,но те там са доста големички състезателите.
Аз такива тренировки ги правя с 1кг. гирички /едната/ общо 2 кг.
Ама ако едната е 2 кг. ще ми е много  Blush

# 739
  • Мнения: 2 265
Аз правя тренировки с 2 кг. , ама май ми е множко Blush като че ли се амортизирах...но пък вече мога да се похваля с мускули на ръцете, макар и малки, но поне ги има, а преди - хич  Laughing .

# 740
  • Мнения: 1 883
Mавина и аз както казах тая сутрин бях на същото като теб  - и е много хубаво сутрин като я правя.Исках да те питам колко кг гирички използваш за тренировката? Аз правя с 2 кг
Снощи хванах едно предаване по TLS Biggest loser - на единия тим е Боб ,на другия - Джилиан  Laughing ,но те там са доста големички състезателите.
Аз такива тренировки ги правя с 1кг. гирички /едната/ общо 2 кг.
Ама ако едната е 2 кг. ще ми е много  Blush

Аз вече оздравях и мускулната треска ми мина и утре пак крос.
Ау, мислех да правя упражненинията на Боб с 3 кг. гири/ общо 6/ ама май няма да стане. Ще напълня две шишета с мокър пясък, че иначе мускулната треска не ми мърда.

СлънцеЛуна след колко време се вижда резултата от тренировката с гирички?

# 741

Общи условия

Активация на акаунт