Сватбено пътешествие - Къде?

  • 3 344
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Миналото лято бяхме в Тунис. Не усетихме жегата. А ескурзията в Сахара беше страхотна.
Препоръчвам ти, където и в Ориента да отидеш дори  да ви коства повечко пари да отседнете в 4 или 5 звезден хотел. Ние бяхме в 5 звезден и си струваше.

Много агенции предлагат и специални оферти за подобни пътувания. Специално отношение към младженците, апартаменти и т.н.
На остров Санторини в Гърция също е много подходящо за меден месец. Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 295
Още един глас за Венеция! Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 708
Гуш, аз много искам да видя Япония и Рио, но това е друго Simple Smile Бих отишла с голямо удоволствие в Мароко, Египет, Дубай, Тайланд. Европа си е Европа (ти знаеш добре  Wink ), някък си е по - близко до нашата култура, а аз искам да видя по - различна такава. И на някои романтичен остров не е лоша идея  Laughing Имате още време, знам че ще изберете най - хубавото и подходящо място за вас   bouquet

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Венеция
Египет
Хърватска

# 19
  • Мнения: 229
Една приятелка беше скоро във Венеция и каза,че всичко било само фишек и реклама и въобще не е романтично за влюбени двойки. Отделно много миришело от тези канали. Аз мисля, че за сватбено пътешествие е нещо по така екзотично а в Стара Европа определено няма екзотика. Помисли си - плажове, слънце, палми.... ех размечтах се!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Една приятелка беше скоро във Венеция и каза,че всичко било само фишек и реклама и въобще не е романтично за влюбени двойки. Отделно много миришело от тези канали. Аз мисля, че за сватбено пътешествие е нещо по така екзотично а в Стара Европа определено няма екзотика. Помисли си - плажове, слънце, палми.... ех размечтах се!

Венеция е изключително романтичен град! Зависи кой с каква нагласа и настроение отива.А , най важното - С КОГО  Wink
Бях през м.Май- въобще не миришеше от каналите!

А иначе за сватбено пътешествие ...Бих си избрала Индонезия , може някои острови - Малдиви, Кариби...Майорка ...Зависи от възможностите ви.
От Европа - ПАРИЖ, Прага....много красиви места има!

ВАЖНОТО Е ДА СТЕ ВЛЮБЕНИ! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт