Картите на мадам Ленорман ( тема 11)

  • 34 305
  • 863
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 0
Не, Калина, дадох отговор. И не се изявявам като компетентна, нито оспорвам желанието ти да се научиш, адмирирам го дори.  Но явно имаш нужда от доста обяснения, как трябва да се държиш с хората, които ти отвръщат. Така че не виждам какво повече мога да коментирам. Поведението ти е грозно.

# 826
  • Мнения: 3 181
Въпрос към Ани:

Има комбинация от карти, които ме затрудняват да ги осмисля, когато си нареждам подредби, или пък на някой друг. Такива са змията  и кръста. Как да тълкувам 36, когато попадне в дом 7, и обратно: 7, когато попадне в дом 36. /съответно отнесени за любов и работа, за здравето, ми е ясно/. Ще ти бъда благодарна Ани да споделиш. Това е нещо, което и до ден днешен ме води до задънена улица.

Момичета, ако може и вие да споделите......благодарско!
Така отделно не мога да кажа, винаги се гледат и съседните карти, и къде се намира основно сигнификатора, главното действащо лице. Коя карта се намира в дом 6 и дом 8? Отделно кои са картите в дом 33, 34, 35? 7 може да значи няколко неща, завист, злоба, недоброжелателен човек, отнесено към работа, може да бъде и написаното+ нуждата от ум и повече съобразителност, мъдрост. Кръста, за мен, е край, кармичност, труден компромис, за мен е неприятна карта, но..........пак зависи и от другите карти, така отделно е трудно да се коментира.
Споделяла съм. Сигнификатор, Косата, Кръста, тълкуването: малко проблеми, които няма да са страшни и опасни, малко ще притеснят сигнификатора. Защо? Косата е в положение, в което унищожава негативното значение на Кръста, а картите първоначално стряскат. Обратната връзка: имах 2-3 дни съмнения и притеснения относно здраве, но всичко се размина и не беше опасно, страшно и т.н.

# 827
  • Мнения: 0
Сърдечни благодарности за обяснението ,Ани. Погледнах случайна подредба и видях, че дом 36 кореспондира с дом 6. Обяснявам си и връзката между картите. Защо е толкова важно да се погледне и дом 8? Преди време имахме спор за този дом. Той по аналогия кореспондира с домове 1, 9, 16, 25 и 32. Осмицата и тя ли е толкова негативна? А ако 36 попадне в собствен дом? Означава ли това, че определя характера на цялата подредба и отрицателното оформя облика на подредбата. Това са ми питанките и все ме объркват тези питанки.

# 828
  • Мнения: 3 181
Не, аз си имам друг начин за тълкуване.
Питаше ме за позиция на Кръста в дом 7 и обратното, домовете съседни на 7 са 6 и 8, за това посочих тях, това са съседните карти, които винаги имат значение, за това и посочих примера, как две уж негативни една до друга карти, в зависимост от позицията си, могат да имат различно значение. Първо гледам картите спрямо сигнификатора, после кои ги заобикалят, последователност,  после домовете

# 829
  • Мнения: 0
Ааааааааааааааа, ясно! Благодаря ти!

# 830
  • Мнения: 15
Здравейте! И аз влизам днес  Hug Започвам с картите на калина
-


Гледаме работа и любов. Помагайте:)
   
като гледам лисицата и ковчега определно ще сложиш край на някакви отношения с жена Ще имап някакви разговори с мъж даже по-скоро като писане в интернет и разговори с които ще има някаква промяна, към по-хубаво. Много скоро ще получиш някакви новини, които ще те накарат да замечтаеш в любовно отношения, у дома обстановката ще е приятна. Правиш ли сметка да пътуваш някъде,сякаш мислиш да се отделиш от семейството на някъде,сякаш тази раздяла ще ти тежи много или заради любовни проблеми да искаш да заминеш, но май ми се струва и заради работа някаква, някакво предложение   newsm78  трябва да си внимателна по време на пътуването, да си пазиш багажа или от някаква измама.Тази жена за която споменах в началото е някоя доста лукава, мисля, че ще се опита да те измами и ми се струва, че е свързано с това пътуване.Сякаш ще преосмислиш нещата и ще поемеш наново  Струва ми се имаш някаква перспектива този месец с господина, но все още нещата са покрити, недоизказани, предложение за среща мисля ще има. С мечока той е някакъв приятел има някакви проблеми между вас и те карат да се чувстваш самотна някакво отдалечаване има между вас и колебание дали не е и страх да не се разпадне това приятелство. В общи линиии това са нещата според мен.
Следващата подредба

А аз напоследък обмислям едно лично решение, все го обмислям и все не мога да тропна с ръка по масата и да го предприема. Как разчитате тези карти??

12 14 23 34 3   дръпнах и допълнителни

4 10 18 36 16

Усещането ми за неискреност не ме напуска и е по-добре да сложа край за мое добро. Така тълкувам картите.

Поли смятам, че има някаква много тънка хитрост възможно ли е финансово да те притеснява това решение?  В допълнителните смятам, че са страховете ти май се притесняваш да не развалиш някакво приятелство или да не се налага да се разделиш с някой ( по-скоро с дома, семейството)  Но като цяло смятам, че са твоите опасения по въпроса, а не отговор как да постъпиш или нещо такова.
Отивам да гласувам и по-късно ще седна да огледам и другите две подредби  Hug

# 831
  • Мнения: 0
Благодаря ти, Жени! Не ме притеснява финансово решението, говоря за точно това, личното. Финансово ме притеснява работата, може би това си видяла. И това е една сериозна причина да мисля за нова. Притеснява ме сърдечната връзка. Но като гледам последната карта 16 след 36, май страховете ми са по-големи отколкото трябва и нещата може и да се оправят. Благодаря ти за отделеното време Simple Smile)))))))))))))))))

# 832
  • Мнения: 539

като гледам лисицата и ковчега определно ще сложиш край на някакви отношения с жена Ще имап някакви разговори с мъж даже по-скоро като писане в интернет и разговори с които ще има някаква промяна, към по-хубаво. Много скоро ще получиш някакви новини, които ще те накарат да замечтаеш в любовно отношения, у дома обстановката ще е приятна. Правиш ли сметка да пътуваш някъде,сякаш мислиш да се отделиш от семейството на някъде,сякаш тази раздяла ще ти тежи много или заради любовни проблеми да искаш да заминеш, но май ми се струва и заради работа някаква, някакво предложение   newsm78  трябва да си внимателна по време на пътуването, да си пазиш багажа или от някаква измама.Тази жена за която споменах в началото е някоя доста лукава, мисля, че ще се опита да те измами и ми се струва, че е свързано с това пътуване.Сякаш ще преосмислиш нещата и ще поемеш наново  Струва ми се имаш някаква перспектива този месец с господина, но все още нещата са покрити, недоизказани, предложение за среща мисля ще има. С мечока той е някакъв приятел има някакви проблеми между вас и те карат да се чувстваш самотна някакво отдалечаване има между вас и колебание дали не е и страх да не се разпадне това приятелство. В общи линиии това са нещата според мен.



Мерси  bouquet
ОВ - след подредбата наистина имах големи проблемми и интриги измами от жена( служебно)  Напуснах тази работа.
Пътуването е по скоро преместване на нова работа ( може би е пътуване към нова работа)

Иначе любовта не ми е на дневен план, но има един, който само ми пише, ама не ме кефи.
Относно Мечо - може да е стара връзка, която да ме кара да съм малко самотна.



# 833
  • Мнения: 15
Мисля, че тази е за Поли от Калина Ще има някакво затишие или застой в отношенията с мъжа, ключа е в кораб, а кораба в ключ тълкувам си го че ключа е в някакво пътуване, дали буквално или вътрешно, душевно пътуване за преоткриване незнам. като гледам първия ред сякаш някаква тайна те натъжава тази планина я тълкувам и като отдалечаване между вас и като забавяне на покана или съобщение.Но като се замисля, дали не е възможно да е човек на държавна работа и да се занимава с документи или нещо такова и работата, някаква стабилност да има. Незнам тук доста се колебая. Даже 26 в 5 да не е някой лекар  newsm78  Май с това съобщение ще сложиш край на някакво приятелство. незнам защо си мисля, че има някакво замисляне за напускане на дома и сякаш ще има подходящ момент за това, някакви сърдечни разговори, сякаш съдбата ще ти поднесе като подарък нещо хубаво, но все пак нещата няма да стават бързо, даже бих казала според мен ще са доста бавно. Ще изгрее слънце и за теб Simple Smile започва да свършва този период на неприятности, сякаш дете ще е причината да преживееш хубави емоции, не става въпрос за бременност, а твоето си дете Simple Smile да не ме разбереш погрешно. Скоро ще научиш някаква новина, а може да е от някой много близък до реб, което няма да е нищо особено дали тази новина няма малко да те разколебае за някой мъж  newsm78 но определено няма да е нещо съществено. Мисля, че в тази подредба мечока е човека свързан с любовта, а мъжа ми се струва като дете, незнам защо, но това е мое усещане. Ще се радвам, ако и някой друг сподели мнение. Въпреки, че нещата ми се виждат хубави в любовта, струва ми се жената ще е виновна сама за някакви проблеми с мъжа и това малко ще я огорчи. Дали някакъв страх или ревност, но по-скоро ми сес трува страх да направи крачка напред. А така тука ми се струва, че кучето май ще направи някакъв голям скандал и то мисля, че ще е пред хора, някъде на обществено място. От там ще дойдат май някакви проблеми с мъжа за него колебание за теб грижи Ето я и тук тази тънка хитрост, която се появява, някакво лицемерие. май от тук ще дойде решението за прекратяване на отношенията с приятел. Ще имаш някакво дълго пътуване в търсене на щастието, по-скоро го приемам като вътрешно пътуване към себе си и смятам, че по време на това вътрешно търсене ще трябва да преодолееш някои неприятности. Освен пък ако наистина не пътуваш някъде, което също не е лошо Wink Като цяло ми сес трува, че доста ще мислиш за смисъла на живота, ще ти тежат мисли свързани с децата. Разговори ще водиш, на които няма да свалите картите и да си кажете всичко откровено с мъжа ( мечо) Като хвърлям последен поглед си мисля, че този "приятел" май нещо с пари ще му е проблема, но пък не намирам логика защо да ти създава проблем във връзката  newsm78. Смятам, че този месец децата ще са на преден план...

# 834
  • Мнения: 15
И з ще кача една подредба тук за мъж да споделите и вие мнение, ако имате желание  Hug

Ето аз какво мисля за неговата подредба В къщи има проблеми, по-скоро ми се струва, че са свързани със здравето на някой и ще получи скоро новини за някакви проблеми, които смятам, че ще са точно тези здравословните... В работата проблеми с колежка, в любовта ще има някакво задвижване, но няма да е нещо серизозно и все още ще си останат нещата като до сега. Любовта пак не му е на дневен ред, а бих казала на последно място Simple Smile В общи линии така ги виждам нещата с две думи Simple Smile

# 835
  • Мнения: 539
Жени, утре на спокойствие ще я погледан,

Имам казус -  въпрос защо се разделиха Х и У (връзката е  за приятелка)
1, 24, 16 и доп. 5

Само любовни карти?????? обърках се

# 836
  • Мнения: 15
Според мен тя е очакала някакво любовно обяснение, но само с 3 карти ми е трудно да кажа повече неща. изтегли малко повече или направи подредба. Явно дървото тук е по-скоро като несигурност, напрежение. Но не мога да потвърдя, че е така Simple Smile като сбор излиза 10 което си е раздяла, скандал

# 837
  • Мнения: 539


Жени, мерси сега разбрах и е така.
Ето и голямата - Какво е отношението му към жената

# 838
  • Мнения: 539
Жени, по подредбата ти за мъж


Този мъж в момента любовта му хич я няма, толкова се е задълбал в работа и проблеми, че сякаш няма нищо друго покрай него. Проблемите му са свързанни с дома му. Защо ми излиза, че се е върнал в дома си? (сякаш е бил някъде и се е обърнал пак към дома си).
Проблеми свързани с институции (19+36, 19+35), по-скоро някакви административни проблеми. Служебни нови начинания, свързани с жена, която обаче ми излиза и като бизнес и като лични отношения. Да не замислят някакъв нов бизнес двамата, нещо обществено - клуб, салон...., но още не е реализирано, сега се прави или е в началото си.

Мъжът е семеен?, но излиза и някаква връзка, за която 29 знае, тази връзка е много трудна, много препятствия, прекъсвания и подновявания. Той сякаш я кара така и с  двете.
Сякаш има нещо от рода на иди си- ела си. Той е много стабилен, стои си на мястото 15 в 15), но още не е на етап да вземе окончателно решение в личен план.


# 839
  • Мнения: 15
Калина мерсси много  Hug Той е на държавна работа и предполагам там нещо с колежката ако заедно работят, но са само приятели. Не е женен, само с мен се вижда, но наистина е на приливи и отливи и не взима окончателно решение. това с дома, може би просто ще си седи повече у дома и семейството ми ще е много важно за него.   bouquet ще дам обратна връзка в края на февруари   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт