Морски бриз в косите ни повява, а на СЕПТЕМВРИйчето все по-тесничко му става!

  • 28 755
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Записвам се и аз в новата темичка и ви пожелавам лека и спокойна нощ, че ние пропуснахме следобедната дрямка и едвам гледам вече  Hug  smile3524

# 16
  • Мнения: X
И от мен запис в новата тема. Много бързо свършиха розовите чаршафи на ТАС в сайта, но аз успях да си поръчам един Simple Smile Какви легълца сте харесали или купили, аз взех да се оглеждам вече за легло, но не знам какво да е  newsm78 искам май дървено, 140/70, с чекмеджета отдолу.

# 17
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Мама Зайка,оправяй се по-бързо.
Силви да ти кажа ще раждам в Търново,но вероятно при който се случи на смяна.Няма да избирам екип.
И аз мисля към 15 да си ходя на Шумен и ще огледам къде какво има.А Фикосота имат много фалшиви нещ,така че внимавайте.

# 18
  • Мнения: 55
Моето е това
http://arbor-bg.com/bg/component/virtuemart/details/22/3/%D0%94% … 0%B3%D0%BB%D0%BE-
голям зор докато се реша, ама вече е взето и чака разместването на стаята ни, за да има място къде да го сложим като го сглобим, дървено е, размерът е 140/70, 120/60 ми се стори много малък като го видях в магазина.

# 19
  • Мнения: 24
Запиис:).Ние до сега сглобявахме креватчето,утре качвам морски и негови снимчици.Сега лека нощ Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 476
Запис и от мен и лека нощ Hug

# 21
  • Мнения: 468
Лека нощ и от мен  Hug

# 22
  • Мнения: 0
Моето е това
http://arbor-bg.com/bg/component/virtuemart/details/22/3/%D0%94% … 0%B3%D0%BB%D0%BE-
голям зор докато се реша, ама вече е взето и чака разместването на стаята ни, за да има място къде да го сложим като го сглобим, дървено е, размерът е 140/70, 120/60 ми се стори много малък като го видях в магазина.

Страхотно е много ми хареса  newsm10 Нашата е сгъваема, но просто нямаше друг начин.

# 23
  • Мнения: 437
Хоп и аз в новата тема - за F.a.t.e.  smile3525
И аз вече в 8-ми месец  baby_neutral Хълцането не съм го познала още - вече ще се ослушвам по описанието на roshlichka  Hug
За памперсите - в Турция ги правят тези, които копират Памперс - казват се Prima и пак в един завод с другите - само етикета е различен и цената.
Иначе и от статията на Agira бях попадала и преди са ми препоръчвали Libero като най-иновативни и в крак с новостите - тях ги хвалят, че имат еластична част отзад и не протичали, а и сега новото им 20 е, че са по-тънки - миналата седмица ми подариха 2бр мостра във Вис ВИталис и не помня коя от вас питаше - там я имаше 1-цата за новородено.
Aglaya много ме израдва твоята АГ  Peace И моя е един шегаджия - много бързо ми оправя и настроението и обяснява нещата с подобен хумор - чак те заразява  hahaha
Много са хубави последните покупки на millenitta и stefi_78  Heart Eyes и на Mishony подаръка от таткото.
Аз с кг съм +10 и си имах малко за резерв от преди, ама се ядва.
За легло 70/140 тези чаршафчета няма да станат, струва ми се - те като са 150 и като има и свиваемост няма да има за подпъхване.
За покупките - от UK може с един сайт посредник - uk shopping - до 1кг доставят до бг за 2.50 или за 7.50 с проследяване, проверка на стоката и т.н. А има и други такива.
Agira  Hug това са бели кахъри - и двамата искате най-доброто. Аз с моя за тея неща трудно се караме - обикновено аз го харесвам, а той се съгласява - ако той си хареса нещо - веднага бих го купила  Joy, толкова е труден на тея неща.
 Hug от мен за всички и лягааам, че утре пак на работа - останаха 6 дни  Whistling

# 24
  • София
  • Мнения: 111
И от мен запис в новата тема. Много бързо свършиха розовите чаршафи на ТАС в сайта, но аз успях да си поръчам един Simple Smile Какви легълца сте харесали или купили, аз взех да се оглеждам вече за легло, но не знам какво да е  newsm78 искам май дървено, 140/70, с чекмеджета отдолу.

Нашите са такива само че кафяви  Simple Smile
http://www.biberon-bg.com/productv/2083/leglo-toni-70-140-platen … b-lyuleeshta.html
Аз на живо си ги харесах. Имат и големи чекмеджета от долу ( ние имаме нужда )

# 25
  • Мнения: 223
Добра нощ от мен. Цял следобяд едва гледах, така ми се спеше, а сега приспах народа и съм кукуряк. Утре има интересно събитие в София: http://www.facebook.com/events/413232855394238/

Нашето легло също е 140/70, с две чекмеджета, от чам; трите страни са плътни, а решетката отпред се маха цялата.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добро утро!  Hug
Нещо сън не ме хвана. Снощи се сдърпахме с моя и цяла вечер се въртя като пумпал. Сънувам нЕкви зловещи сънища  #Shocked Абе, здраве да е.
Аз пък да ви кажа, се успокоявам, че имам всичко необходимо от баткото и нищичко не съм приговила  smile3506 А сНики като бях бременна, по това време вече всичко си бях накупила. рябва да се стегна малко в кръста и да започна да подговям терена, като започна с чантата за болницата. Peace
За легълцата: Нашето е вземано от тук, но да отбележа, че после намерих на много места доста по-евтини варианти. Ама тогава нали голям мерак и голямо юркане да пазарувам:)
 
Скрит текст:

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Добро утро, момичета!
Гледам, че някои от вас са вече във отпуска и ви завиждам, не много благородно Simple Smile . Аз не стига, че съм на работа, ами замествам и колежката. Подозирам, че ще е дълга седмица.
Засега толкова с включването, защото не съм дочела старата тема

# 28
  • Мнения: 39
Добро утро,поспаланки  Hug
Ние с мъжо се гласим да хоцкаме пак.Щял да ме води на плажжжж,ама нали няма да влизам в морето и излиза,че аз него ще водя  Laughing
Вчера забравих да се отчета от прегледа.И на обикновен ехограф бебето се видя ,че е 100 процентово мъжле  Mr. Green.Главичката му е около 72 мм,трябвало да стане 95 май.Околоплодни води и плацента са наред.Пусна ми кръв и урина и ми даде направление за офталмолог.Тези дни ще ходя да се прегледам.Взех си болничен до 15-ти и след това чрез лекарска комисия останалия.Попитах го дали ще трябва да лежа в болница и си ме нахока,че чета много ,така че...ще видим като отида следващия път.Записах си час и за 4Д и сега вече се отдавам на активен мързел.
Айде хубав ден и напечете гъзягите на плажчето  Hug 

# 29
  • Мнения: 135
Добро утро danaya80 ,ох дано и при мен се развият така нещата с болничния ще пиша като стане време за моя ...
Успокои ме малко   bouquet
Ходи ни се много на моренце на плаж ама ще е догодина с бебо,завиждам ти Sunglasses danaya80 кой кой ще води не е важно,а за другите мами не се карайте бе хора - бъдете повече от СПОКОЙНИ.ВАЖНО Е  Simple Smile

Днес на сянка повече ,че жега голяма

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 07:49 от nikita_gd

Общи условия

Активация на акаунт