35 СОУ

  • 23 165
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Тъй като не открих форум на 35 СОУ   а имам вече ученик в 8 клас  паралелка Немски, Руски и Математика, ще се радвам на всяко мнение за училището и на всеки родител и ученик настоящ и бивш. Желая успех на всички осмокласници и търпение на всички родители !!!  Grinning

# 1
  • Мнения: 2
Здравей!
Аз съм с девойка във френската паралелка. Искрено се надаявам да сме извадили късмет с училището- все пак негови възпитаници са...http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=890961
Днес отивам да я запиша и ще я заведа, да си види школото за следващите 5 години.Като подавах заявление за второ класиране ми казаха,че имат униформи

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 10:04 от 777777

# 2
  • Мнения: 25
Успех на децата ви  Simple Smile  Като всяко BG училище и тука има и слаби, и силни страни. Като цяло е хубаво, спокойно мога да го кажа. Аз имам наблюдения за немските паралелки, ако искат и са мотивирани децата научават език, могат да вземат и Шпрах Диплом, без да се претоварват много. Много зависи на кои преподаватели ще попаднат, това за отделните предмети по-късно. Оценки не се изкарват много лесно, съдейки по разговори с приятели с деца, в други водещи се за елитни училища. Дисциплината е на средно ниво, поне както аз го усещам. За униформите да, има, риза и пуловер, носят се по принцип, но не много редовно, така че съвета ми е да не се запасявате с по много бройки, да не се чудите после какво да ги правите Simple Smile
Още веднъж успех и много хубави емоции за вас и децата Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5
Успех на децата ви  Simple Smile  Като всяко BG училище и тука има и слаби, и силни страни. Като цяло е хубаво, спокойно мога да го кажа. Аз имам наблюдения за немските паралелки, ако искат и са мотивирани децата научават език, могат да вземат и Шпрах Диплом, без да се претоварват много. Много зависи на кои преподаватели ще попаднат, това за отделните предмети по-късно. Оценки не се изкарват много лесно, съдейки по разговори с приятели с деца, в други водещи се за елитни училища. Дисциплината е на средно ниво, поне както аз го усещам. За униформите да, има, риза и пуловер, носят се по принцип, но не много редовно, така че съвета ми е да не се запасявате с по много бройки, да не се чудите после какво да ги правите Simple Smile
Още веднъж успех и много хубави емоции за вас и децата Simple Smile
Благодаря за инфото и пожеланията. Надявам се да имаме късмет с учителите и съучениците.  bouquet

# 4
  • Мнения: 19
Здравейте мами!!!... Simple Smile
Моля за мнения за 35 соу в София,защото много се чудим кое да зиберем,т.е между 35 и 73 соу.От една страна искаме повече 73 соу,защото е близо до вкъщи и като цяло е доста добро училище с имидж,слава и т.н.От друга страна пък сме приети в 35 соу,на 1 класиране,но то не е близо до вкъщи и не знам колко е добро.Моля за мнения кое да изберем!!!!.... Confused

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 18:16 от Nadin Hamud

# 5
  • Мнения: 19
Тъй като не открих форум на 35 СОУ   а имам вече ученик в 8 клас  паралелка Немски, Руски и Математика, ще се радвам на всяко мнение за училището и на всеки родител и ученик настоящ и бивш. Желая успех на всички осмокласници и търпение на всички родители !!!  Grinning

Ние сме по същият начин на 1 класиране сме приети в 35 соу с немски,руски и БЕЛ,но още не знаем какво искаме,т.е.чудим се кое у-ще да изберем-73 или 35 соу.Моля за мнения за 35 соу,а за 73 знам,че е доста добро у-ще със слава(2-ра немска) и имидж,а пък и е на 10 мин от вкъщи.За 35 соу не знам много,особено за тази година,си нямам на представа как стоят нещата,затова ви моля за всякакви мнения и заключения.Блягодаря предварително!!!... Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
какво има да се чудите, първо и второ класиране минаха, сега тече трето! Вие пуснали ли сте документи на трето класиране? Нещо объркано има тук.

# 7
  • Мнения: 11 398
Какво означава да избирате?
Утре излиза третото класиране, а за 73 СОУ беше обявено само едно свободно място и то за момче. Вие си изтеглихте документите от 35СОУ и кандидатствахте за 73 СОУ ли? (това за 7клас)
Или за 1 клас става дума?

# 8
  • Мнения: 19
какво има да се чудите, първо и второ класиране минаха, сега тече трето! Вие пуснали ли сте документи на трето класиране? Нещо объркано има тук.
Ами да утре чакаме резултатите...права си малко е объркано...Значи нас ни приеха на 1 класиране в 35 соу,но решихме да отидем на 2-ро класиране,ежентуално да ни приемат на по-хубаво място(не 73,защото балът не ни достига с по-малко от половин единица...за това ще обясня по-нататък)като от рода на 2АЕГ,1АЕГ,9ФЕГ..нещо такова.Приеха ни в 9ФЕГ с ИЕ,но ние искаме да учим немски задължително,защото с испанският нямаме много бъдеще,а пък и го знаем горе-долу(2 години учим... Grinning),а с немският ще продължим в Германия,защото само там обучението е безплатно.И така решихме да не се записваме в 9ФЕГ,а да отидем и на 3-то класиране,но като видяхме,че няма места в 73,решихме отново да запишем като 1-во желание 35 соу.То ще ни е като резервен вариант,защото мислим,че 73 соу е по-добрият вариант от всички гледни точки.35 соу ще ни остане като резервен вариант.И поради тази причина искаме да знаем повече за него-как е като училище и т.н...моля за някакви мнения...и се надявам да сте ме разбрали с тези обяснения...Grinning
Благодаря предварително!!!...Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 19:05 от Nadin Hamud

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Аха, сега ми се изясни! С връзки, викаш! Как става тази работа с връзките, нали е на общо класиране? В другата тема един потребител ти отговори, че мястото в 73-то е за момче.  newsm78 

# 10
  • Мнения: 11 398
ВРЪЗКИ ЛИ? Дали тук чете някой от РИО?

# 11
  • Мнения: 11 398
какво има да се чудите, първо и второ класиране минаха, сега тече трето! Вие пуснали ли сте документи на трето класиране? Нещо объркано има тук.
Ами да утре чакаме резултатите...права си малко е объркано...Значи нас ни приеха на 1 класиране в 35 соу,но решихме да отидем на 2-ро класиране,ежентуално да ни приемат на по-хубаво място(не 73,защото балът не ни достига с по-малко от половин единица...за това ще обясня по-нататък)като от рода на 2АЕГ,1АЕГ,9ФЕГ..нещо такова.Приеха ни в 9ФЕГ с ИЕ,но ние искаме да учим немски задължително,защото с испанският нямаме много бъдеще,а пък и го знаем горе-долу(2 години учим... Grinning),а с немският ще продължим в Германия,защото само там обучението е безплатно.И така решихме да не се записваме в 9ФЕГ,а да отидем и на 3-то класиране,но като видяхме,че няма места в 73,решихме отново да запишем като 1-во желание 35 соу.То ще ни е като резервен вариант,защото мислим,че 73 соу е по-добрият вариант от всички гледни точки,затова ще се пробваме с връзки да влезем и именно ,ако не успеем,35 соу ще ни остане като резервен вариант.И поради тази причина искаме да знаем повече за него-как е като училище и т.н...моля за някакви мнения...и се надявам да сте ме разбрали с тези обяснения...Grinning
Благодаря предварително!!!...Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 22:17 от petiaivanov

# 12
  • Мнения: 19
това е,защото всъщност ние сме приети в Пловдив(там живахме досега) в немската и се наложи да се прехвърлим в софия в немската(по-точно в 73 соу),защото се местим да живеем в София,но явно нещата няма да станат по този начин,защото има много хора,които са като нас...Sad...това е!!!Но ако не успеем,ще ми кажете ли нещо за 35 соу..как е то?...Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 19:07 от Nadin Hamud

# 13
  • Мнения: 19
Но все пак предполагам,че утре ,като излязат резултатите,ще отидем да се запишем в 35 соу,пък каквото ще да става....мисля,че е добро училище...а и не знам дали сте научили,но учителите от 73 соу са се преместили в 35...Grinning,така че...,но няма да ми липсва и още малко информация за училището!!!!...моля ви някой да знае нещо за него???...Simple Smile

# 14
  • Мнения: 19
Лошото е само,че е далеч от нас...и трудно ще се придвижваме,особено с градския транспорт...Sad,затова предпочитаме 73 соу,но....ще видим),засега,ако ни приемат в 35 соу,ще се запищем там!!!...Simple Smile....а нали някой от вас каза,че детето му съще е там!!!....Вие,харесвате ли 35 соу....може ли да ми кажете защо избрахте него??!!!
Благодаря предварително!...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт