35 СОУ

  • 23 168
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 526
Искам да попитам има ли във форума други мами с деца приети в 35 су? Ние сме в паралелка с немски, руски и бел. Също така ще съм благодарна, ако някой сподели актуална информация за училището, дисциплината и т.н. Благодаря Simple Smile

# 61
  • Мнения: 308
Здравейте,

Аз също се интересувам от 35 СУ с немски. Среда, учители, дипломи, възможности за кандидатстване в Германия и Австрия после.

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 09:33 от Petruna

# 62
  • Мнения: X
Мога да кажа за 35-то, но преди години, не в момента. Има ДСД паралелка и ако се класира за нея и учи съвестно, немският ще го научи на ниво да учи на немски висше. Възможностите за Германия и Австрия зависят изцяло от нивото на немския (обикновено изискват ДАФ 4х4) и от успеха от дипломата - за специалностите с ограничен прием като медицина и някои технически. Преди и децата извън ДСД можеха да научат немски на достатъчно ниво за учене в чужбина, сега не знам как е за тях, но в ДСД паралелката ще го научат. Ако са съвестни и учат, разбира се.

# 63
  • Мнения: 253
Здравейте! Може ли да споделите впечатления от училището-дисциплина, ниво на обучение, поддръжка на сградата! Благодаря на отзовалите се!

# 64

Общи условия

Активация на акаунт