Хотели с джакузи в стаята

  • 14 618
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 0
Здравейте. Можете ли да ми предложите хотели, в които има джакузи в стаите. Искам нещо по-специално и ако може мнения от личен опит Wink . Приемам оферти за цялата страна.

# 1
  • Мнения: 3 271
Казвам го не от личен опит но наши приятели имаха годишнина от сватбата и бяха в хотел Рич-Велинград.Много доволни.С джакузи в стаята

# 2
  • Мнения: 19 483
Спа клуб Бор Велинград - студио с джакузи в стаята

# 3
  • Мнения: 574
Хотел Анел - гр.София. Много лукс в хотела.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 605
Казвам го не от личен опит но наши приятели имаха годишнина от сватбата и бяха в хотел Рич-Велинград.Много доволни.С джакузи в стаята
И аз съм за този хотел-от личен опит  Wink

# 5
  • Перник
  • Мнения: 257
хотел Рим-Велинград, Вила творческа- Арбанаси

# 6
  • Мнения: 5 278
Аз знам само Калоянова крепост - Арбанаси  Peace

# 7
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Вила Творческа- Арбанаси  Peace
 
 

# 8
  • София
  • Мнения: 1 340
Вила Творческа Арбанаси и Грандхотел Велинград - твърдо НЕ за СПА Хотел Бор:(

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Хотел Премиер - В. Търново http://www.hotelpremier-bg.com/app2.php

# 10
  • Мнения: 287
 Много хубаво място за специални поводи. И не е чак толкова далече. http://www.akritasefzin.gr/en/private-villas-athos.html

# 11
  • Варна
  • Мнения: 32
Хотел Св.Спас - Велинград :peace .Има и джакузи в детския басейн, и в спа-то също. Голямо киснене падна  newsm37

# 12
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Хотел Еди -София-Драгалевци, във вип стаята има страхотно джакузи -стаята е много просторна с голям плазмен телевизор и закуска включена в цената
Горещо го препоръчвам

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Апартаментът на последния етаж ( стига се до там само с асансьора) в "Троян плаза" гр. Троян.
VIP апартамент - мезонет, с директен достъп с асансьор, сауна, двуместно джакузи, компютър и принтер, минибар, 2 телевизора, телефон, климатик, интернет връзка, баня с вана, просторна тераса над река Бели Осъм, разкошна гледка към връх Беклемето.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 114
Хотел Том и Нези  във Велинград Peace

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
х-л Езерото - Костенски вили.

# 16
  • на морския бряг
  • Мнения: 50
х-л Централ в Хисаря  Peace

# 17
  • Мнения: 142
 В Калоянова крепост-Арбанаси

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте.
Извинявам се, че повдигам темата, но гледам че доста сте препоръчали Вила творческа в Арбанаси.
Та ме интересува актуална информация за нея за римското студио или другата стая с джакузито.
Запазено ли е, чисто ли е, приятно ли е, топло ли е? Понеже гледам на 2-3 места от 2009-2010 има постове тук във форума, че в римското студио в джакузито някой друг косъм имало, било захабено, прашно на места?!

# 19
  • Мнения: 146
Планински изглед-Ябълковец ,около Кърджали.Красива местност,интересен интериор,вътрешен басейн,добър ресторант и някои стаи с джакузи.

# 20
  • Мнения: 660
Здравейте,аз имам едно такова питане- не ви ли притеснява къпането в джакузита,аз съм много резервирана към джакузита,басейни и т.н.,и въобще не посещавам никакъв тип басейни,а само на море обичам да ходя.Как разбирате дали джакузито е добре почистено и дезинфекцирано?

# 21
  • Мнения: 106
Някой да е открил нови предложенийца?

# 22
  • Мнения: 19 483
Здравейте,аз имам едно такова питане- не ви ли притеснява къпането в джакузита,аз съм много резервирана към джакузита,басейни и т.н.,и въобще не посещавам никакъв тип басейни,а само на море обичам да ходя.Как разбирате дали джакузито е добре почистено и дезинфекцирано?
По тази логика морето дали е почистено и дезинфекцирано? Ръцете на готвача в ресторанта дали да чисти, чаршафите в хотела и те и.....дай са си седим в къщи и да ползваме нашата си баня.

# 23
  • Мнения: 660
Задала съм обикновен въпрос, не с цел заяждане.Попадала съм в хотел ,където чаршафа имаше прясно петно кръв,личеше си че не е прано,та мисля,че и ако и чистенето в басейните и джакузитата е същото...

# 24
  • Мнения: 5 278
Хотел Кълвачеви в Цигов чарк споменаван ли е? Не сме ходили, защото ни е далеко, но съм го срещала в Грабо.

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
По тази логика морето дали е почистено и дезинфекцирано?
Солта във водата действа дезинфекциращо и не позволява да се развиват доста от гадостите, с които можеш да се сдобиеш от басейни, вани и джакузита. А хлорът нарушава Ph-то на влагалището.

Към хотелите с джакузи добавям х-л Том и Нези , гр.Велинград

# 26
  • Мнения: 19 483
Задала съм обикновен въпрос, не с цел заяждане.Попадала съм в хотел ,където чаршафа имаше прясно петно кръв,личеше си че не е прано,та мисля,че и ако и чистенето в басейните и джакузитата е същото...
Не съм целяла да се заяждам с теб, описах обикновена ситуация. Мисля всички ходим на хотел, нищо че е имало такъв неприятен инцидент, който ти се е случил, сигурно и ти не си престанала да пътуваш и отсядаш в хотели, където обаче хигиената е на ниво. За това са форумите и споделените впечатления. А относно това дали морето е по-чисто от басейна....може доста да се поспори, като се има предвид особено по нашето Черноморие какво се изсипва и не зная дали точно солта е в състояние да дезинфекцира.....не ми се влиза в подробности. До сега в басейн и в джакузи не съм видяла хвърлени дамски превръзки и найлонови торбички например.

# 27
  • Мнения: 574
Задала съм обикновен въпрос, не с цел заяждане.Попадала съм в хотел ,където чаршафа имаше прясно петно кръв,личеше си че не е прано,та мисля,че и ако и чистенето в басейните и джакузитата е същото...
Не съм целяла да се заяждам с теб, описах обикновена ситуация. Мисля всички ходим на хотел, нищо че е имало такъв неприятен инцидент, който ти се е случил, сигурно и ти не си престанала да пътуваш и отсядаш в хотели, където обаче хигиената е на ниво. За това са форумите и споделените впечатления. А относно това дали морето е по-чисто от басейна....може доста да се поспори, като се има предвид особено по нашето Черноморие какво се изсипва и не зная дали точно солта е в състояние да дезинфекцира.....не ми се влиза в подробности. До сега в басейн и в джакузи не съм видяла хвърлени дамски превръзки и найлонови торбички например.

Защо мислиш, че нашето Черноморие е толкова замърсено. Само в него ли се изсипват, нещото което си описала. Не мисли че и на други места не е така. Все пак при Ахелой се откри една от най-модерните пречиствателни за отпадни води. Стига сте чернили нашето море. Като не го искате, хофете си по Гърция и оставяхте парите на тях. Следващата зима, отново ще ни бликорат границата, не се съмнявайте в това.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Следващата зима, отново ще ни бликорат границата, не се съмнявайте в това.

но това по никакъв начин не им замърсява морето Wink

Който го е страх от мечки, не ходи в гората.

# 29
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
х-л Диамант Казанлък

# 30
  • Мнения: 6
Здравейте! Дали някой има актуална информация по въпроса? Аз мислех да отседна в Бор във Велинград, но след прочетените коментари започнах да се колебая.. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт