Стоматолози в София

  • 132 530
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
Д-р Мая Живкова
кабинетът й се намира в Хиподрума.
Мога да оставя мобилен телефон - 0889217402.
Страхотен специалист!

# 16
  • Мнения: 240
Мили майчета чета и се чудя кой да избера.В момента много съм го закъсала със зъбите.Интересувам се от стоматолог хирург,който прави и инплантанти/мисля че така се казваха/.Много,ама много ме е страх!!!!!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 170
И пак за Люлин:
д-р Светлана Гюрова, много готина като човек и добър професионалист
И не е скъпо!  thumbsup
Люлин, бл. 308, вх. Б, ап. 1
тел. 243343
0889/855490

# 18
Скъпа Галя, имплантатите са доста сериозна и изключително скъпа манипулация. Можеш да звъннеш на д-р Мая Живкова, координатите й съм посочила по-горе. Кажи й, че телефона си го взела от форума и bojurche го е публикувала. Поговорете си, отиди при нея да те види и ще ти даде съвет! Не се притеснявай!

# 19
  • Мнения: 984
детски стоматолог
д-р Николета Маркова
бул. Дондуков№26А тел 981-00-00
Медстон/на ъгъла с раковска
препоръчвам я за малките калпазани, кабинета и е целия изрисуван с Немо, беше гост при Мартина Вачкова, ако някой го е гледал това предаване , много внимателна, любезна и децата много я харесват. Имам познато момченце което беше при нея за три пломби, като преди това бяха сменили 2 зъболекари хапеше ги, ставаше от стола и ги биеше като отидоха при нея все едно не е същото дете и на всяко дете дава подарък

# 20
  • Мнения: 131
А да знаете добър стоматолог в Младост,който да работи със Здравната каса? Кажете ми моля ви ако знаете - както адреса и работното време.

# 21
Д-р Албена Бачварова
За Надежда-2 до пицария Верона.
Страшно приветлив човек.
Тел. и е 0898710315

# 22
Мога да препоръчам изключително добър специалист в "Дружба", 28-ма поликлиника, ет.4, д-р Александър Тинчев. Работи със здравната каса, но по-важното е, че е изключително способен.
Ако Ви интересуват координати за връзка, пишете ми на v_part@yahoo.com, защото имам само мобилен телефон и незная дали е добре да го давам публично. Simple Smile

Успех!

# 23
Най-добрият специалист, на когото съм попадала и когото мога да препоръчам е Д-р Александър Тинчев, 28-и ДКЦ, "Дружба", ет.4, каб. 411. Телефон в кабинета: 978 08 22/ втр.275. Работи със Здравна каса.

# 24
За безболезнен и качествен ремонт на зъбите, с две ръце ви препоръчвам д-р Десислава Илиева- работи със Здр. каса, кабинетът и е в центъра и винаги е откликвала на прищевките ми, колкото и глупави да са. Много е внимателна и акуратна в работата си. А и цените са много приемливи. Телефонът й е 0887/ 52 63 23 Успех на мамите с болни зъбки Mr. Green

# 25
  • Мнения: 450
Здравейте,мами.
Бихте ли ми препоръчали стоматолог в района на ВМА?
Благодаря ви предварително Grinning

# 26
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Д-р Филка Даилова-стоматолог
ул.Хан Аспарух №2(до 5-те кюшета)
тел.952-08-53
GSM:0887 857 942


Много мила и внимателна,работи и с деца.

# 27
  • София
  • Мнения: 903
горещо ви препоръчвам д-р Силвия Попова. Тя е по принцип детски стоматолог, но работи и с възрастни. Кабинета й се намира на ул. Охрид , но за съжаление незнам кой номер. Много е внимателна, работи много качествено и има страхотен подход към децата. Телефона й е:02/ 8335 447.

# 28
  • Мнения: 193
детски стоматолог
д-р Николета Маркова
бул. Дондуков№26А тел 981-00-00
Медстон/на ъгъла с раковска
препоръчвам я за малките калпазани, кабинета и е целия изрисуван с Немо, беше гост при Мартина Вачкова, ако някой го е гледал това предаване , много внимателна, любезна и децата много я харесват. Имам познато момченце което беше при нея за три пломби, като преди това бяха сменили 2 зъболекари хапеше ги, ставаше от стола и ги биеше като отидоха при нея все едно не е същото дете и на всяко дете дава подарък
Твоята препоръка ме накара да заведа синът ми при д-р Маркова. Останах много доволна от отношението и професионализма и. Синът ми беше като хипнотизиран от нея. Беше много изпълнителен /нещо нетипично за него/. Накрая си тръгнахме и с подарък. В кабинета има кош с опаковани малки играчки за "послушните" пациенти.

# 29
Доц. д-р Николета Маркова е наистина много добър специалист, тя е неоспорим професионалист и работи с деца от най-ранна възраст. Подкрепям всяка майка, която иска за първи път да въведе детето си в света на устната хигиена и грижата за зъбките  Simple Smile
Първата среща със стоматолог е особено важна, защото може да изиграе решаваща роля за по-късното отношение на детето към зъболекарите и да формира у него страх, който може да остане завинаги.
Точен адрес: на ъгъла на ул. Раковска и бул. Дондуков, срещу Операта, телефон за записване на часове: 981-00-00 (Медико-стоматологична клиника "МЕДСТОМ")
Успех малчугани
  Flowers Sunflower

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 17:02 от feruchka

Общи условия

Активация на акаунт