Всичко живо да се пази, февруарчетата вече ходят. - Тема 3

  • 59 305
  • 502
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 165
Доколкото си спомням глутена не се въвежда постепенно, то си е еднакво дали ще дадеш 1 лъжица или цяла купичка. Това са глутеновите нишки в хляба, където го правят да втасва.

# 166
  • София
  • Мнения: 52
jiji_m ,Абсолютно вярно! Peace

# 167
  • Varna
  • Мнения: 81
Доколкото си спомням глутена не се въвежда постепенно, то си е еднакво дали ще дадеш 1 лъжица или цяла купичка. Това са глутеновите нишки в хляба, където го правят да втасва.
Ами значи съм го вавела  Grinning Днес ще и направя овесено-ябълкова каша тогава  Simple Smile
А за краве и кисело мляко нямам намерение още да давам ,само се информирам кога да започна.
Лек и спорен ден мамчета Simple Smile

# 168
  • Мнения: 19
Хайде и аз хем да се запиша за темата, хем и да ви попитам.. от кога мислите да започнете да давате попара? Аз глутена го въведох..обаче не знам сиренето от кога започва да се вкарва в яденето  newsm78

# 169
  • Мнения: 54
Хайде и аз хем да се запиша за темата, хем и да ви попитам.. от кога мислите да започнете да давате попара? Аз глутена го въведох..обаче не знам сиренето от кога започва да се вкарва в яденето  newsm78
   На нашата ритла пробвах ме да даваме сирене, но само домашно.Май не го харесва много, дали е защо -то е солено?А то солта е забранена първата годинка.Но проблеми, като алергии, нямаше.Но все пак избягвам да давам.Има толкова други неща за опитване!  Simple Smile   Момичета, да ви попитам.Някой има ли проблеми с изплащане на майчинство тези месеци??От ката смениха шефката на НОИ, нещо чисто се обърках?  ooooh! Клона при нас е в ремонт, а нямам пик код, да проверявам през интернет?  Thinking

# 170
  • Мнения: 19
ааа аз знам,че за бебета сиренето винаги трябва да се обезсолява

# 171
  • София
  • Мнения: 6 259
И аз дадох вече глутен, като попарата мисля да я въвеждам, като Пресо стане на 7 месеца (по-точно сиренето и маслото, мисля да правя попарата с безмлечната каша). Аз лично на каката до 3-год. възраст домашно сирене не давах заради технологията - обикновено се прави от непастьоризирано (разбирай сурово) мляко  Peace

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 81
Здравейте, надявам се да приемате нови мами в темичката ви  Simple Smile
Имам си малко момченце, роди се на 24.02.2012 год и е на мама малкия дундьо  Grinning
Чета колко много сте напреднали със захранването. Ние се захранваме от началото на седмицата. Започнах с картофче, но не му хареса и смених с картоф и морков. Харесва му, но още не е свикнал че трябва да отваря устата и да го гълта и се получава нещо между близане и засмукване и едно разбира се голямо мазане  Grinning

# 173
  • Мнения: 19
rosinka_k ей сега в началото на захранването са най-сладки, всичко им е ново като вкус Simple Smile Дано бебчето ти не е от злоядите и всичко да си хапва. При нас общо взето мина леко, каквото съм му дала..винаги си го изяжда Simple Smile Успех

# 174
  • Мнения: 74
това с глутена ми е пълна мъгла,мързеланка е опитала-зеленчукови,плодови и от седмица месни пюрета.сега какво следва-незнам.

# 175
  • Varna
  • Мнения: 81
това с глутена ми е пълна мъгла,мързеланка е опитала-зеленчукови,плодови и от седмица месни пюрета.сега какво следва-незнам.
Ние сме на 6 навършени месеца и съм въвела и жълтък и глутен.А от месните пюрета: пилешко,заешко и пуешко.Хапваме и каши.Фаворит ни е банановата Simple Smile

# 176
  • Мнения: 172
това с глутена ми е пълна мъгла,мързеланка е опитала-зеленчукови,плодови и от седмица месни пюрета.сега какво следва-незнам.
Ние сме на 6 навършени месеца и съм въвела и жълтък и глутен.А от месните пюрета: пилешко,заешко и пуешко.Хапваме и каши.Фаворит ни е банановата Simple Smile
Еха!Ти на 3 месеца ли захрани!?

# 177
  • Varna
  • Мнения: 81
това с глутена ми е пълна мъгла,мързеланка е опитала-зеленчукови,плодови и от седмица месни пюрета.сега какво следва-незнам.
Ние сме на 6 навършени месеца и съм въвела и жълтък и глутен.А от месните пюрета: пилешко,заешко и пуешко.Хапваме и каши.Фаворит ни е банановата Simple Smile
Еха!Ти на 3 месеца ли захрани!?
На 4 навършени.Като започна петия въведох зеленчуковите и плодовите пюрета,а през шестия месните и жълтъка.Сега през седмия въведох каша и глутен.

# 178
  • София
  • Мнения: 9
Ние сме на 6 месеца и също сме се захранили със жълтък, глутен има и едно пюре спагети със шунка, от месата пиле, риба. Хапваме каши с най-различни вкусове, ами сега за това се сещам  Thinking

# 179
  • Мнения: 74
мале тази темичка тук зацикли.....ей тоз ФЕЙСБУК ,

Общи условия

Активация на акаунт