Всичко живо да се пази, февруарчетата вече ходят. - Тема 3

  • 59 570
  • 502
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 86
Ами никой не му се пише тука бе  Mr. Green
Тео вече има два зъба и е много сладък, как лети времето:) Иначе е с хрема покрай това променливо време, уж се оправихме, ама вчера по морето и снощи пак сополки ....ужас! Иначе за захранването я караме на плодове и зеленчуци само....скоро сме на консултация и ще видим какво ще каже педи, тя каза жълтък да давам ама аз се ослушвам...страх ме е.... ooooh!

# 181
  • Мнения: 782
Фейсбука уби форумите, както и акъла на хората  Mr. Green

Анита също има два зъба. Въвела съм зеленчуци и плодове, пиле и пуйка, от миналата седмица почнах глутена с овесени ядки  Simple Smile

# 182
  • Мнения: 208
Да се разпиша и аз тук. Теодора е също с 2 зъба. Мисля, че я мъчат и другите, но нещо не виждам къде и дали скоро ще е следващия.
От вчера е християнче. Попът каза, че това е най-хубавата възраст за кръщаване. Ревна след като я позадържаха повече в казана иначе се кефеше и издържа почти час.

Аз си продължавам за сега с BLW горе долу с приличен успех

# 183
  • Мнения: 86
Сави качи клипче моля те, във фейса де, много ще ми е интересно да я видя как яде Тедка.  Mr. Green Тео иска да си хваща неща, дадох му веднъж парче круша и цялото 1/4 круша си го набута в устата, а на мен ми прималя.  Mr. Green Та Сави малката не прави ли така, аз не дочаках да видя какво ще направи ами му го извадих от устата, ама ми се ще да не му чупя хатъра дет се вика, искам да му дам банан да гризе сам и да си го държи.... Thinking Ама пусто шубе...

# 184
  • Мнения: 208
Доби, при Тедка е обратното. Хич не се сеща да си го закара в устата. А често стиска в ръка докато стане на пихтия. Та нашето BLW се състои в това аз да държа парчето, а тя да отхапва. Дъвче си, но и много дълго го държи в уста. Отне и време докато се научи да гълта и не съм сигурна до колко се е научила с това гълтане. Засега е половинчата работа и затова не съм снимала клипчета. Като цяло не е станало интересно още

# 185
  • София
  • Мнения: 150
Много ме е страх с това гълтане и парченцата храна. Няколко пъти и давах мънички такива или тя сама си отхапваше, но започва да се дави и го изкарва навън. Прави физиономии сякаш ще повръща и настръхвам да не стане лошо. Днес дори и дадох съвсем малко парченце, почти пихтиесто и пак така. Как могат да гълтат пюретата, а това да им е толкова трудно.

# 186
  • Мнения: 86
Доби, при Тедка е обратното. Хич не се сеща да си го закара в устата. А често стиска в ръка докато стане на пихтия. Та нашето BLW се състои в това аз да държа парчето, а тя да отхапва. Дъвче си, но и много дълго го държи в уста. Отне и време докато се научи да гълта и не съм сигурна до колко се е научила с това гълтане. Засега е половинчата работа и затова не съм снимала клипчета. Като цяло не е станало интересно още

Разбирам  Grinning ще свикне малко по малко, всяко детенце се учи с различен темп, важното е да има постоянство. Аз на Тео му държа какъвто добре узрял плод имам и той си гризка, страх ме е иначе да не се задави и по скоро дали аз ще реагирам адекватно...Иначе си хапва парченца, вече не пасирам храната, а намачквам с вилица, чак му се чудя, но щом така му харесва няма да го връщам назад с пасиране.  Peace Мен пък нещо ме притеснява от вчера, ака едни такива тъмни акота, нещо като тъмно кафяво-черно със зелен отенак/сори за описанието/ та се чудя възможно ли е да е от банана, който въвеждам или по скоро от сините сливи, ама тях съм ги въвела отдавна и нямаше досега подобно оцветяване... newsm78 А иначе за пасирането всяко бебче си показва кога е готово за парченца, щом се дави е добре да се пасира до гладкост, и периодично да се пробва дали има напредък и дали започва да приема парченца... Peace

# 187
  • Мнения: 782
Анита също не  харесва пасирана храна. От около седмица оставям по нещичко по-едро в храната. Днес беше просо, което не й хареса особено.  Crazy

# 188
  • Мнения: 172
Анита също не  харесва пасирана храна. От около седмица оставям по нещичко по-едро в храната. Днес беше просо, което не й хареса особено.  Crazy
Ами,тя мойта снаха,да не е кокошка я,че да й хареса Mr. Green

# 189
  • София
  • Мнения: 6 260
На Пресо вече му дадох оризови бебешки бисквити и коричка хляб (плодовете са в мрежичката). Сам си ги държи и дъвчи, ама си ги изпуска; веднъж глътне, друг път - избута с език и така...  Peace

# 190
  • Варна
  • Мнения: 320
абе ти тоя Пресо кога ще го покажеш  Mr. Green или съм пропуснала  Mr. Green

п.п. какви са тези оризови бисквити?

# 191
  • София
  • Мнения: 6 260
А, показвала съм го 1-2 пп. във ФБ... Бисквитите са на Органикс, сега ще изровя линк; иначе пробва първо чисти оризови, сега е на такива с ябълка и канела, имам и 1 пакет с боровинки. За след 7 месеца са, а аз още не давам неща с кристална захар и намерих само тези на пазара...

# 192
# 193
  • Мнения: 208
Доби, при Тедка е обратното. Хич не се сеща да си го закара в устата. А често стиска в ръка докато стане на пихтия. Та нашето BLW се състои в това аз да държа парчето, а тя да отхапва. Дъвче си, но и много дълго го държи в уста. Отне и време докато се научи да гълта и не съм сигурна до колко се е научила с това гълтане. Засега е половинчата работа и затова не съм снимала клипчета. Като цяло не е станало интересно още

Разбирам  Grinning ще свикне малко по малко, всяко детенце се учи с различен темп, важното е да има постоянство. Аз на Тео му държа какъвто добре узрял плод имам и той си гризка, страх ме е иначе да не се задави и по скоро дали аз ще реагирам адекватно...Иначе си хапва парченца, вече не пасирам храната, а намачквам с вилица, чак му се чудя, но щом така му харесва няма да го връщам назад с пасиране.  Peace Мен пък нещо ме притеснява от вчера, ака едни такива тъмни акота, нещо като тъмно кафяво-черно със зелен отенак/сори за описанието/ та се чудя възможно ли е да е от банана, който въвеждам или по скоро от сините сливи, ама тях съм ги въвела отдавна и нямаше досега подобно оцветяване... newsm78 А иначе за пасирането всяко бебче си показва кога е готово за парченца, щом се дави е добре да се пасира до гладкост, и периодично да се пробва дали има напредък и дали започва да приема парченца... Peace


това към черно не звучи добре. АКо още продължава звъни на пед. Обикновено черното може да е кръв. Иначе е нормално да потъмнеят от тия неща, а и ако се задържат повече в червата (т.е. ака през ден-два и повече)

# 194
  • Мнения: 25
На Органикс продуктите ги има в Сладурите, другия път ще взема от тези бисквитки, да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт