Всичко живо да се пази, февруарчетата вече ходят. - Тема 3

  • 59 590
  • 502
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 463
Саши за разлика от батко си е спокоен в количката,може с часове кротко да си седи и разглежда.С батко му който проходи на 9 месеца количката я махнах когато навърши година,нямаше смисъл да бутам количка и да гоня дете по кръстовищата.От скоро го вадя от количката по детски площадки но преди не ходеше и нямаше особен смисъл.Много обича да се люлее,на пързалка още не съм го пускала защото все са мокри и мръсни.
Правихме му изследванията.Хемоглобинът му е 111,няма забележки но ми направи впечатление,че лимфоцитите му за по-високи от референтните стойности предполагам заради скорошно прекарания вирус.

# 406
  • Varna
  • Мнения: 81
Здравейте мами! Обмислям скоро време на дам на моята госпожица кисело мляко.Имам възможност да и правя домашно.Казах ми ,че в началото имало пропорция мялко:вода ,но незнам каква е?
Дано да успеем да се опазим от грипа!
Лек и спорен ден!

# 407
  • Мнения: 182
Привет от нас! Hug
   Отдавна не съм писала тука.Влизам да почерпя виртуално за рождения ден на моето момче.Днес става на 1 г.,когато ли мина това време!Да ми е здрав,щастлив,послушен.
   Честито и на другите пораснали дечица!

# 408
  • Мнения: 2 463
pisiana,да ти е жив и здрав!  bouquet
Tamina,нямам представа,все се каня и скоро ще си купя машинка за кисело мляко. Peace

# 409
  • Мнения: 98
Честито на всички пораснали февруарчета  newsm38
Домашно кисело мляко си правя всяка седмица, става с одеало, не ти трябва машинка  Peace а бебка яде от 3 месеца поне от него ,никога не съм разреждала,подслаждала и т.н.

# 410
  • Мнения: 182
Честито на всички пораснали февруарчета  newsm38
Домашно кисело мляко си правя всяка седмица, става с одеало, не ти трябва машинка  Peace а бебка яде от 3 месеца поне от него ,никога не съм разреждала,подслаждала и т.н.



  И аз така правя домашно кис.мляко-с одеало,става идеално:гъсто и вкусно!За съжаление още не мога да му давам кис.мляко,но като гледам май започва да му минава тази непоносимост към млечните.

# 411
  • Мнения: 1 332
Здравейте мами,моя бебчо вече е на 1годинка и 7дни,но още си нямаме зъбче:( иначе детенце се храни добре,спинка си по 2 пъти  на ден по 2часа и цял ден проучва къщата и прави белички.Пожелавам ви много усмивки с вашите слънца,хубав и слънчев ден:)

# 412
  • София
  • Мнения: 6 260
Miranda, няма дете, останало без зъби  Wink

# 413
  • Мнения: 1 332
Да,но милото иска солетка, иска разни неща които др.деца си хрупат,а не може.....поне си има и хубава страна де,не яде боклуци Laughing

# 414
  • Мнения: 2 463
Да,но милото иска солетка, иска разни неща които др.деца си хрупат,а не може.....поне си има и хубава страна де,не яде боклуци Laughing
Точно така.Пожелавам зъбките да пробият безпроблемно. Peace

# 415
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, мами на февруарски бебета!
Честит празник на всички ни, също така и честит рожден ден със закъснение на всичките ни джудженца. От отдавна ви чета и много сте ми помогнали, реших и аз най-накрая да се включа Simple Smile
Моята Калина тъкмо навърши годинка и една седмица и аз, и тя се тръшнахме от варицела - безценно изживяване. Всичко отшумява, вече съм специалист по тази шарка, така че съм насреща Tired Face

# 416
  • Мнения: 208
Gvendata, добре дошла. Много рано с варицелата. Поне после в ДГ и в Ясла няма да ги кара, т.е. ще пропуснеш отсъствие от работното място. Та си има и положителни страни

# 417
  • Мнения: 182
и аз мисля,че по добре шарките да се изкарват като дете:по леко се понасят.Аз лично не съм боляла с нито една от видовете шарки,макар че имала съм контакт с болни-сигурно имам имунитет.

# 418
  • Мнения: 1 332
мами хайде да из коментираме тази статия,много ми е интересно как мислят другите.Предвид,че имам вече 4 познати с болни деца заради ваксините аз съм твърдо ПРОТИВ.
http://blog.zepir.com/bg/blog/view/id/73/GERB-vnasiat-otrovna-va … a-momichenca.html

# 419
  • Мнения: 2 463
мами хайде да из коментираме тази статия,много ми е интересно как мислят другите.Предвид,че имам вече 4 познати с болни деца заради ваксините аз съм твърдо ПРОТИВ.
http://blog.zepir.com/bg/blog/view/id/73/GERB-vnasiat-otrovna-va … a-momichenca.html
Тази статия не съм я чела но съм чела по темата с тази ваксина.Ами какво да кажа добре че нямам момиче.Стигат ми другите ваксини.

Общи условия

Активация на акаунт