ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ ..::20::..

  • 22 685
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
Що ги хвалиш, Маме, позна точния резултат ли? Laughing   Hug

Всички голове обаче са много яки.

# 46
  • Мнения: 2 280
Louren, аз вече си направих фентъзито, ако искаш направи една прайвит лига само за нас и сложи тук кода.

Ето и правилата:

 Във всеки състав трябва да има:
-2-ма вратари
-5 защитника
-5 халфа
-3 нападатели
 Може да изберете най-много по трима играчи от един отбор ( ако сте избрали трима от Тотнъм например, но по време на трансферния прозорец играч на друг отбор стане такъв на Тотнъм не е проблем-допуска се да са повече от трима в този случай)
 Всеки играч си има цена. Общият сбор на цените на играчите не може да надвишава 100 млн. паунда при първоначалния подбор. По време на сезона цените варират в зависимост от това колко участници в играта го купуват/продават преди началото на всеки кръг.
 При избора на играчите за всеки кръг в състава трябва да има поне 1 вратар, 3-ма защитника и поне 1 нападател.
Избраните футболисти могат да играят само на поста си, т.е не може да бъда поставен примерно защитник като нападател.
 Всички промени по отборите трябва да се правят преди изтичане на крайния срок преди всеки кръг, за да бъдат активни за кръга от играта, който следва.
 Внимателно избирайте капитана си за даден кръг. Неговите точки се удвояват. Ако капитанът не е играл нито една минута, автоматично се заменя от резервния капитан. Ако нито един от двамата не е играл поне 1 минута, няма да има играч от отбора с удвоени точки за кръга.
 Капитанът не може да бъде ваден от схемата или трансфериран. Преди да извършвате действия с даден играч се уверете, че не е капитана на отбора.
 Капитанът на отбора може да е различен всеки кръг.
 Ако някой играч, поставен от Вас в схемата на отбора ви не е играл за отбора си, бива заместен при смятане на точките от резервен състезател, ако той е взел участие в мача.
 Всеки мениджър може да променя схемата на игра на неговия отбор преди всеки кръг-4-4-2, 3-5-2, 4-3-3 и т.н.
 Преди всеки кръг може да се прави по 1 трансфер. За всеки следващ--> -4 точки.Ако не се възползвате от трансфера си за дадена игрова седмица, ще може да го прехвърлите за следващата като тогава ще имате възможност да направите не един, а два трансфера без загуба на точки. Не се допуска натрупване на неизползвани трансфери.Максимум два трансфера на седмица без загуба на точки, при положение че предходния кръг не сте се възползвали от правото си на трансфер.
 Два пъти през сезона може да се сменят неограничен брой играчи по избор, без това да се отрази негативно на точковия актив,т.нар. Wild Card.Единият път по избор през сезона, а другия през януарския трансферен прозорец (01.01.2013 до 02.02.2013г.

Как се смятат точките:

  За участие в мача  +1 точка
 За участие поне 60 минути   +2 точки
 За всеки гол, отбелязан от защитник или вратар  +6 точки
 За всеки гол, отбелязан от полузащитник  +5 точки
 За всеки гол, отбелязан от нападател  +4 точки
 За всяка голова асистенция  +3 точки
 Ако вратар не е допуснат гол и е играл поне 60 минути и защитник играл поне 60 минути за отбора си и той не е допуснал гол   +4 точки
 Ако полузащитник е играл поне 60 минути и отбора му не е допуснал гол  +1 точка
 За всеки 3 спасявания от вратаря на вашия отбор  +1 точка
 За всяка спасена дузпа   +5 точки
 Бонус точки ( от 1 до 3) за най-добър играч в мача
  За всяка изпусната дузпа   -2 точки
 За получени два гола от вратар и защитник, участвал в мача  -1 точка
 За получен жълт картон  -1 точка
 За получен червен картон   -3 точки (независимо дали е директен червен или за два жълти в един мач.)
 За автогол  -2 точки

Напомням ви, че може да се правят неограничен брой промени до началото на първия кръг през август, без това да да се отразява после на актива ви.


Кодове за други лиги:

DataBG: 19921-7464
DataBG HTH: 19921-7476
GongBG: 92056-29305
Гонг BG HTH :94935-30083
Good Managers: 57896-19651
Good managers head-to-head: 57896-19696
EPLTalk.com: 17576-6459
Fantasy Football 2012-2013 : 65830-22021

# 47
  • Мнения: 412
Готово!  newsm53Трнасферното лудо лято може да започне сега! Харчете разумно.  Smile

http://fantasy.premierleague.com/

Premiersheep

Classic league 111683-202574

Head-to-head league 111683-202584

# 48
  • Мнения: 2 280
Там съм  Peace

# 49
# 50
  • Манчестър
  • Мнения: 2 483
 Simple Smileзапис

# 51
  • España
  • Мнения: 1 194
Тази вечер е доста футболна! Що така няма никой на линия?! newsm78 newsm78
Аз лично гледам Германия-Аржентина и мачът е доста интересен!!! Меси изпусна дуспа(по скоро вратарят я спаси,като тъкмо беше влязъл в игра,щото изгониха първия)! Урааааааааа  1 на 0 ,май автогол на Кедира Laughing!!!
Нашите как вървят срещу Кипър?

# 52
  • Мнения: 17 982
1:0 за нас.
Мицански вкара  Peace

# 53
  • España
  • Мнения: 1 194
Мерси,Градска!
Меси тъкмо вкара тук- 2 на 0  за Аржентина! Моите водят по всички флангове  newsm44

# 54
  • Мнения: 2 280
BREAKING: Man Utd agree £24m deal to sign Robin van Persie from Arsenal. 4-yr deal, terms & medical in next 48 hours

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2012/Au … n-van-persie.aspx

 #Cussing out

# 55
  • España
  • Мнения: 1 194
Блу,превари ме с новината! Hug
Ди Мария заби такъъъъъъв гол,че германците чак звездички видяха!! Класика! Красота! 3 на0 за нас!

# 56
  • Мнения: 5 057
BREAKING: Man Utd agree £24m deal to sign Robin van Persie from Arsenal. 4-yr deal, terms & medical in next 48 hours

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2012/Au … n-van-persie.aspx

Блу, тъкмо викам ей сега ще поразбудя темата, а ти ме превари. Аз намирам новината за доста приятна така в разгара на лятото  smile3521

# 57
  • Манчестър
  • Мнения: 2 483
Местната клюка отдавна спрягаше това.Лошото е,че на Митко шансовете за игра съвсем се изпаряват, а 31 Август наближава. Местните вестници не пишат нищо по въпроса.

Аз лично съм малко със смесени чувства за РВП ,но няма да е първия преминал във вражески отбор. Още едно име в листа на изменниците начело с Фигочи тн.

Ама го метнах във фантази отбора,макар,че е под Арсенал.


# 58
  • Мнения: 2 280
Голям ход на съра... събира 2мата най-добри нападатели на Острова... Ако нещо не се случи и РВП си е във форма... няма да имате стигане.
Айде влизайте повече хора във фентъзито, много е интересно Simple Smile

# 59
  • Мнения: 412
Айде влизайте повече хора във фентъзито, много е интересно Simple Smile
Кажи им де!  Laughing Не мога да разбера за какво се дърпат като накрая сами ще се бутат и няма да искат да свършва. Има си някаква интрига все пак.  Laughing Аз ще агитирам допоследно, на всяка страница ще ги поствам кодовете и имената.  Laughing


А за Ван Перси ... да си призная не бях за този трансфер, но не защото не харесвам холандеца - напротив. Просто за мен това не беше най-необходимият ни трансфер. Имаме си човек за тази роля, но някой /който аз уважавам, но в случая не разбирам/ реши, че не ни е нужен и като не го ползвахме цял сезон много спечелихме, няма що! Дори не може да се каже, че имат кой знае каква разлика във възрастта - само две години, но пък сигурно почти толкова време като отсъствие от терена поради контузии му се събира на Ван Перси за последните пет сеезона. Не знам, за мен това си беше странно развитие на нещата - искаме да се отървем от един качествен и сработил се с отбора голмайстор, за да плащаме много повече на друг, който не се знае ще повтори ли предния си сезон или няма да успее да запази форма поради контузии. Много въпросителни, а отговорите ще си ги получа в следващите няколко месеца.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт