АПРИЛчета'2009!

  • 63 266
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 211
Аничка, мислех, че като надникна вече ще чета за щастливата новина Crazy

рони, каква бактерия имате?

Поем, в Трявна препоръчвам Калина палас-много добър хотел.

Ние се върнахме от Царево в събота и на следващия ден Вики беше с повръщане и разстройство. Вече е по-добре и ще я пускам утре на ясла, че ми свърши почти отпуската, а аз не съм си починала.

# 46
  • Мнения: 2 090
Олче, много се радвам за новостите и постиженията при Вели. Hug Heart Eyes
За дивотиите които измислят децата, думи нямам. Толкова са изобретателни и от нищо нещо (и то опасно) правят понякога. ooooh!

Аничка,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Hug


# 47
  • Мнения: 7 107
Ахъм, темата е една такава в тихо очакване на малката хитруша, но бебоната с характер си умна отсега - на кой му се излиза при горещини от 43.5 градуса навън. Ще се оправи малко времето и детето ще си вземе само решението, че вече става. Аничка, сигурна съм вече, че ти е повече от досадно и тягостно това очакване (найй-вече заради любимото роди ли/още ли не си родила), но после се забравя.  Hug и  Heart Eyes
Вери, дано да сте излекували вируса на Вики.
Олче, браво за новите постижения на Вели! Извънредно много ме радва тази новина!  Heart Eyes И щуротиите им много ме зарадваха.  Mr. Green Сега обаче покрай олимпиадата има такива водни моменти, че не знам как точно ще си обясняваш грешката, че си ги спряла от тренировките им. Я гледай синхронното плуване и се поправи.  Wink
Деси, сигурно Ани и Саши са се лекували превантивно, за да няма повече ушоболи при вас.  Hug Heart Eyes
Вери, пневмококита лекуваме. След две седмици ще знам дали Макситролът е изтребил троловете.
На моето съкровищенце преди две седмици много рязко му се появи аз-ът. Обаче с него някакви страшно странни прояви започнах да наблюдавам. Шменти, че е шестгодишна за ужас на истинските шестгодишни девойки и младежи. Вече иска тя да е майката и ако случайно я назова по име не ми се слушат виковете след това. Крещи, за да провери реакциите. Вчера се провикна на заградената детска площадка за ужас на едно бабе, поседнало на пейка с прясно заспалото бебе. Понеже бабата тръгна да възпитава, я пратих да чете табелата с какво точно предназначение е площадката и тя взе да го дава извинително. А аз вече се хващам, че правя повече забележки от нужното.  Последната ситуация мен специално последната проява ме изненада, защото пази тишина, когато минаваме край колички.

# 48
  • Мнения: 581
Здравейте на всички. отпуската свърши а аз въобще не я усетих. Бяхме и на море и на планина. След планината веднага се топнахме в морето и резултата е .... За Гпигори повръщане и разтройство. Изглежда на детето не му е понесла рязката разлика в температурите. Сега стоим на хладно да се лекуваме. Относно самостоятелноста - може сам да отиде до тоалетната, да си свърши работата , сам се съблича, но за обличане въобще не става дума. Надявам се в градината да го научат. Колело също не кара. Опитвах се да го науча да върти педалите, но не успявам. Все си казвам, че сигурно не му е дошло времето.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз съм в тихо очакване на хубавата новина, но да не изнервям ани4ка с подпитване и аз. Hug Heart Eyes  bouquet

Като ви чета за този вирус, лошо ми става. Не смея да се хваля, че това лято (пък и миналото Rolling Eyes) не си го донесохме от морето. Да не ме чуе Twisted Evil.. Забелязала съм, че и транзитно минавайки през определени курорти, просто няма начин да не "намажем". Лозенец, визирам. Sick

Много  Hug на най - дяволития ни "АЗ" в темичката Flutter, ронка да изтребвате гадовете бързо.

поем, все забравям, не съм ходила в Трявна аз, и да искам не мога да съм полезна. Hug Последната седмица на август съм отпуска, и ако имаме възможност, бих завела някъде дечурлигата, че изтрещяхме дружно от скука, еднообразие и жега. Може и натам да се ориентирам, но по - скоро към Сандански клоня. Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 1 520
Хайде всички обзавели се с кофти вирус да се похвалят, че е минал и заминал вече.  fingerscrossed

Рони
, стискам палци Макситрола да си свърши работата.  Hug
Поемче, забравих по-рано да напиша, че имам много хубави спомени от Трявна. Не че ще съм ти много полезна, де. Не мога да дам координати на място, защото последно ходихме като бременеех с баткото  Grinning Но самото градче е много симпатично за разходки и който познат е ходил в последствие все доволен се е връщал. Не мога да ги сравнявам със Сандански, понеже там не сме отсядали, но ровейки се тия дни по разни темички, попаднах на инфо, че лятото там било доста горещо. То си зависи и от човек, все пак.

Аз моите хубостници в крайна сметка ще ги пращам една седмица с баба и дядо във Велингард в края на месеца. Дано пък не се развали нещо времето, че там си е по-планинско. Срам, не срам, ще си призная, че го чакам този момент като почивка за мен. Въпреки че съм си набелязала доста задачки за отхвърляне, си мечтая и как ще отразим с половинката поне 1-2 кина и някое помотоване по магазините в по-спокоен вариант.  Heart Eyes Само да сме здрави всички.  Praynig

Най-накрая се наканих и качих снимки от Тасос. Заповядайте, на който му се гледа http://jiju.snimka.bg/travel/tasos-07-2012.694164.28040141.
Малко са еднообразни, все по плажа сме снимали, но тази кристална вода как да не я снима човек. А "градските" пейзажи са от едно селце бих го нарекла, на вътре в острова, което е било столицата им преди доста години.

Аничка, пиши след тоновете днес. С теб сме - бебката си знае кой момент да избере.  Hug

# 51
  • Мнения: 3 211
Джиема, страхотни снимки! Как понесе на малките пътя до там?
Ох, много ни е далече Гърция, а вече се отказвам от българското черноморие, заради тези вируси, но пък като живеем на морето е грехота да не ходим Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 5 079
Джиема, напълнихте ми душата с тези снимки. Сладури. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря, че сподели тази красота с нас. Много ме зареди. Hug

Стискайте палци на ани4ка... Praynig Praynig Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 1 520
Джиема, страхотни снимки! Как понесе на малките пътя до там?
Ох, много ни е далече Гърция, а вече се отказвам от българското черноморие, заради тези вируси, но пък като живеем на морето е грехота да не ходим Thinking
Да ти кажа доста добре се справиха - аз имах малко притеснения. Реално от София бяха 350-360км, което звучи доста приемливо, но пък няма магистрали и се кара по-бавно (не сме по екстремните скорости и спазваме всички ограничения). Пътуването ни беше 6 часа, с почивките 7. Но возенето с ферибота разнообразява (на децата им беше много забавно). Отделно и някаква част от пътя спаха, та добре се получи като цяло. Бях им приготвила книжки и играчки в малките ранички да си разглеждат. Бяха наизвадили всичко и заринали колата, но така пътуваме ние Simple Smile. Отделно се опитваме и да играем на разни игри, като на думи или животни. Казвам опитваме, понеже Гергана естествено трудно се справя, но пък тя си се включва, когато и както реши и се смеем повечко Simple Smile
Отплеснах се, но исках да кажа, че не е толкова тежко. За вас може би е вариант с една нощувка да правите по пътя някъде преди излизане от Бг.  Hug

Стискайте палци на ани4ка... Praynig Praynig Praynig

Стискам  Praynig. Аз надникнах в отчетната й темичка и май се е запътила снощи към родилното. Олче, имаш ли повече инфо?

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 11:48 от Jiema

# 54
  • Мнения: 2 090
Аничка не е родила още, но от снощи е в родилното. Тази сутрин е била на система за предизвикване на раждането, но бебка все още не е готова да излезе (опасно лъвче ще се окаже това дребното, ей  Laughing). Утре сутринта пак ще й слагат система, стискайте палци вече да се реши да излиза мъничето.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Аничка е добре, спокойна, и просто чака. Направо се гордея с нея, не че щото ми е сватя. Laughing Heart Eyes Пожелавам й наистина скорошно и много леко и бързо раждане. Praynig

Jiema, снимките са наистина страхотни, радост за окото. Дечицата са много милички, а и ти с това сладко коремчееее  Heart Eyes Хареса ми в Тасос  Mr. Green, каква кристална вода, каква прекрасност!  Nature Sunny

Малко нови снимки и от нас, тези в края са съвсем пресни, от днес. Реших да си забравя предразсъдъците вкъщи и пуснах децата в сухия фонтан (по принцип съм против  Embarassed) и те милите направо си умряха от кеф. Crazy И сега след дъжд качулка се чудя, аз вкарах ли си таралеж в гащите или да? Laughing

# 55
  • Мнения: 13
 Praynig Praynig Praynig за Аничка и бебка лъв Heart Eyes

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 347
И аз само проверявам за новини. Стискам палци, ани4ка.  Hug Hug Hug

Всички болнички дано вече са по-добре.  Hug рони, стискам палци и на вас да преборите туй чудо.  Heart Eyes

Далинка беше пак на АБ, ходи две седмици на ясла (абсолютен и ненадминат рекорд  Wink ) и след плажа миналата неделя, беше с възпалено гърло и огромни сливици. Опитахме се да минем само с хомеопатия, но не успяхме да преборим високата температура. Майка ми ни е на гости, така че се гледат с нея докато ходя на работа. По този повод и утре ще й правим кръщене. Не съм подготвила кой знае какво, гледах да ни е максимално удобно  Blush честно казано мен жегите много ме морят, а пък диването вижда още по-голям зор  Confused Така че ще е в църквата в квартала, която ни е буквално на две минути и после ще се почерпим в ресторанта, който също ни е на толкова разстояние, но в другата посока.  Crazy
Дано скоро намеря кабелчето на фотоапарата, че вече цяла година не съм сваляла снимки по този повод.  ooooh!
ЖЗ, ще погостуваме на майка след седмица и на есен с песен и за мен и за 'ученичката', само да сме здрави.  Praynig Правят доста голям ремонт в нейната бъдеща ДГ и не зная дали ще успеят да го приключат на време.
Хубави прохладни дни на всички.  Heart Eyes

П.П.: Много хубави снимчици сте пуснали.  Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 11 авг 2012, 02:16 от ben78

# 57
  • Мнения: 7 107
Страхотни снимки от Тасос, но и от Русе!
Влюбена съм във вашия сух фонтан, Деска!
Влюбих се и в тази кристално чиста вода на гръцкото море. Жиема, благодарим ти, че освен двамата безстрашни морски показа и себе си този път. Simple Smile  Hug
Бен, хубаво тържество да ви се получи днес/утре. Хубави разходки и по кративите места, към които ще тръгнете.
А на Аничка - днешна прекрасна  среща с упоритка ѝ желая!  Heart Eyes

# 58
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
 Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 520
Привет.
И аз само надниквах вчера за новини от Аничка. Много време от петък вече. Вярвам, че всичко е наред и скоро някой ще се включи с хубавата новина. Деси, на теб разчитам.  Hug
Много ми хареса фото-сесията от сухия фонтан - страхотни дечица и страхотни кадри си заснела, Деси. Не знам дали си си взела белята, но те са толкова щастливи...  Heart Eyes Heart Eyes
А ще ме светнете ли защо се нарича "сух"?  Blush  newsm78

Бен, честито християнче! Да ти е живо и здраво и много да те радва! Чакаме да ни покажеш снимки и да разкажеш как мина.
Devik, пиши с два реда как сте?

Радвам се, че са ви харесали нашите снимчици и благодаря  Hug
Аз пак ще си надничам за новинки, но сега бягам, че много задачки се насъбраха плюс един преглед, който го чакам вече месец  Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт