Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юли 2012, 09:47 ч.

Хамстери

• 38 671
  • 259
  •   1
Отговори
# 255
Гранули купувам аз. Само един вид има в няколкото зоомагазина, от които пазарувам. Веднъж имаше някакъв ароматизиран с вкус на ягода. Взех от него, но те много бързо го напилиха, явно им допада този аромат. Реших, че няма да вземам повече от този вид, но той и изчезна от магазините.
Явно има разлика в дървото, от което са пресовани гранулите, защото се е случвало да са съвсем светло жълти, почти бели, а друг път са доста тъмно кафяви. Естествени цветове, не допълнително боядисвани. Това ме навежда на мисълта, че са от различни видове дървета. Не съм се интересувала, но по логика мисля, че иглолистните са светли.
Обърни внимание дали има връзка чесането с вида постелка и цвета и.

# 256
Аха. Аз ползвам талаш и е светъл на цвят. Сега когато му свърши талаша ще взема грънули-ще гледам да са тъмни. Ще огледам и за по-тъмен талаш.

# 257
Здравейте .. Simple Smile Имам мъжко хамстерче от година , но скоро оплешивя по гръбнака и кожата му започна да се лющи .. Някой ако може да ми каже каква може да е причината ще съм му благодарна ...Simple Smile

# 258
Здравейте .. Simple Smile Имам мъжко хамстерче от година , но скоро оплешивя по гръбнака и кожата му започна да се лющи .. Някой ако може да ми каже каква може да е причината ще съм му благодарна ...Simple Smile
Ооо, нямам идея какво му е. Дано не е нещо сериозно:blush:

# 259
Вижте ветеринар какво ще каже...

Общи условия

Активация на акаунт