1АЕГ-ИНФОРМАЦИЯ

  • 187 799
  • 1 605
  •   1
Отговори
# 45
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Учителите по английски тази година в 8 клас са:
Кожухарова, Божинова, Николова, Иванова, Ганева, Илиева, Асенова. Моля, ако някой има наблюдения/мнение/коментари, да ги сподели с нас.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 20:02 от foxysilver

# 46
  • Мнения: 14 394


само тетрадки голям формат,включително и речника
препоръчително-задължително Grinning участие на олимпиада по английски език
разпределението по паралелките-на случаен принцип,за тези които са по две
на 17,09,2012г. от 9,00ч.в двора на училището  bouquet

Последна редакция: вт, 18 сеп 2012, 07:54 от Sause baus!

# 47
# 48
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Това да не е програмата?
Май да.
Нощна,   bouquet  bouquet  bouquet

# 49
# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Хич не се радвайте, ще падне яко учене!  Joy
Така ви се пада, щом сте си избрали това училище!  hahaha
И поздравления за избора, успешна и незабравима година за децата!  Peace

# 51
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Хич не се радвайте, ще падне яко учене!  Joy
Така ви се пада, щом сте си избрали това училище!  hahaha
И поздравления за избора, успешна и незабравима година за децата!  Peace
Напротив,  Hug аз, а предполагам и другите, това сме търсили - взискателни учители и яко учене.
Иначе "лесни" училища колкото искаш.

# 52
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Учителите по английски тази година в 8 клас са:
Кожухарова, Божинова, Николова, Иванова, Ганева, Илиева, Алексиева. Моля, ако някой има наблюдения/мнение/коментари, да ги сподели с нас.
на дъщеря ми ще преподава Фани Асенова в 8 клас.
ОТ преподавателите нямам прреки впечатления.
Успех на всички през новата учебна година!

# 53
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Учителите по английски тази година в 8 клас са:
Кожухарова, Божинова, Николова, Иванова, Ганева, Илиева, Асенова. Моля, ако някой има наблюдения/мнение/коментари, да ги сподели с нас.
на дъщеря ми ще преподава Фани Асенова в 8 клас.
ОТ преподавателите нямам прреки впечатления.
Успех на всички през новата учебна година!
Сега видях, че съм сбъркала името на едната учителка и го поправих. Да се чете АсеноваPeace

# 54
  • Мнения: 14 394
По математика г-жа Минчева и г-жа Ненова
По БЕЛ г-н Павлов и г-жа Думкова
По физическо г-н А.Миланов-има ли изисквания към екипите?
По инф.технологии,вероятно ще се дели класа при г-жа Хлебарска и г-н Николов
По музика М.Стоева
По рисуване Р.Газдова
Споделете,моля!

# 55
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Aз да попитам, какви тетрадки за работа в клас, диктовки, домашно и т.н. ще купувате по английски? С твърди корици или не и с колко листа. Нека някой с повече опит или информация да сподели.

# 56
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Aз да попитам, какви тетрадки за работа в клас, диктовки, домашно и т.н. ще купувате по английски? С твърди корици или не и с колко листа. Нека някой с повече опит или информация да сподели.
Всеки учител ще си каже, ако има изисквания. Ф.Асенова каза, че за нея е без значение, дали ще работят с 1 тет.р или ще имат отделна за работа в клас и за домашните. Тя не ги събира, а периодично в клас ги проверява. Единствено иска да имат тетрадка-речник с три колони, колкото се може по-дебела.
Отзиви:"г-н Павлов по бълг. е, че е много млад, около 25г. и е за първа година май  в това у-ще. А г-жа Ненова по математика била страхотна и готина. "

# 57
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Aз да попитам, какви тетрадки за работа в клас, диктовки, домашно и т.н. ще купувате по английски? С твърди корици или не и с колко листа. Нека някой с повече опит или информация да сподели.
Всеки учител ще си каже, ако има изисквания. Ф.Асенова каза, че за нея е без значение, дали ще работят с 1 тет.р или ще имат отделна за работа в клас и за домашните. Тя не ги събира, а периодично в клас ги проверява. Единствено иска да имат тетрадка-речник с три колони, колкото се може по-дебела.
Отзиви:"г-н Павлов по бълг. е, че е много млад, около 25г. и е за първа година май  в това у-ще. А г-жа Ненова по математика била страхотна и готина. "
Не знам при кого сме, но преговорът вече е започнал.

# 58
  • Мнения: 14 394
На 27 септември 2012 г. от 18:30 ч. ще се проведе родителска среща за всички класове от 8. до 12. клас.
https://www.facebook.com/1aeg.fels      Thinking

# 59
  • Мнения: 70
Обадих се в дирекцията- и за осмокласниците важи. А аз помислих, че има грешка, но не! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт