Брях..ма на опърлено ми зафунтя ма кака, в таз жега станала съм гола сврака-28

  • 37 865
  • 695
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 827

..........Третиот е пълнулетин и можи да ма съди, ку гу публикувам  Twisted Evil!!!

Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Бени и аз тъ видях  Hug, много сте хубави и ти и малките ти големи мъже, пуу и какви хубави очи имат Simple Smile, да са ти живи и здрави.



Хади много ва цилувам, да утметна малку раота и ш дода!


амчи утметни кат си  рекла   Whistling hahaha hahaha

иначе сериозно какво работиш newsm78

Зузолина ти с кого воюваш и ти Shocked hahaha hahaha hahaha


май стана време за кафе а  Thinking hahaha hahaha
отивам тУгаз Crazy

# 46
  • Мнения: 21
 Flutter Flutter

И аз искам да видя на Бенито хубавите очи и монстърите, пък!

Къде да гледам?  Embarassed Embarassed Embarassed

Какче, щом е ремонт, може  Mr. Green Hug И аз 3-тата седмица на отпуската ще ходя у мамини, искала да сменя в 2 стаи тапетите и ши водя ГажитУ тамън да го види майка дали ще го хареса какъв е майстор  Joy Joy Joy

# 47
  • BG
  • Мнения: 2 458
Flutter Flutter
И аз искам да видя на Бенито хубавите очи и монстърите, пък!
Къде да гледам?  Embarassed Embarassed Embarassed

Точе, викам да питами и другити хънита дъл можи да са пукажат,
че аз съм нова, дан ми съ разсърдат!  Hug И ти, акшъли, де бля дусига, та ни си са турнала на стината на пузора? Хм?  Crossing Arms

Бобе,
Скрит текст:
миси ногу, са старая, щот нъл малкото ми яре са указа от стара куза и ша требе след 13-14 годин да ода пак в някоя гимназия на родителска, дето повечето мадрета са одили под масата, когат съм гледала големия и ша са вери йанг лейдис, та требе да имам фаца, да не излагам дитету и да питат дъл съм баба му ( имам такива случаи около мен). Иначи работа основно връз, под, изпод, над, около, между, със и без доктори, димек - милицинска сисра, ама щот ногу ма мързи - придимну на бюро и гат са наложи - линейка го раздавам.

# 48
  • Мнения: 5 001
Бени,леко с водата....Да'н ти стане лошо.....


Фейте,пУзнах тЪ!  


Дъл да ида и аз до Въшката?!  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 15:47 от TheNMaster

# 49
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Абе, аз що не мога да вляза на нашИтУ тайнУ мястУ newsm78
Я пак да ми пишете шифърО, дЪн сЪм сбъркала нещо.....ама как така шЪ сбъркам бееее Rolling Eyes

Ели,
кЪм Варна ли пУткара какЕ? хАдИ Ила, чакамИ тА Hug

                                    Само тЪ молА, да не посягаш многУ към рИмаркетУ, да остане и за кУмпанията Praynig

Бобек,
Обясни сЯ тоз мУмент....и от кого си сЪ скатала или скрила там. Що не си на воланЯ сЪ питам аз newsm78

                                   

Фейтата,
И тя при бебето, дЪн сЪ минИ и да върИ пеш ooooh!

                                 Фейте, молА тЪ слез, че бебИтУ сЪ разрива чак.....сигУР мисли, че шЪ гУ свалиш....МалкУ е, няма да можи Peace Hug

  Точе,     
за кО сЪ мазниш на гаЖИтУ и му намигаш каке....че и ръчичка пУдаваш???? Стига Ма кака, стига, нИ стига, че шЪ вИ лИпи тапетите, ами и другУ искаш....Побърка гУ тУва мУмче ейййййййййййййй ooooh!                     

                                          

Еййй, МумитУ,
как я глезят бееееййййй thumbsup

                                       Пудшушни ни и на нас душко, как ги праЙш тез магийки Praynig

Зузе,
У гУрЪтЪ ли ши ги водиш, каке?

                                 

Бенке,
Аз пък ви видаФ на млади години с Бенеф.....класика сте каке, класика. ТакваЗ кЪт тебе и да остарее, шЪ УстареЙ кЪт кЪтидрала, не кЪт Сървул....тВа ми е любимият лаф.....така, че не сЪ притИснявай от по младите мами thumbsup

                                 

Нерката,
сЪЙ запътила.....знаЙтИ накъде.....

                                             тоз път и аз съм със теб Hug newsm47

# 50
  • Varna
  • Мнения: 2 594
БенИ
многУ си Илигантна, многУ newsm10 а кВа усмиФкЪ имаааааш smile3521....и видях образа бледен, дет шЪ тЪ дУвърши Joy пу, пу, пу да не му е на уруки....НапраУ е за мачкане, за муцкане, за гъделичкане................рИве ли многУ?

# 51
  • BG
  • Мнения: 2 458
Делти, ни риве, ма какче, ама нугу иде и други раоти праи на изхуда ногу Laughing, както вечи казах!
И ни ми дава да спъ, се ми са мята утгори.
Убав е, ма ни гу щети, та са налага да прибягвам до разни алтирнативни глидачки!  Crossing Arms

Оф, гажита, па да ви са оплача, че сига у нас е е така



и ша продължи дъъъългу-дъъъъълку тунайт, че мач след мач!
Гати, нали свърши европейското, па те викат - да, ама идва олимпиадата  smile3534

 newsm50

Бенев шгу убивам, начи!  smile3515

# 52
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Бенка,
Няма ли друга стая с друг телевизор?....да сЪ скатаЙш там, и дЪн мърдаш...да им дадеш оня малкия русия  гЯВУл дет ги върши едни световни....да им ги върши на тяФ, да видим как шЪ викат.

МойтУ многУ рИвешИ, но иначИ многУ АрнУ бешИ...А твоЙтУ кЪт стИ гУ нарисували с БенеФ такъв страшен, палаФ....и ниЙ тУка всичкитИ сЪ УплаШиФмИ Shocked нИ смеЙм да тЪ УтмИним Sad Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 6 944
БенитУ и Делтата си имат страшен лаф, ни моа ги разбера  Crazy ...есперанто ли шпрехат или друг диалект  
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Бени, да са ти живи и здрави хубавите мъже и да носят на ръце хубавата си майка  smile3521

Делте
, подреждам лека-полека, ей гу къде е септември, идаааа   grinning039

# 54
  • BG
  • Мнения: 2 458
Делти, то гявулету на бабин дом, батю му на Съни бич и аз аха-аха да са опъна
да с' пучина на Принцескуту ( хаха, ногу радва!) диванчи

и глей ко стана....И на двата тюльвизура мач, сестричке, хубу че и за компа не са се сетили!
Оф, таа ЦСКА нема да земи да падни, та да настъпи радус в наща къща!
Ва, фкараха им, на гол на Левски нема толку да са радват....Гадуви!  Ку можити да чуйтииииии...



( Ся рипуртерката от мястото на събитието тива да извади пицити и ку устани малку за нея - да пояде)

# 55
  • BG
  • Мнения: 2 458

Бени, да са ти живи и здрави хубавите мъже и да носят на ръце хубавата си майка  smile3521


  love001

Миха, те мен нинам, ама ги уча жените си да носят на ръце, а па ти много сладки гиздавици си гушнала под крилцата!
Пази ги, че ш ги крадем! Убещавам да съм най-готяната свеки на свита!
Глей ква табела съм заковала на входа:

# 56
# 57
  • Мнения: 11 827
Добро Петъчно утро  smile3521

Нери от рано е на работното си място  hahaha hahaha hahaha


Зузулина гледай от Нери и почвай работа стига се помотва такава  hahaha hahaha


Мастърче сЯ на мотор ли минахме  newsm78 hahaha hahaha


Бени окъпаха ли те душко  hahaha hahaha hahaha



Бобе,
Скрит текст:
миси ногу, са старая, щот нъл малкото ми яре са указа от стара куза и ша требе след 13-14 годин да ода пак в някоя гимназия на родителска, дето повечето мадрета са одили под масата, когат съм гледала големия и ша са вери йанг лейдис, та требе да имам фаца, да не излагам дитету и да питат дъл съм баба му ( имам такива случаи около мен). Иначи работа основно връз, под, изпод, над, около, между, със и без доктори, димек - милицинска сисра, ама щот ногу ма мързи - придимну на бюро и гат са наложи - линейка го раздавам.


Бени някое от инфото вътре ме озадачи Thinking, но принципно тЪ разбрах  Joy Joy Joy Joy Joy

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮтрУУУУ wavey

Бенка,
Много яка тЪбелата thumbsup  МислЪ си ааааз newsm78 от такива кукундрели кЪт нас, нИ става кофти свека smile3521 Дано случим и на снАИ със такова чуствУ за хумор кЪт нас, щото иначИ колкото и да смИ харни....пак няма да смИ харни ако са някои тапири ....дЪн дава ГоспУТ ooooh! Че съм си патила от такива хора и няма ни оправия, ни угодия, не те разбират и все ти си виновен ooooh!

                                               

# 59
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бени някое от инфото вътре ме озадачи Thinking, но принципно тЪ разбрах  Joy Joy Joy Joy Joy

Хахах, Бобче, ко да прая, найш кви дофтури има, начи   ooooh!....

Скрит текст:

Делти, хъни, само да не попадаме в темата за свекитата, че страшно.... Sick

Общи условия

Активация на акаунт