Огледален свят по VOYO ~ тема 2 ~

  • 55 580
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 180
Здравейте Hug
Тинче благодаря за новата тема,леля newsm51
Илда за прекрасната закуска  bouquet Hug

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 12:25 от megi7

# 17
  • Мнения: 11 820
здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile дано да можем да гледаме и другите епизоди по някакъв начин ...искам да попитам по запознатите с сериала гледах 57 епизод на турски с превод а там Пиги е в лудницата какво е станало как се е опитала да убие Фериа и Емир

# 18
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile дано да можем да гледаме и другите епизоди по някакъв начин ...искам да попитам по запознатите с сериала гледах 57 епизод на турски с превод а там Пиги е в лудницата какво е станало как се е опитала да убие Фериа и Емир
ББ
доколкото аз разбрах,опита се да ги отрови.Дано само не съм те подвела.

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте. Hug
И аз да се запиша в новата тема. Тинчеnewsm51
ild7210, благодаря и на теб за закуската.  bouquet  bouquet  bouquet
relax, ако имаш въпроси, относно неизлъчвани все още епизоди по войо, моля те пиши в скрит текст или с бели букви. Много хора не искат да знаят какво ще се случи на по-късен етап от сериала. Hug

# 20
  • Мнения: 21 201
здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile дано да можем да гледаме и другите епизоди по някакъв начин ...искам да попитам по запознатите с сериала гледах 57 епизод на турски с превод а там Пиги е в лудницата какво е станало как се е опитала да убие Фериа и Емир
ББ
доколкото аз разбрах,опита се да ги отрови.Дано само не съм те подвела.
Здравейте. Hug
Тинче.  bouquet
Скрит текст:
Не, не си я подвела, точно това е причината за да стигне до психото при Халил.

# 21
  • Мнения: 3
Фенове,само да ви кажа,че мисля по един начин по който всички ще си гледаме този сериал с БГ АУДИО без да се набутваме с големи суми. Сега не мога да дам много информация,но някъде по средата на седмицата ще ви дам повече информация. Така че не се отчайвайте,новите епизоди ще ги има най-късно в края на другата седмица. Peace Лек ден на всички. И се надявам всички да ме подкрепите в това с което се заемам,защото вие също ще имате принос. Както казах повече подробности очаквайте скоро тук в темата. И кажете на приятелите си които искат да гледат филма,да следят темата. Приятен ден на всички! Peace

# 22
  • Мнения: 11 820
здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile дано да можем да гледаме и другите епизоди по някакъв начин ...искам да попитам по запознатите с сериала гледах 57 епизод на турски с превод а там Пиги е в лудницата какво е станало как се е опитала да убие Фериа и Емир
ББ
доколкото аз разбрах,опита се да ги отрови.Дано само не съм те подвела.
Здравейте. Hug
Тинче.  bouquet
Скрит текст:
Не, не си я подвела, точно това е причината за да стигне до психото при Халил.
благодаря за инфото и се извинявам много няма да се повтори

# 23
  • Мнения: 0
Добро утро Hug



Лека седмица и успешен ден Simple Smile

# 24
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Клоди  bouquet Heart Eyes
Лек  и успешен ден! Hug

# 25
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug

Лелче,   bouquet

Чудно ми е, вие, новите фенове на сериала защо не обсъждате самите епизоди? Не ви ли докосват?Не подбуждат ли във вас някакви размисли? Мн сте тихи или ако не сте то само за епизодите питате. Peace

# 26
  • Мнения: 0


Чудно ми е, вие, новите фенове на сериала защо не обсъждате самите епизоди? Не ви ли докосват?Не подбуждат ли във вас някакви размисли? Мн сте тихи или ако не сте то само за епизодите питате. Peace

newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 472
: bobi1604 благодаря за обнадеждаващата новина smile3525 newsm51 smile3501
·٠•Sasy•٠· аз съм от новите фенове на сериала и много съжалявам, че не съм го гледала още преди 2 години. Сега си наваксвам, но така е и с други сериали. Във всеки от тях намирам нещо от себе си, от мойта младост. Затова са и романтични. Не всеки има нагласата да споделя. Знам, че това е форум за споделяне, но какво да направя - такава съм. Изживявам си нещата вътре в себе си. Може би в директен разговор съм по откровена. Характер, какво да се прави!
И пак - благодаря ви мимичета за всеотдайността  bouquet  bouquet Hug Hug

# 28
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте! Hug

Клоди,  bouquet

Малко ФЕмирско настроение. Peace




Лек ден! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 180
Илда благодаря за фемирското настроение Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт