Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 14

  • 47 287
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 756
Шоши, я погледни това Eungyo/A Muse. Сега прочетох за него и не знам защо реших, че може да те заинтересува.
И всички останали, де, които си падат по по-засукани казуси Simple Smile. Не съм го гледала и нищо повече не мога да кажа.


Tuon, теб Фантомът те приспал, а пък аз се смях, когато в BIG взе да звучи мелодията от The Moon Embracing The Sun в момент, когато част от героите бяха при една "шаманка" hahaha. Тези, които са гледали Луната и Слънцето ще ме разберат.

 spam2
Скрит текст:
Take That и аз ги харесвах, както и 'N Sync и Boyzone. Но от момчешките групи по онова време, Backstreet Boys си ми остават на първо място в сърцето Grinning.

# 16
  • MJF
  • Мнения: 8 586
Ааа Tuon, ubuntu не в цял епизод а и  даже май при лошите го мернах.
Eungyo, ще го пробвам щом ми попадне.
Скрит текст:
Аз харесвам споменатите горе момчешки банди + East 17

# 17
  • DE
  • Мнения: 9 068
Още едни любимци Laughing обичам азиатци с черни гласове Mr. Green


Както казва дъщеря ми, мама е спец по момчешки групи с всякакъв цвят на кожата от всички континенти, на всякаква възраст. Щях да забравя да ви пусна още едни любимци събрани на едно място, както вече сте забелязали предпочитам да ги гледам/слушам как пеят "на живо".


Скрит текст:
Забравихме да споменем Уестлайв, също прекрасни на живо

# 18
  • София
  • Мнения: 562
Момичета, всички гореспоменати момчешки групи са ми много близки до сърцето и ме върнахте години назад в спомените ми Kissing Heart newsm10.
Скрит текст:
Не е важно на колко годни изглежда даден човек, а е важно на колко се чувства.Аз например се чувстван на около 30 Laughing Wink. А половинката ми определено се чувства на толкова, на колкото изглежда.Него музики и подобни неща не го интересуват и вълнуват Cry.

И аз искам да изгледам Фантом, но не знам защо рускините не го превеждат- в рутракер са стигнали до 3-та серия. Гледам, че онлайн са вече до 16-та., но там пък толкова им са дребни субтитрите, че едвам се разчита hit

И от мен една песен на едни страхотни момчета newsm44!

                                

# 19
  • Мнения: 6 756
freedoms, заповядай Фантом на руски до 16 епизод.

За тези, които свалят от rutracker, проверявайте информацията, която е в спойлерите "Отличие от других раздач". Доста често някоя от групите е по-напред с превода, други изостават или се отказват. Също така, понякога едни се отказват, а други продължават, но вече е като друг релийз. Примерно в една тема е преведено от 1 до 7 епизод, а след това от 8 нататък го има в друга тема. Почти винаги субтитрите на различните групи съвпадат за който и да е релийз. Много рядко се налага да оправите тайминга с 1-2 секунди, но това лесно става с "<" или ">" и то при положение, че сваляте само субтитрите, без видеото.

# 20
  • София
  • Мнения: 562
2в1, много съм ти благодарна Hug, наистина търсих, ама какво ли съм гледала Sad. За съветите - също! Даже и 17-та са превели! newsm44

# 21
  • MJF
  • Мнения: 8 586
Понеже съм на моята машинка,  да се върна на Taiyou no Kisetsu понеже заслужава повече от един ред коментар. За 11 епизода , предвид броя герои, дадени достатъчно от близо и предвид многото идеи/послания , които отправя заглавието сценария е съвсем ок. Виждам че е по налична книга. Интересното е че след 6-и епизод дорамата можеше и свободно да свърши. Имаше си финал и така. Но продължи още 5 епизода , които обаче изобщо не бяха излишни а добавиха още мисли у зрителя. Сега това че на финала не минахме без труп и то на най-бялата "птица"  определено не ми е по вкуса и го намирам за съвсем , съвсем излишен трагизъм. Но като изключа това заглавието си заслужава напълно отделеното му време.  Thinking странно как не съм нацелвала другаде основните актьори-Тя и Той, защото се справиха чудесно, но като им погледнах -графиите не видях познато заглавие на първо четене.

2в1 , тази страница на  A Muse ми попадна преди 10-ина дни но не помня как. Права си,  че представлява по резюме интерес за мен  Hug. Остава ми да разбера къде е наличен.
В Big нали не съм гледала "планетите" и не съм свързала шаманката-песента. Търпение трябва в това заглавие и гледане и любуване на самите актьори иначе героите са  ooooh! Whistling. Аз понеже текущо та го докарах до край но  ако го гледах ан блок, доста редакции с мишока щеше да има.

 offtopic
Скрит текст:
Скоковене във вода почнаха интересно при дамите. Плувците снощи доста рекорди подобриха. Моя милост заради българските спортисти и бокс погледа  Mr. Green, дясно кроше-прав- дасно кроше като грамофонна плоча слушах 3 сета. Но съм "боса" по боксовите въпроси. Ако гледам без коментар ще реша , че другия е победил  Blush Laughing Мъжката гимнастика  Mr. Green голям номер със смяната на регламента и им показаха на азиатците  red но и с право. Дано на Йовчев му дадат подходящ час на финал халки, така че повече българи да може да го гледаме в реално време и виртуално да го подкрепим. Двамата ни тенесисти само да си вярват , спокойно могат да минат  и втори кръг.

# 22
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 539
Добър ден!

Забелязах, че темата е лятно ориентирана, за това е от мен нещо с японци. Олимпиадата не коментирам, това не е тема за нея.

Малко сладолед от Baskin-Robbins (най-вкусния сладолед, който и аз съм опитвала) и пет малки Джонита. Трима от тях вече са известни от Бакалея, а останалите двама са Кентаро Ясуи (Кентаро го мярнах в първа серия на Sprout, нали само нея се прежалих да изгледам) и Кейго Хагия. Миналата седмица японците пуснаха рекламата.

Две малки момиченца с най-голямото бебе на Watanabe Pro.



Японските сериали вървят добре за мен, но Rich Man, Poor Woman окончателно го зарязах. Само Шун Огури не стига, а и така като гледам накъде вървят нещата и как рейтинга му също продължава да пада... Това е сериал направен, за да върне Шун на екран отново. Нищо повече.
Beginners! за това пък продължава много добре, с много комични ситуации. Тайске е страхотен и много забавен. Това Джони, това опасно Джони.... В трети епизод ме зарадва и изненада много приятно появата на Казума Сано. Затъжих се за него и изгледах отново Tokyo Girl (2008).
Видях откъс и снимки от новото издание на Hamakisu от тази седмица. Този път Тайске и Кита Мицу са целували кон. Уникални кадри.


Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 09:57 от rossonera

# 23
  • Мнения: 9 192
Гледам че наближаваш двете излишни серии с един училищен казус. Гледаме Хадес  Wink, останалото е пародия.
Пфуууу.Хадес гледах,поне задоволително го показват.

freedoms,захапа ли го  Scatter
Ще видиш кибер бързина,кибер отдел,който може да хакне и това,което не е за хакване, но няма да се сети да си пусне осветлението Thinking Предполагам, че не го направиха, защото не е по кибер път.Абе,друго си е да си светнеш през/чрез телефона.И пръстите на Ji Sub,какви дълги пръсти има. Heart Eyes

Скрит текст:
Няма къде да гледам Ветроходство Sad
Но пък какво има във френската щафета Heart Eyes

и тази вечер се надавам да видя това, но Парк със златото.

# 24
  • Мнения: 9 192
Ще си говоря сама Mr. Green.Леко е признак на лудост, но пък мога и да си отговарям ако се наложи. smile3534

Ставам досасна,но ще ме изтърпите още малко. BlushДо към 3 август, че тогава е последната дисциплина на Парк.


Тренировъчните бански.На цветенца ("...Защото знам, че другите момчета нямат бански на
лалета..."),корейска му работа.
Скрит текст:
И какво е слушал (вероятно и гледал) по време на тренировки през 2010г.Душица,явно е наш човек.
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 6 756
Споко Tuon, ти си "говори", ние те "слушаме", дори и да не отговаряме hahaha.
Страшен бански Joy.


В BIG ме разбиват с включването на мелодии от известни филми в определени моменти Laughing. Вкараха и "CSI: Las Vegas". Чудех се дали от някъде няма да изкочи Гил Грисъм Joy.
Прави сте, добре че са актьорите. Историята никаква я няма. Общо взето въртят и сучат едно и също нещо, почти без никакво развитие. От време на време подхвърлят нещо и после, пак разтягане на локуми и никакво действие. Може би, би станало един хубав филм, но за сериал не им се е получило.


И малко клюкинки.

Lee Hong Ki от F.T. Island ще направи дебюта си на голям екран. Приел е ролята във филм с работното заглавие Our Heaven, където ще играе ролята на известна знаменитост с отвратителен характер, който обаче се променя след като му се налага да поработи "доброволно" в една болница.


К-РОР индустрията е разтресена от нов скандал. Една от мембърките на T-ara е освободена от групата. Едни казват, че тя не се отдавала достатъчно за групата, а други че всъщност е била тормозена от останалите участнички. Покрай този скандал обаче пък затихна другият, с Nichkhun от 2 РМ, който блъсна мотоциклетист, след като е карал в нетрезво състояние.

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 17:40 от 2в1

# 26
  • Мнения: 9 192
Mисля,че просто харесва цветни бански.
Скрит текст:

Но пък добре му стоят.

Дали водене на диалог с другото Аз се хоспитализира? newsm78
2в1,смей се ти Joy Като почне да спами и другата в мен Laughing

# 27
  • Мнения: 174
Mисля,че просто харесва цветни бански.
Скрит текст:

Но пък добре му стоят.
Бе, за харесването - харесва цветни бански, но за това, че му стоят добре... може да поспоря. Извинете, че спамя, но нали е мъж, аз в банските нищо "мъжко" не виждам (може да се губи някъде сред цветенцата, но все пак някое от цветята отпред трябваше да са по-разцъфнали, а то... newsm50 ).

# 28
  • Мнения: 6 756
Изгледах BIG. Още един сериал "износен" от актьорите. Ако не бяха те, няма и да го запомня. Жалко, че напоследък повечето драми са все в тази категория. Сценаристите ли се изчерпаха, ние ли се попренаситихме и станахме по-придирчиви, но е факт, че ми липсват сериалите, които ме залепяха с часове за компютъра и гледах серия след серия без да спирам, докато не ги изгледам. И това важи не само за корейците, ами и за останалите.

# 29
  • Мнения: 9 192
Не е спам. FlutterТо човека си е от изтока и снощи плува на магия.Да не споменава ме, че става дума за корейският моден поглед върху банските. Flutter Flutter
Скрит текст:
Стисках палци поне за бронз,а взе сребро.


smile3534Проблема е в банските,разбира се.
Я марш при гимнастиците.Те безсрамно си сменят екипите пред драгата аудитория.Снощи ги погледах. Малко естетиката се губи от липсата на обезкосмяващите средства при японците.  Crossing Arms

Шош,тъкмо моите хора ще гледам. Hug

Общи условия

Активация на акаунт