София - кв. Лозенец

  • 3 844
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
И аз да се включа. Бебо е на 3 месеца и 9 дни. И ние сме на Вишнева!!!

# 16
  • Мнения: 1
И аз да се включа. Бебо е на 3 месеца и 9 дни. И ние сме на Вишнева!!!

Здравей Simple Smile Добре дошла сред нас Simple Smile Къде ходите на разходки? Ние обикновено ходим към Борисовата  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 59
Здравейте мами от Лозенец!
Има ли такива от вас, които вече са изпробвали държавните детски кухни, в района (доколкото знам са три) и какви отзиви имате за тях - по отношение на хигиена, меню и не на последно място споделете дълго ли се чакали за записване. Този въпрос го отправих и една друга тема, но пък там никой не се включи  Cry. Дори и да ползвате частни пак може да дадете отзиви за тях - цени, пунктове в Лозенец и тн. А що се отнася до нас - ние сме малко далеч от ул Вишнева. Живеем на ул. Драгалевска, а за разходки най-предпочитам парка зад City Center-a - там ми е удобно връщането,когато съм с количка, ползвам метрото за една спирка  Wink

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 17:27 от mellanee

# 18
  • Мнения: 2 159
Здравейте, не съм от Лозенец, но се разхождам зад НДК. В темата за центъра няма майки с малки деца, за това реших да проверя тук.
Някоя друга майка дали се разхожда там?

# 19
  • София
  • Мнения: 44
Здравейте мами от Лозенец!
Има ли такива от вас, които вече са изпробвали държавните детски кухни, в района (доколкото знам са три) и какви отзиви имате за тях - по отношение на хигиена, меню и не на последно място споделете дълго ли се чакали за записване. Този въпрос го отправих и една друга тема, но пък там никой не се включи  Cry. Дори и да ползвате частни пак може да дадете отзиви за тях - цени, пунктове в Лозенец и тн. А що се отнася до нас - ние сме малко далеч от ул Вишнева. Живеем на ул. Драгалевска, а за разходки най-предпочитам парка зад City Center-a - там ми е удобно връщането,когато съм с количка, ползвам метрото за една спирка  Wink
По въпроса за кухнята силно ви препоръчвам "Мики Маус"мисля че се води 46 на бул. Свети Наум. Няма проблем със записването и не се налага дълго чакане, кухнята им е повече от страхотна - вкусна и разнообразна, а и лелките са много печени  Whistling

# 20
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 23
Здравейте, и аз да питам за кухните за тази на ул. Ралица има ли някой отзиви. Аз също се разхождам в парка зад Сити център, ако някоя мама иска да ми пише на лични да направим заедно разходка някой път.

# 21
  • София
  • Мнения: 272
Здравейте, момичета  Simple Smile

Темата е много спокойна  Mr. Green Не живея в района, но работя в Лозенец и ми се налага да започна шофьорски. Някакви препоръки?  newsm78

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.  Simple Smile

Аз също съм в Лозенец, близо до 4-то районно. Бебето ми е на 3 месеца и си търся компания за разходки в района.

Има ли желаещи?  smile3504 1stroller 1swing

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте на всички в тази тема.Аз съм от Плевен и не познавам изобщо София.Бихте ли ме упътили как от централна автогара най-лесно да стигна до болница Токуда и също така за цените на билетчетата и на такситата.Благодаря Ви предварително

# 24
  • Мнения: 0
здравейте,  аз отскоро живея в лозенец. имам дете на пет години. ако искате ми пишете да се разходим

# 25
  • Мнения: 1
egve7 и aniani78, къде се разхождате по принцип? Ние ходим в Борисовата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 190
Здравейте, момичета,  bouquet
радвам се, че има такава тема за мами в Лозенец и то точно моята част  Party приемате ли една кандидат мама - термина ми е след месец Grinning и съм на ул. Цанко Церковски. И Борисова и Хемус са ми ок, Понеже съм отраснала пак тук, до пл.Журналист, много си харесвам парка  Wink

# 27
  • Мнения: 182
Има ли някоя мама от горния Лозенец?

Общи условия

Активация на акаунт