Добър ортопед работещ със ЗК

  • 10 929
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
От две години ходя по ортопеди поради необяснена болка в колената, но най-добрия в момента в София ортопед е Валери Петров. Не ходете при Хайвазов, щеше дам и оперира здрави колена. Тони Георгиев или Тони коляното както го знаят, не ми даде диагноза, а изключи само скъсан минискус. Само Валери установи, че имам бурсит на колената. Скоро разбрах и от друг човек, че Хайвазов я е осакатил като и е усукал крака и коста е забита в хрущяла. Той е един шарлатанин, печелбар и осакатява хората само да си взима в Доверие пари за операции.Пазете се

# 16
  • Мнения: 13
Зравейте, може ли да ми препоръчате добър детски ортопед работещ с здравната каса?

# 17
  • Мнения: 85
Ето ме с крайно отрицателно мнение за Атанас Кацаров. И не, не съм случайно преминаваща през форума, а отвратена от претупването, подигравките и безкрайно лошото отношение на Кацаров и мед. сестрата. От цената на "прегледа" също. 1 минута е всичко друго, но не и преглед на бебе, съжалявам, че се излъгах да отида при него. Пропусна да види няколко неща при сина ми. Не го препоръчвам. 

Общи условия

Активация на акаунт