Мама пере дрешки и простира, че СЕПТЕМВРИйчето все повече напира!

  • 21 945
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
Я да се цопна в темичката и да бегам да гладя.
Фейтчееее   bouquet

Канелка,мила не си както казват "недохранена"-пу,пу даже страхотно си изглеждаш.Най-важното е бебо да се развива добре и ти да се чувстваш добре.А килограмите явно са до натура.Аз няма да казвам колко съм,че сраааам Embarassed

# 31
  • Мнения: 27
Честит празник на всички именници, да са живи и здрави!!! И естествено и на всички ни варненци!!!
Аз вчера направих някои покупки за болницата, започвам малко по-малко да се стягам. Взех си и 45 дневния болничен, така че вече 2 дни не съм на работа и успявам по-спокойно да ви изчитам.
Днес следобед ще ходя на гости на майка ми за няколко дни  Heart Eyes

Фейт, отново страхотна тема    bouquet

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 420
 Mr. Green

# 33
  • Мнения: 32
Фейт,благодаря за темичката  Hug

честит Празник на всички които празнуват днес !Да им е живо и здраво името и нека богородица ни пази и помага!

Живот и здраве и ние ще имаме имен ден на този ден Heart Eyes

Вчера бях на консултация-плацента и води ок,вече сме около 3 кг.Взех си направлението за раждане   и в петък ще ходя на запис на тонове Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 76
Добро утро  Hug
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
Честит празник на Варна и Несебър   Party Time
edna ot nas страхотно боди много е сладко  Party
Да се похваля на днешната дата преди 2 години моя съпруг ми предложи в любимия ми Несебър на морски бряг  newsm53
 И друго щях да пиша ама забравих ,че с тия телефони аман ooooh!

# 35
  • Мнения: 39
Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави! Много хубави емоции на днешния ден!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
  bouquet

# 37
  • Мнения: 437
Честит празник на всички празнуващи. На mari_p, майката на Avara също. На сестрата на Пипи Дългото Чорапче също и на Mishony малката племенница
По този повод danaya80, pecata - днес не се работи - без чистене и пране - явно е ден за лежане Simple Smile
И мен един колега ме пита - сигурна ли си, че е едно! Ама не им се сърдя  hahaha повечето толкова и разбират
bel4eto - аз ще съм едното от тия дето висят до тигана. Аз хич не съм по готвенето - правя сносни неща, но като имам муза. Хайде - ти ще ми готвиш, а аз ще ти чистя и мия (тези си ги правя съвестно и редовно)  newsm47
Аз се будя по нощите за тоалетната, ама не паля лампи и да съм гладна - не хапвам, че после и аз ще се ококоря  Shocked
edna ot nas пелената се връзва идеално - аз реших, че са си комплект Wink А баткото е голям чаровник.  Whistling Аз отсега си заплювам ергени  Joy
И аз си качих тумбачето в 9-ти месец.
Иначе, за Джъмбото - и аз обичам джунджурийки да си взимам оттам - на брат ми сватбената книга с материали оттам я направих - стана чудесна, както и украсите за колите с изкуствените букети правих и още разни нещица. Чашите за кафе там са ми много любими, а и торбите за съхранение - ама да не се впускам подробно какво - има си неща, има си и боклуци - истина е. Зависи какво и колко качествено ти трябва.
whisper__1 Направление 7 е направлението за хоспитализация - то се издава от АГ-то принципно и си му викат направление за раждане.
Мен до миналата седмица ме риташе в дясно основно, тея дни и от двете страни, а от вчера ме рита наляво - суче се бая малката.

# 38
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Записче, кафенце, докато ви чета и отивам да глася багажите на мъжете Simple Smile
Фейт, всяка следваща темичка е по-хубава  bouquet

# 39
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Записвам се и аз   bouquet
Оф,снощи и аз сънувах едни странни неща-родила съм момче,при това доста едро,което на всичкото отгоре и говори  Shocked (а,пък чакам момиченце,което не се очаква да бъде много килограми).Сънувах и че кърмя за първи път  Heart Eyes
Честит празник на всички християни   bouquet
Да се похваля на днешната дата преди 2 години моя съпруг ми предложи в любимия ми Несебър на морски бряг  newsm53
 
Много романтично предложение и на хубава дата Two Hearts
Melly,ходи ли на преглед ми Гамишев?Какво впечатление ти направи?

# 40
  • Мнения: 10
Честита ни нова тема, много е хубава
и аз сънувах, че кърмя, сега май почват странните сънища

# 41
# 42
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Честит имен ден на всички празнуващи мами!

# 43
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета   bouquet
Аз се завърнах вкъщи да чакам бебка на спокойствие  Heart Eyes Днес ме изгониха окончателно от болницата без да ме искат обратно. Казаха ми само за раждане да ходя пак. 14 дни бях денонощно на системи, после биха някакъв кортикостероид за белите дробчета на бебка, да бъде готова ако се роди и поседях малко в болницата без системи и ме пуснаха вкъщи  Grinning Почнаха ми болките на всичкото отгоре, но са подготвителни явно  Simple Smile
Не мога да ви изчета и да искам. Но знам, че имаме бебенца вече и искам да честитя на мамите, да са им живи и здрави и много да ги радват   bouquet
Благодаря ви за подкрепата и че се сещахте за мен  Hug

# 44
  • Мнения: 4
Ариелче видях ти коремчето  Party супер  Heart Eyes

и аз да не остана пак назад качих 3 снимчици  hahaha от днес и миналата седмица (бях сърдита на доплера  hahaha) всичко е до роклята при мен, кеф ти корем, кеф ти без корем  hahaha

иначе +8,5кг тази сутрин  Mr. Green

ей Стаси добре дошла  Hug най си е хубаво вкъщи, дръж се  Heart Eyes още малко остана  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт