Начини за облекчаване на силно и проблемно хъркане

  • 2 536
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Здравейте!
Търсих информация, но попаднах на много стари теми, а и несъществени като съдържание на съвети.
С молба съм за споделяне на методи, използвани приспособления и всякакви начини за облекчаване при хъркане. Мъжа ми има все по-засилващи се симптоми и ще направи посещение с преглед, но до тогава ще съм благодарна на споделен опит.
Категорично е ясно, че е нужно да се регулира теглото, позата, консумацията на алкохол.
Интересува ме по-конкретно, някой дали е използвал специализирани възглавници или друго приспособление за корекция на тялото и облекчаване на хъркането.
Нямам почти никакво време да търся и прочета в нета, но ако попадна на нещо интересно и има други заинтересовани ще споделя тук Simple Smile
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 10 847
Като временно средство, може да се ползват пластинки и лепенки срещу хъркане.

# 2
  • Мнения: 355
Аз преди време четох ей-тази тема, има полезна информация и съвети.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=559734.0

# 3
  • Мнения: 455
Да споделя, че си намерихме за сега спасението, една вълшебна възглавничка даде въздух в нощното спане Simple Smile Ето такава :


Казва се възглавница Posifirm и позволява удобна позиция на
главата по време на сън.

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 01:11 от Doninka

# 4
  • Mонтана
  • Мнения: 413
аз да споделя 4е моя мъж от 4 дена откакто си е взел ел.цигара не хърка,явно му влияе някак макар 4е пак си пуши и от другите цигари ,но по-малко

# 5
  • Мнения: X
Писала съм и в други теми...
Моят мъж спря да хърка, когато отказа млечните продукти.
Толкова леко започна да диша при спане, че се случва да проверявам дали диша.....    Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт