L'Occitane

  • 635
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206

Има ли фенове на тази натурална козметика тука Simple Smile
Аз лично съм много доволна...Поръчвам си по телефона от магазините им в София, малко е скъпичко, но си заслужава Simple Smile
L'Occitane е марка, която предлага висококачествени козметични продукти и парфюми. Използват се натурални активни съставки с доказан произход от земите на Прованс и Средиземноморието.Продуктите са автентични и създадени с грижа към околната среда. Формулите са разработени съгласно принципите на фитотерапията, на базата на дългогодишни традиции и местния опит, и с уважение към хората. Формулите и ароматите са едновременно ефикасни и доставят истинска наслада на сетивата.Основана в далечната 1976 година.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Техните душ гелове и лосиони за тяло са ми любимите, но не мисля, че е натурална козметика.

# 2
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Води се такава, а дали е няма как да разберем Simple Smile . Душ геловете са уникални, особено този с бадем    bouquet

# 3
  • Мнения: X
Попаднах на тази марка онлайн и ми изглежда надеждна и луксозна. Сравнете я с други марки, по-добра ли е? Нали лосионите за тяло не лепнат и не са тежки? Добре ли са ароматите нероли и орхидия, черешов цвят?

# 4
  • Мнения: 1
Всичко тяхно е жестоко, почти вс съм пробвал, най- ми допада бадемовия боди крем, лека ефирна консистенция, аромата е жесток. Кремове те за ръце са супер яки, олиото за тяло е леко и не омазнява и мн приятно ухае, шампоани те за изтощена коса са добри, абе всичко е топ, няма да се разочарова те!

Общи условия

Активация на акаунт