Домашни любимци - декоративни зайчета 2

  • 69 283
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Чебурашка, да, Мери наистина прави копи/пейст, посочвайки най-коректно източника. Но някак ме плаши и не я чета.

Мис Нели, телцето му е овално като яйчице.  Grinning

# 736
  • Мнения: 2
Много е миличко  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 5 288
Какво сладурче само  Hug, наистина прилича на агънце! Не знаех, че зайчета се подстригват.

# 738
  • Мнения: 1 288
Леле, каква пухена топка само  Heart Eyes

Моят зайо май преяжда. На кутията с бебешката храна пише да се слага и да яде на воля, но той по цял ден горкият само меля. Така ли трябва да е, да не го прехраня нещо рано-рано  Thinking И сенце му давам, така вкусно си хрупа, много му хареса.

# 739
  • Мнения: 768
Шепа храна сутрин и шепа вечер. През другото време сено на воля. Стомахчето трябва и да почива.

# 740
  • Мнения: 2
И аз така правя. По шепичка. Той хапва сено от време на време, не винаги и си трупа остатъците в клетката.

# 741
  • Мнения: 5 288
А някой гледа ли две зайчета едновременно?
Някак ми е жал, че Маша е самичка. Но не мога да се навия на второ животинче.

# 742
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Да вземеш женско - ще се избият. Да вземеш момченце - ще се изтрескат. Да кастрираш Маша не става - кастрацията при зайците е много рискова и почти винаги... Къде й е проблема - има дом, храна, топло, сухо, обичате я. Пълно и равно нЕма никъде  Hug

# 743
  • Мнения: 616
LaValetta зайците са всъщност социални животни и да, предпочитат да имат компания. На практика е малко трудно събирането, да. Вариантите са или две момиченца/ две момченца, които първо имаш възможност да събереш за среща за да проучиш как се приемат, или смесена, като момченцето е кастрирано(при мъжките става въпрос за лека процедура, дори при зайците).
Могат да се сприятелят и с други животни, които са дружелюбни - котки, морски свинчета, чинчила и т.н. И последния вариант - много от тях се привързват и към хората си и е достатъчно ако собственика прекарва повечко време с тях.

# 744
  • Мнения: 616


Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Може да използвате снимка на зай за запис  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт