Отговори

Анкета

Бихте ли живяли на улица като "Уистерия Лейн" ?

Опции:

# 300
  • SF
  • Мнения: 20 771
Всъщност сега се сетих, че Бри (моята любимка - тоест една от двете ми любимки - другата е Габи) най-много ми харесваше с Карл, освен с Кийт.
Самият Орсън не ми е приятен.

Виктор изобщо не ми харесваше. На Габи й отива млад мъж, мъж като вулкан. Виктор не е висок, тялото му е сухо. През цялото време й се чудех на акъла, докато беше с този беловлас застаряващ чичка, който изобщо не й отиваше.

Но Бри и Карл много ме забавляваха. Карл е секси и много й отиваше. А и добре балансираше спечените й маниери.  Simple Smile
Много ме беше яд, че убиха героя му.

# 301
  • София
  • Мнения: 5 881
Леле, мъжете са ми пълна мъгла, вие ги помните по имена, а аз всичко съм изпозабравила...
Явно ми е време да го преговоря.

# 302
  • Мнения: 25 673
На мен Бри ми харесва най много с адвоката и от последен сезон.
Линет с Том.
Сюзън и Майк са ми любима двойка.

# 303
  • Мнения: 14 471
На мен Бри ми харесваше най много с Орсън, и след това с Карл. Въобще Карл беше много готин герой, и аз съжалявам, че го убиха.
Като се замислим много мъже смени Бри, дето го играеше най-стегнатата от всичките Joy Габи пушек диша след нея.

# 304
  • SF
  • Мнения: 20 771
Да, за момент развалиха героинята й с епизода, в който започна да води различни мъже от бара в къщата си. Не й отиваше това поведение, а и не стана ясно защо й създадоха този образ на лесна мъжемелачка.


Бри смени мъже, защото нейният Рекс умира още в началото на сериала.
Карлос на Габи остава жив до края на всички сезони.

Адвокатът, с който я оставиха накрая, не ми харесва - не е привлекателен и му липсва сексапил. Карл си беше нейният секси харизматичен любовник, който така и не успя да й стане мъж заради плазмодия Орсън. А и заради сценаристите. Simple Smile

# 305
  • Мнения: 25 673
Орсън ми беше хипер антипатичен като образ. Толкова я тормозеше, че не мога да си представя някой да го харесва.

# 306
  • Мнения: 15 221
Орсън ми беше хипер антипатичен като образ. Толкова я тормозеше, че не мога да си представя някой да го харесва.

Е, той я тормозеше накрая. В началото си пасваха страхотно - и двамата елегантни, вманиачени по чистотата, с изкуствени усмивки, пълно хладнокръвие и перфектни маниери

А помните ли Сам - сина на Рекс? Много красиво момче, но голяма, мазна гад излезе

# 307
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
И аз много харесвах Бри с Карл, изключително забавни ми бяха като двойка.
Сюзън с Майк, а хлапето им направо беше уникално. Толкова плаках като убиха Майк Cry

# 308
  • SF
  • Мнения: 20 771
На мене Сам, сина на Рекс, изобщо не ми харесваше. Имаше нещо много противно в долната част на лицето си. Много добре го бяха подбрали за ролята му на противен тип.

Не харесвам самия Кайл Маклоклан. Играе същия тип и като съпруг на Шарлът от Секса и града.
Карл и Кийт ми харесваха повече като партньори на Бри именно защото стояха готино до тази жена - секси, забавни, различни. Кийт с татусите така не й отиваше, а така си падаха един по друг. Това ми показва колко сляпа и откачена може да е една любов.
Много се отплеснах да пиша. Истината е че Карл и Кийт ми харесваха като мъже и като образи.

# 309
  • Мнения: 1 983
Бри "пропадна", защото всички се обърнаха срещу нея по време на инцидента с пастрока на Габи, така и не разбрах защо й се сърдеха при положение, че Сюзън правеше повече издънки. Общо взето 8-ми сезон беше странен. Любима двойка са Сюзън и Майк, жалко , че го убиха след пътя, който извървяха. Бри ми допада с Орсън, разбира се в началото. С Карл не ми харесва, защото все очаквах той да я зареже, нали си беше такъв.

Общи условия

Активация на акаунт