Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 авг. 2012, 09:28 ч.

ВМ-НВХ рецепти

• 408 129
  • 438
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
Много вкусни и пухкави понички Yum
Промених доста рецептата,но пак се получиха.Реших да си ги хапвам с разбита сметана и малини Yum
Това са моите,нямах форма за поничка/донат и с лъжица ги сипвах.Не сложих ксантан и подсладител/не ги ползвам/.Добавих още 1с.л.хуск и 2с.л.белен коноп.

Това е оригинала.

До сега не бях ползвала хуск.
Има ли вероятност от него да се получи подуване на корема,къркорене,болка и мн газове Confused ?
От както вчера хапнах 5-6 бр от тези понички имам такива оплаквания.Цяла нощ ме боля корема и още продължава,ще пия сега еспумизан,дано премине,че е много неприятно Disappointed

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 07:49 от Doli

# 436
  • Sofia
Болките в корема се оказа,че са от една шепа пуканки Blush

Вече 3 пъти правя по тази рецепта нещо като хляб,става за всякакви сандвичи и дълго време си е мекичък/държа го е хладилник/
За закуска го хапвам с любимата лютеница и млечна салата😋

# 437
По коя рецепта, Доли? За поничките ли?

# 438
  • Sofia
Да,но без ксантан,подсладител и ванилия.При последния нямах бадемово брашно и смлях ленено семе.Стана пак добре.
Обаче мисля при следващите да не слагам набухвателя при забъркването на сухите съставки на котлона,а след това като добавям яйцата.

Едни лесни бонбони от фъстъчено масло и кокосово брашно+подсладител по желание и обляни в разтопен черен шоколад.

https://www.sweetashoney.co/no-bake-peanut-butter-balls-keto-buckeyes-balls/
В тези сложих нарязани на ситно портокалови корички от сладко и за хрупкавост кокосов чипс.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 21:22 от Doli

Общи условия

Активация на акаунт