Lady Popular 8

  • 83 026
  • 747
  •   1
Отговори
# 420
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз си пазарувам нормално, писа ли на обратна връзка?

# 421
  • Мнения: 0
След профилактиката не мога да закупувам нищо от супер маркета. Някой има ли същия проблем?

Пиши на обратна връзка.Там би трябвало да ти помогнат. thumbsup

# 422
  • София
  • Мнения: 458
Някой може ли да ми каже защо не си получавам парите от гаджето?

# 423
  • Мнения: 2
На мен ми отговориха- проблема е в моя компютър  Simple Smile

# 424
  • Мнения: 18
Някой може ли да ми помогне с пъзела.на 52 ниво съм и едната цел е за изиграя пъзела 10 пъти, а аз не мога нито веднъж!

# 425
  • Мнения: 0
tani_4_ka , пиши на обратна връзка. Wink За пъзела: играй го на най-лесното.Ако не можеш и на най-лесното може би ще седиш там докато някой не ти го изиграе.Ако имаш някоя приятелка която играе играта и и имаш пълно доверие можеш да и дадеш данните на куклата си и да я помолиш да ти го изиграе.Все пак ако нещо мога да помогна ми пиши.  bouquet Между другото си търся клуб.Ако някой иска да ме приеме в неговия нека ми пише. Rolling Eyes

# 426
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Целите на 84-то ниво:

1. Играй "свържи точките" 20 пъти
2. Трябва да имаш най-малко 6 000 000 точки
3. Поспи най-малко 30 часа

# 427
  • Мнения: 8
Може ли да ми кажете към колко часа пускат ябълките, доколкото помня беше сутрин.  newsm78

# 428
  • Мнения: 6
Може ли да ми кажете към колко часа пускат ябълките, доколкото помня беше сутрин.  newsm78
в 5 сутринта ги презареждат

# 429
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Целите на 85-то ниво:

1. Посети своя терапевт 20 пъти
2. Намери си нов приятел
3. Направи албум в своята галерия

# 430
  • Мнения: 0
Здравейте!Нали знаете, че има промоция за клубовете и вместо 300 изумруда можеш да си направиш клуб за 150.Та...възползвах се от това. GrinningАко има някой който си търси клуб да драсне едно съобщение и ще го приема в моя. Hug

# 431
  • Мнения: 0
Здравейте ! Много би ми се искало да се грижа за лейди,но в момента нямам акаунт в играта.Ако някой подарява акаунт  нека ми пише съобщение.

# 432
  • Мнения: 0
ivka89, защо искаш готов акаунт? newsm78Просто си направи свой.Става бързо и лесно.Изобщо не отнема време. Wink

# 433
  • Мнения: 0
До преди няколко месеца имах акаунт в играта,лично мой,създаден от мен на 55 ниво,но нямах никакво време за играта и неусетно минали 3 месеца и решавайки един ден да вляза останових,че акаунта ми е изтрит,затова и реших да пиша в темата.Доста хора я четат,някои от които нямат време за играта и  са решили да подарят акаунта си,защото знаят,че могат да зарадват някого.

# 434
  • Мнения: 24
А никой ли не играе новата версия Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт