Lady Popular 8

  • 83 030
  • 747
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 8
Йейййй, много се радвам за теб. Честито!    bouquet

# 646
  • Мнения: X
Здравейте!
Търся си помощ за Fashion Arena.
Ако някой над 25 ниво би желал взаимно да се пазим през деня, моля да ми пише в играта. Лейдито ми е Josefinne.
Успешен ден на всички Simple Smile

# 647
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
С помоща на ivaivka, публикувам целите за 90-то ниво:

1 Играй 50 пъти с твоите любимци.
2 Направи 10 нови снимки на своя апартамент.
3 Промени фона на своя профил.

# 648
  • Мнения: 4
Здравейте.Преди години играх играта и реших днес да вляза да погледна какво става.Виждам,че има доста промени в играта...Чудя се дали е още интересна и дали да почна пак да я играя Simple Smile Thinking

# 649
  • Мнения: 2 177
Здравейте.Преди години играх играта и реших днес да вляза да погледна какво става.Виждам,че има доста промени в играта...Чудя се дали е още интересна и дали да почна пак да я играя Simple Smile Thinking
Здравей. На мен лично ми е все още играта ми е интересна и я играя вече 5-та година. Ако решиш да продължиш играта и имаш нужда от помощ- пиши.

# 650
  • Мнения: 2 177
С помоща на ivaivka, публикувам целите за 90-то ниво:

1 Играй 50 пъти с твоите любимци.
2 Направи 10 нови снимки на своя апартамент.
3 Промени фона на своя профил.

Много ти благодаря за целите.  Hug

# 651
  • Мнения: 4
Здравейте отново.Оказа се,че съм влязла в другата версия и затова ми се е видяла толкова променена.Днеска си пооправих леидито милото от кога не го бях посещавала.Мисля да поиграя пак забравила съм доста от нещата но се надявам бързо да си ги припомня.Така като гледам съм долу -горе на добро ниво или поне за периода в които съм играла и за този в които не се бях сещала за играта.В играта съм Dimencetoy ако някой иска да ме добави бих се радвала много.А по името на леидито ми си личи ,че май съм била доста малка като съм започнала да я играя играта...въпреки,че можеше да и по зле ... Party Laughing

# 652
  • Мнения: 2 177
Какво мислите за играта "есенни листа", която приключи? Какви подаръци получихте?

# 653
  • Мнения: 2 369
Момичета трябват ми женски дуели. Това е моят профил - http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=912676

Предлагам в замяна за 400 дуела - 8000 долара чрез Саймън казва:)
Която се съгласи, нека ми пише съобщение в играта, НЕ ТУК!
Намерих лейди което помага с дуели 1 дуел 2.50 лейди долара .Казва се лейди Jesiie на мен ми помогна с 2000 дуела за 5000 лейди долара.

и как става това? аз съм от само две седмици в играта и още не ми е съвсем ясно всичко...даже малко неща май са ми ясни. (това вместо запис)

и още един въпрос се сетих,че имам. вие на каква възраст сте? в играта рядко,даже почти никога не попадам на жени,а само деца. наистина деца. основно между 10 и 15 годишни.....а ми се искаше да играя със себеподобни поне от време на време. чувствам се доста не на място иначе.

# 654
  • Мнения: 8
Момичета трябват ми женски дуели. Това е моят профил - http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=912676

Предлагам в замяна за 400 дуела - 8000 долара чрез Саймън казва:)
Която се съгласи, нека ми пише съобщение в играта, НЕ ТУК!
Намерих лейди което помага с дуели 1 дуел 2.50 лейди долара .Казва се лейди Jesiie на мен ми помогна с 2000 дуела за 5000 лейди долара.

и как става това? аз съм от само две седмици в играта и още не ми е съвсем ясно всичко...даже малко неща май са ми ясни. (това вместо запис)

и още един въпрос се сетих,че имам. вие на каква възраст сте? в играта рядко,даже почти никога не попадам на жени,а само деца. наистина деца. основно между 10 и 15 годишни.....а ми се искаше да играя със себеподобни поне от време на време. чувствам се доста не на място иначе.

Уау, какво стана? Едно време (до преди само няколко месеца) помощта с женски дуели се даваше безплатно и дума не ставаше за плащане. Сега от всякъде напират оферти. Ако на някого му трябваха пари да мине ниво, някой му даваше без уговорки. Ако на някого му трябваха дуели - помагаха му без уговорки.

Аз помагам безплатно, но вече само с модни дуели, защото станах 87-ми lvl. В профила си в играта съм писала, че помагам с дуели срещу дуели, но на никого няма да се разсърдя, ако не удоволетвори молбата ми.

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 10:03 от sasha_grey

# 655
  • Мнения: 301
И аз се дразня, когато някой ми иска пари за дуели. Радвам се, че все още има момичета, които помагат безвъзмездно Simple Smile

# 656
  • Мнения: 2 369
ами явно играта е заприличала съвсем на реалността:)

аз доста си седя в нас и си гледам детето,безработна съм,нямам роднини и имам само две приятелки.....с две думи имам мнооого време за играта:) ако имате нужда казвайте ми как и ще помагам.името ми в играта е p.Fiona   Mr. Green

# 657
  • Мнения: 2 177
Наистина как така дуели срещу заплащане?? Ок, помагайте си, но не срещу заплащане. Тези, които играем играта от отдавна, как сме се бутали и сме се борили да спечелим нещо, без да използваме дуелите.
На 17 съм и от 5 години вече я играя и съм на 73 ниво( До това ниво съм стигнала сама, без да искам дуели срещу заплащане, за да успея напред. За съжаление в играта преобладават вече деца. Деца буквално. Не че аз съм кой знае колко голяма, но съм попадала на деца, без кой знае какво възпитание.  

# 658
  • Мнения: 2 177
ами явно играта е заприличала съвсем на реалността:)

аз доста си седя в нас и си гледам детето,безработна съм,нямам роднини и имам само две приятелки.....с две думи имам мнооого време за играта:) ако имате нужда казвайте ми как и ще помагам.името ми в играта е p.Fiona   Mr. Green

За съжаление играта е отражение на реалността...Много жалко.

# 659
  • Мнения: 2 177
И аз се дразня, когато някой ми иска пари за дуели. Радвам се, че все още има момичета, които помагат безвъзмездно Simple Smile
Не се дразниш само ти.Спокойно. Аз също. Но какво да се прави. Вместо да седнат и да се борят, те искат по лесен начин да спечелят пари.

Общи условия

Активация на акаунт