Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 760
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 11 295
  • Мнения: 392
През wi-fi  става без проблем, но вече нямам, затова ми се искаше да ги свържа през мобилния



# 11 296
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Ами пуснете хотспота на мобилния и свържете принтера с него така пак ще са в една мрежа.

# 11 297
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
От къде още да изтрия снимки/ видеа, че да освободя памет в телефона? Освен снимки от албума.

# 11 298
  • Сф
  • Мнения: 4 763
От кошчето, ако версията на телефона има.

# 11 299
  • Мнения: 392
Ще пробвам. Благодаря



Ами пуснете хотспота на мобилния и свържете принтера с него така пак ще са в една мрежа.

# 11 300
  • Мнения: 392
Ще пробвам. Благодаря



Ами пуснете хотспота на мобилния и свържете принтера с него така пак ще са в една мрежа.


Би трябвало да е това, друго не виждам, но пак не иска

# 11 301
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
За да работи принтерът трябва да е в една и съща мрежа с устройството от което ще се принти. Трябва да свържете с хотспота принтера и друг телефон (за да са в една мрежа) и от него да принтите, така би трябвало да стане, или да свържете вашият телефон и принтера с хотспота на друг апарат.

# 11 302
  • Португалия
  • Мнения: 3 931
здравейте!
търся кадърен go pro (11)плеър  за андроид,който да не ме занимава с реклами всяка минута

# 11 303
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Имам някакъв технически проблем с телефона. С Redmi note 6 pro  съм. Не мога да включа и ползвам роуминг. Отивам на настройки- сим карти и мобилни мрежи-Международен роуминг и от там избирам Винаги. Но като излезна от менюто и влезна пак се сменя пак на Никога. Ако изобщо от това е проблема, но роуминг нямам на практика.

# 11 304
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Пробва ли да рестартираш телефона? Говори ли с оператор, да не би да трябва да ти го настроят централно?

# 11 305
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Бях в офис, стигна и момичето до тези настройки и като видя, че пак се връща на Никога заключи, че е технически проблем. Но сега говорих с колега. И при него така с връща, а каза че няма проблем в чужбина.
И съм рестартирала и включвала наново. Нищо.

# 11 306
  • Мнения: 7 693
С айфон съм, пощата ми към mail.bg  спря да работи преди в началото на седмицата. Опитвах какво ли не, накрая махнах пощата. Сега се опитвам да си свържа акаунта отново и не ствава, и не става.
Ползвам и друг апарат, с друга карта, той също е айфон (ако има значение). Там самата поща не съм я изтрила, но и тя спря да работи в същия ден- явно е имало проблем при самите mail.bg.
Дава проблеми с IMAP сървъра, но уж всичко правя спрямо инструкциите за настройки, които са зададени от mail.bg. Идея къде какво може да се направи?
Дали в офиса на мобилния оператор биха могли да оправят настройките, или дя търся iCorner?

# 11 307
  • Мнения: 250
С айфон съм, пощата ми към mail.bg  спря да работи преди в началото на седмицата. Опитвах какво ли не, накрая махнах пощата. Сега се опитвам да си свържа акаунта отново и не ствава, и не става.
Ползвам и друг апарат, с друга карта, той също е айфон (ако има значение). Там самата поща не съм я изтрила, но и тя спря да работи в същия ден- явно е имало проблем при самите mail.bg.
Дава проблеми с IMAP сървъра, но уж всичко правя спрямо инструкциите за настройки, които са зададени от mail.bg. Идея къде какво може да се направи?
Дали в офиса на мобилния оператор биха могли да оправят настройките, или дя търся iCorner?
TuЛи, пробвахте ли да добавите в Gmail приложението профила за mail.bg и от там да управлявате пощата?

# 11 308
  • Мнения: 1 047
Проблемът си е в mail.bg, не в телефона. И на мен така ми прекъсва на всички възможни устройства, затова се отказах от тая поща и минах на abv.bg.

# 11 309
  • Мнения: 250
Проблемът си е в mail.bg, не в телефона. И на мен така ми прекъсва на всички възможни устройства, затова се отказах от тая поща и минах на abv.bg.
YSt, Аз ползвам Mail.bg на компютъра всеки ден и работи. Ако имаше проблем с техния сървър, всички у-ва щяха да имат проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт