Ох, тези нови телефони!

  • 1 080 442
  • 11 706
  •   1
Отговори
# 9 135
# 9 136
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Незнам дали въпросът ми е за тук,но ще пробвам .Дъщеря ми има Samsung galasy J5 ,проблема е че на телефона има много малко неща качени ,има карта памет и въпреки това няма никакво място дари за 1 снимка . Някакъв съвет бихте ли ми дали за да и направя място , или поне да отидат повечето неща на картата памет .
Има свален фейсбук , вайбър , месинджър и 2 малки игри.
Карта памет и седи празна , каквото и да се опитам да сложа на нея , после някакси изчезва .

# 9 137
  • Мнения: 2 338
Карта памет и седи празна , каквото и да се опитам да сложа на нея , после някакси изчезва .
Това ми приличана дефектна карта. Проверте я с някоеприложение от маркета. Аз знам само за компютърни и не мога да препоръчам. След като е ясно копирайте снимките и клиповете. След 2-3 седмици вижте дали са още там и тогава ги изтрийте от основната памет. Добре е преди това да ги копирате и някъде другаде - флашка компютър ...

# 9 138
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
И на мен ми звучи като дефектирала карта.
Като гледам телефона по принцип е с малка памет (Internal storage 8/16 GB, 1.5 GB RAM), а приложенията Facebook и Viber са доста тежки .
Приложения на картата няма да може да прехвърлите, но снимки и клипове ги прехвърлете там или ако е дефктирала, може да бекъпнете в някой облак. Прегледайте и sms-ите от тях също се харчи доста място, ако пази стари.
Може да пробвате и Facebook Lite и Messanger Lite по-малки са като МВ.
Ако няма проблем с картата или я подмените, задайте всички снимки и клипове, които прави да се съхраняват директно на картата.

# 9 139
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
благодаря за съветите, ще пробвам всичко ,което описахте

# 9 140
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Това реално дали ще се случи  Shocked
https://news.bg/gadgets/google-android-huawei-i-spirat-li-s-apde … proizvoditel.html

# 9 141
  • София
  • Мнения: 9 850
Huawei да спрат с производството на телефони ли?
Защото другото вече се случва.

# 9 142
  • Мнения: X
Да ги пуснат по сто лева :ДДД

# 9 143
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Те вече се готвят с тяхна си OS и техен магазин за приложения.
Няма да паднат по гръб + че против мерките на Тръпм срещу Китай се обявиха производители на обувки, дрехи и храни. А скоро смятам, че ще ги подкрепят и други отрсали. Всичко се сглабя основно в Китай.

# 9 144
# 9 145
  • Мнения: X
благодаря за съветите, ще пробвам всичко ,което описахте
Опитайте и друго. Приложението на Фейсбук е много тежко. Деинсталирайте и сложете light версията. Ще освободите доста място.

# 9 146
  • Мнения: 838
Здравейте. Как да направя от иконата Хром да се отваря Хром? В момента ми отваря Теленор. Samsung J4+, ако има значение.

# 9 147
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Трите точки горе ➡ Settings ➡ homepage off
За начална страница ще ти се отваря google.com

# 9 148
  • Мнения: 556
Здравейте!
Гаранцията на телефона дали покрива спукано стъкло на дисплея/ Изпуснах го на едни плочки, и малко се напука, да знам дали да ходя до магазина, или направо на сервиз?

# 9 149
  • Мнения: 5 776
Не покрива. Гаранцията е за производствени дефекти. Някои оператори предлагат допълнително застраховка, която покрива и това.

Общи условия

Активация на акаунт