Ох, тези нови телефони!

  • 1 080 447
  • 11 706
  •   1
Отговори
# 9 180
  • Мнения: 14 721
Изчистете буксата с игличка внимателно. Събират се боклуци и мъхчета от джобовете.

# 9 181
  • София
  • Мнения: 4 714
 
[/quote]
дравейте , имам проблем с телефона , така .. От 1 седмица насам не иска да се зарежда ,
Скрит текст:
когато го включа не свети постоянно червената светлина и не се показва на екрана кутийката , която отчита процентите , пробвах да го включа , но все се изключва , чудя се дали е от батерията , преди около месец му върнаха фабричните настройки и се чудя да не е от някоя актуализация , но пък защо да не иска да се зарежда ... пробвахме с 3 различни кабела (+ това което си е за телефона )  и неще , според Вас от какво точно е ? Благодаря ! Телефонът е с марка HTC Desire 820

Може буксата да е повредена.

Изчистете буксата с игличка внимателно. Събират се боклуци и мъхчета от джобовете.

И най-вече внимавай да не го повредиш, че после стотина + лв за поправка не ти мърдат.

И да попитам: Има ли проблем с ползването на Гугъл при Хауей?
Нали нещо му се заканваха, а един модел ми хареса?

# 9 182
  • София
  • Мнения: 4 429
И да попитам: Има ли проблем с ползването на Гугъл при Хауей?
Нали нещо му се заканваха, а един модел ми хареса?
Всичко, си е като преди. Няма никакви проблеми.

# 9 183
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
И да попитам: Има ли проблем с ползването на Гугъл при Хауей?
Нали нещо му се заканваха, а един модел ми хареса?
Всичко, си е като преди. Няма никакви проблеми.
Много благодаря! Hug

# 9 184
  • Мнения: 2 577
И да попитам: Има ли проблем с ползването на Гугъл при Хауей?
Нали нещо му се заканваха, а един модел ми хареса?
Всичко, си е като преди. Няма никакви проблеми.

Скрит текст:
Само дето след последната актуализация, иконите и менютата са ги направили да изглежда по като на  IOS       Joy   Обидени са явно. Работят си телефоните, нищо им няма. И актуализации за приложенията пускат.

# 9 185
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
И да попитам: Има ли проблем с ползването на Гугъл при Хауей?
Нали нещо му се заканваха, а един модел ми хареса?
Всичко, си е като преди. Няма никакви проблеми.

Само дето след последната актуализация, иконите и менютата са ги направили да изглежда по като на  IOS       Joy   Обидени са явно. Работят си телефоните, нищо им няма. И актуализации за приложенията пускат.
Много благодаря! Hug

# 9 186
  • София
  • Мнения: 9 850
Можете ли да препоръчате приложение за youtube, което не спира песните, когато си заключиш телефона или четеш новина? Телефонът е Samsung Galaxy S8, ако има значение.

# 9 187
  • Мнения: 4 872
За втората част на въпроса - на разделен екран. Поне така аз практикувам с youtube  и форума. Иначе не знам Simple Smile

# 9 188
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Вече и в България може да си платите абонамемт за youtube premium и ще може да ги прави тези неща.
Друг вариант е да пуснете през браузер, но не Chrome или браузера нa Samsung, а през Mozilla примерно. Горе от менюто на браузера се дава desktop site.

# 9 189
  • Мнения: 726
дравейте , имам проблем с телефона , така .. От 1 седмица насам не иска да се зарежда , когато го включа не свети постоянно червената светлина и не се показва на екрана кутийката , която отчита процентите , пробвах да го включа , но все се изключва , чудя се дали е от батерията , преди около месец му върнаха фабричните настройки и се чудя да не е от някоя актуализация , но пък защо да не иска да се зарежда ... пробвахме с 3 различни кабела (+ това което си е за телефона )  и неще , според Вас от какво точно е ? Благодаря ! Телефонът е с марка HTC Desire 820
Това е слабото място на този модел,мига оранжева светлина...моя така умря,за жалост не можах да си спася някои неща,от сервиза искат майка си и баща си за поправка,не си струва.Проблемът е софтуерен.

# 9 190
  • Мнения: 53
Казаха ми , че най-вероятно е от буксата !

# 9 191
  • София
  • Мнения: 4 714
Казаха ми , че най-вероятно е от буксата !
Колко пари ти поискаха за смяна?

# 9 192
  • Мнения: 53
35лв ми казаха

# 9 193
  • София
  • Мнения: 4 714
Благодаря!

# 9 194
  • Мнения: 53
дравейте , имам проблем с телефона , така .. От 1 седмица насам не иска да се зарежда , когато го включа не свети постоянно червената светлина и не се показва на екрана кутийката , която отчита процентите , пробвах да го включа , но все се изключва , чудя се дали е от батерията , преди около месец му върнаха фабричните настройки и се чудя да не е от някоя актуализация , но пък защо да не иска да се зарежда ... пробвахме с 3 различни кабела (+ това което си е за телефона )  и неще , според Вас от какво точно е ? Благодаря ! Телефонът е с марка HTC Desire 820
Това е слабото място на този модел,мига оранжева светлина...моя така умря,за жалост не можах да си спася някои неща,от сервиза искат майка си и баща си за поправка,не си струва.Проблемът е софтуерен.


А казаха ли ви , че не е от буксата ? Защото на мен казаха , че е от нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт