Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 936
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 9 210
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Xiaomi също се ремонтират официално от Булграм. Аз съм носила там един от служебните телефони и го оправиха, без проблем. Единствено се забавиха повече, но аз го сравнявам с официалният сервиз на Samsung където за 24 часа винаги са ми оправяли телефоните.

# 9 211
  • Мнения: 1 495
за жалост,някои марки насочват дефектите си точно към този сервиз,като техен официален,HTC, например.
По КЗП май имаше някакъв член, че ако един и същи дефект възникне няколко пъти ти се сменя у-вото с ново или ти се връщат парите или нещо такова, та сигурно третират различно гаранционните ремонти от хора дето сами си плащат.

# 9 212
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Въпросче... телефонът е Samsung Galaxy A50... как се поставя снимка на конкретен човек от Контактите?!?

# 9 213
  • Мнения: 65
Цитат
Въпросче... телефонът е Samsung Galaxy A50... как се поставя снимка на конкретен човек от Контактите?!?



Нямам А50, но пробвай с това - контактите да са записани в телефона, а не в картата. След това като отвориш името от Контакти и цъкнеш на иконката с камерата ти дава възможност да избираш дали да правиш снимка или да отвориш Галерията.

# 9 214
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Скрит текст:
Цитат
Въпросче... телефонът е Samsung Galaxy A50... как се поставя снимка на конкретен човек от Контактите?!?
Нямам А50, но пробвай с това - контактите да са записани в телефона, а не в картата. След това като отвориш името от Контакти и цъкнеш на иконката с камерата ти дава възможност да избираш дали да правиш снимка или да отвориш Галерията.
Предишният ми телефон беше Нокиа 5 и така ставаха нещата... но с този не мога да се справя... като натисна камерата ми излиза за редакция само името и номера... няма опция за добавяне на снимка... има някакъв начин сигурно, но аз не го намирам...

Оказа се, че не мога да сложа снимка/картинка само на номерата от 2-та СИМ карта, които бяха прехвърлени от нея в телефона... Те не излизат от Гугъл акаунта ми... не знам дали го обяснявам добре... 

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 16:01 от Aredhel

# 9 215
  • Мнения: 68 644
Виж през Вайбър дари няма да стане...имам така един контакт, в указателя излиза със снимката...но вай трябва той да си е сложил снимка във Вайбър...

# 9 216
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Виж през Вайбър дари няма да стане...имам така един контакт, в указателя излиза със снимката...но вай трябва той да си е сложил снимка във Вайбър...
Благодаря... ще пробвам, не че е нещо фатално като нямат снимки контактите ми... Wink

# 9 217
  • Мнения: 5 776
Понякога аз сама добавям снимки на вайбър контактите ми и те си излизат после и в указателя.

# 9 218
  • Мнения: 6 296
Просто от любопитство: По каква причина в България е по-разпространен Вайбър? Аз го държа само заради българските си кантакти. В Италия и Швейцария, където е средата ми, абсолютно всички използват WhatsApp. Та ми е интересно това разделение. Simple Smile)

# 9 219
  • Мнения: 5 776
Не знам за България, но допреди няколко години WhatsApp в Гърция беше платен, не много, но все пак на кой да му се занимава. Междувременно си направихме чат групи във вайбър и така си и остана. Аз дори нямам WhatsApp, защото никой от познатите ми не го ползва, или поне не активно.

# 9 220
  • Мнения: 6 296
Не знам за България, но допреди няколко години WhatsApp в Гърция беше платен,
Сериозно, не бях чувала! Това обяснява тенденцията, разбира се. Тук май никога не е бил платен. Thinking Благодаря ти!

# 9 221
  • Мнения: 1 495
Не знам за България, но допреди няколко години WhatsApp в Гърция беше платен,
Сериозно, не бях чувала! Това обяснява тенденцията, разбира се. Тук май никога не е бил платен. Thinking Благодаря ти!
Беше. 1 евро на година ама всяка инсталация ми подаряваше една безплатна година. Технически си беше платен Grinning
И на мен ми е интересно, как сме се спрели на вайбър... като се натрупат много хора на едното приложение другото издиша май навсякъде. Освен messenger Grinning

# 9 222
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
За Гърция не знам но в България WhatsApp не е бил платен, затова и на мен ми е интересно откъде идва по-голямата популярност на Viber 🙄 И в Германия ми прави впечатление, че повече ползват WhatsApp 🤔

# 9 223
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
В Испания и Австрия - също се ползва WhatsApp.  Там никой не е поискал да държим връзка по вайбър.

# 9 224
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
На мен WhatsApp не ми е удобен изобщо. Не го ползвам поради тази причина.

Общи условия

Активация на акаунт