Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 845
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 9 480
  • Мнения: X
По-широка не съм срещала, аз нямам представа как си представяш по-голяма от тази клавиатура...

# 9 481
  • Мнения: 5 353
Ох, то можело да се променят размерите ѝ и аз не съм го видяла. Ползвах предварително зададен размер и се чудех защо ми идват малки бутоните. Благодаря все пак.

# 9 482
  • Мнения: X
За нищо, дано намериш удобния за теб размер.

# 9 483
  • Мнения: 4 246
Някой изпробва ли вече новите S20 или Z Flip? Innocent

# 9 484
  • Мнения: X
Приятелка работи в Теленор, при тях единственият закупен Z Flip, беше върнат заради черта от изгорели пиксели на дисплея на мастото на сгъвката.

# 9 485
  • София
  • Мнения: 9 919
Търся си тънък кейс за А40, като марка какво бихте препоръчали, но не от тук. Стъклата в днешно време как са- ако отнема от сензитивността ще си взема протекторче. За резервно зарядно/кабел да взема (Baseus от алито)
Ще ми се да е прозрачен, заради металика на черното, но като знам как пожълтяват...

# 9 486
  • Мнения: 9 991
Стъклото менте не знам, оригиналните не отнемат сензитивност. Аз съм с китайски кейс и оригинално стъкло. Не ми харесва особено кейса, но е евтин.

# 9 487
  • София
  • Мнения: 38 476
Питам тези, които имат Шиоми. Когато остане 10-15 процента батерия, изключва ли някои функции? Например скрийншот?

# 9 488
  • София
  • Мнения: 8 109
При мен не се изключва скрийншота, за други функции не съм обръщала внимание.

# 9 489
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Дава ми да мина в режим на съхранение на батерията. Обикновено не го избирам, но дори и да го избера, няма видима разлика, явно нещо операционно пести батерия.

# 9 490
  • Мнения: X
Ще проверя на ММ като остане с никаква батерия (че сега точно се зарежда), той често го докарва до 3% и чак тогава зарежда, така че ще го хвана и ще пиша.

# 9 491
  • София
  • Мнения: 4 714
Не, не изключва скрийншота, но имаш доста приложения, които можеш да изключиш, но и трябва да внимаваш да не ги изтриеш вместо изключиш.

# 9 492
  • Мнения: 5 353
Как мога да покажа разделите в браузъра на Самсунг? Явно в опитите си да го направя съм отворила още поне 7 излишни. На компютъра нямам този проблем, но на телефона е ужас просто.

# 9 493
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Долу, втората икона от дясно на ляво.

# 9 494
  • Мнения: 474
Здравейте. Дъщеря ми си е харесала 3 телефона, но не знам кой да вземем... Ще съм благодарна ако ми помогнете с избора, защото до сега не сме имали телефони от тази марка и нямам идея дали са добри. Знам, че не може да очакваме много за тези пари, но все пак.
Става въпрос за Honor 20lite, Motorola one action i Xiaomi redmi note8
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт